Gość: Ramelov
IP: *.leczna.dialup.inetia.pl
23.05.03, 21:39
Jak oceniacie muzykę Dream Theater?
Moim zdaniem w ich muzyce występuje przerost formy nad treścią. Owszem
Petrucci i Portnoy to znakomici instrumentlaniści, ale kompozycje zespołu
nazbyt koncentrują się na popisach wirtuozerskich, które są sztuka dla
sztuki, bo treści w nich niewiele. Co wy o tym myslicie?