Dodaj do ulubionych

Szukam węża...

19.05.03, 13:20
No!
Obserwuj wątek
    • mallina Re: Szukam węża... 19.05.03, 13:31
      cze...uwazaj, zebys go w kieszeni nie znalazl..
      wink)))
      • cze67 Re: Szukam węża... 19.05.03, 13:34
        mallina napisała:

        > cze...uwazaj, zebys go w kieszeni nie znalazl..

        W kieszeni szukałem. Nie ma.
    • ydorius informacje: 19.05.03, 13:35

      Homohedonistus ma górskiego pytona, który podszeptuje mu co zgrabniejsze cytaty.
      Ja mam dziurawe kieszenie, więc nie ma szans na węża, aczkolwiek ostatnio
      widziałem zaskrońca (sztuk jeden, cwaniak, niepomny swojej zmiennocieplności
      schował się w sadzawce) oraz jedną żmiję zygzakowatą, ale ona z kolei
      przeniosła się na łono Seta za sprawą jakiegoś pojazdu mechanicznego.

      Poza tym, jeśli chodzi o węże, to jest to dość śliski temat, nie mówiąc już o
      tym, ze narażasz się na jadowite komentarze.

      m,
      .y.

      ----------------------------------
      What is home without Plumtree's Potted Meat?
      Incomplete.
      • mallina Re: informacje: 19.05.03, 13:36
        moge sie w tym miejscu jedynie usmiechnacsmile)))))))))
    • n_eska71 Re: Szukam węża... 19.05.03, 21:06
      Jakieś szczególne wymagania?
      Jadowity? Dusiciel? Ogrodowy?
      • cze67 Re: Szukam węża... 19.05.03, 22:56
        n_eska71 napisała:

        > Jakieś szczególne wymagania?
        > Jadowity? Dusiciel? Ogrodowy?


        Jadowity dusiciel ogrodowy.
        • n_eska71 Re: Szukam węża... 20.05.03, 20:29
          cze67 napisał:

          > Jadowity dusiciel ogrodowy.

          smile)))))))))))))

          Poszukam w składziku.

          A w tej chwili mogę służyć zastępstwem.
          Jeden pan, w chwili wzburzenia, już mówił do mnie: "Ty podstępna żmijo!"
          A znowu pewna internautka z Forum Muzyka zarzucała mi, że pluję jadem
          na red. L. Mam piękny ogród przy domu. Podciągnę się tylko w duszeniu.
          • cze67 Re: Szukam węża... 20.05.03, 23:11
            n_eska71 napisała:
            > Poszukam w składziku.
            >
            > A w tej chwili mogę służyć zastępstwem.
            > Jeden pan, w chwili wzburzenia, już mówił do mnie: "Ty podstępna żmijo!"
            > A znowu pewna internautka z Forum Muzyka zarzucała mi, że pluję jadem
            > na red. L. Mam piękny ogród przy domu. Podciągnę się tylko w duszeniu.


            Hmmm... czy Twoja propozycja ma podtekst erotyczny?
            • n_eska71 Re: Szukam węża... 21.05.03, 19:20
              cze67 napisał:

              > czy Twoja propozycja ma podtekst erotyczny?

              A powinna ? wink))

              Oj, Cze! Co też Ci chodzi po głowie ?! smile))

              Zadam więc to odważne pytanie, którego jeszcze chyba nikt nie zadał.
              PO CO CI TEN WĄŻ ???
              • cze67 Re: Szukam węża... 21.05.03, 20:08
                n_eska71 napisała:

                > Zadam więc to odważne pytanie, którego jeszcze chyba nikt nie zadał.
                > PO CO CI TEN WĄŻ ???


                Po nic. Nie o to bowiem chodzi, by znalezć węża, ale by szukać go.
                • n_eska71 Re: Szukam węża... 21.05.03, 20:12
                  Bardzo filozoficzne podejście.

                  Ja idę poszukać straconego czasu.
                  pzdr. smile
                  • cze67 Re: Szukam węża... 21.05.03, 20:13
                    n_eska71 napisała:

                    > Bardzo filozoficzne podejście.
                    >
                    > Ja idę poszukać straconego czasu.

                    A dużo go straciłaś?
                    • cze67 Re: Szukam węża... 21.05.03, 20:14

                      > > Bardzo filozoficzne podejście.

                      Nie, skaldowskie.
                    • n_eska71 Re: Szukam węża... 21.05.03, 20:18
                      cze67 napisał:

                      > A dużo go straciłaś?

                      Mówią, że czas to pieniądz. Chyba jestem bankrutem.
    • mesmeredia O, no to znalazłeś 19.05.03, 21:09
      Wg. chińskiego (czy innego) horoskopu jestem spod znaku węża własnie. Ale coś
      czuję, że nic nie wygrałam...
      I.
    • janek0 Re: Szukam węża... 19.05.03, 21:27
      czy ktoś zna jakiegoś fakira ? (takiego z fujarką najlepiej)
      • mallina Re: Szukam węża... 19.05.03, 23:14
        hahahhaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
        to jest fajny post janku!!!!!smile)))))
      • srootootoo Re: Szukam węża... 19.05.03, 23:28
        janek0 napisał:

        > czy ktoś zna jakiegoś fakira ? (takiego z fujarką najlepiej)
        >

        no fakir bez swojej fujary...?!
        Ale wąż mu to pewnie rekompensuje smile
    • aric Sanke Plisken 21.05.03, 12:38
      To wąż, którego lubie najbardziej.smile)
      • aric Snake Plisken 21.05.03, 12:40
        Tamten pojechał na sanki, już go nie lubię.
        A tego lubie najbardziejsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka