Dodaj do ulubionych

milego weekendu

30.05.03, 16:06
Zbieram sie do domciusmile

Wieczorem lece do kongresowej na Kazia,
bedzie spiewac songi mojego kochanego Waitsa, bawcie sie dobrze i grzeczniesmile
Obserwuj wątek
    • aislinn Re: milego weekendu 30.05.03, 16:07
      I Ty się baw dobrze !!! Dzięki za przepisy !!!!!!!

      Pa pa
      • gregkor Re: milego weekendu 30.05.03, 16:16
        Miłych wrażeń estetyczno-duchowych podczas koncertu..smile))))
    • aislinn Re: milego weekendu 30.05.03, 16:36
      I ja się zbieram powoli - dali mi całą godzinę wolnego - mogę wyjść wczesniej,
      wyobraźcie sobie !!!
      Ale pewnie i tak pojawię się wieczorkiem na czacie lub tutaj....
      pa pa całusków 102
      • agentcooper Re: milego weekendu 30.05.03, 16:55
        milej zabawy wszystkim. Nie myslcie o pracy i debilnych (chyba ze macie innych)
        szefach. Ja jade na polwysep na deske i na impreze na KAszuby. Uwazajcie na
        falszywych agentow.
    • mallina Re: milego weekendu 30.05.03, 19:31
      a ja jutro mam pobudke w nocy (o 7 rano) bo o 8.30 plyne statkiem na Lolerai i
      powrot dopiero wieczorem..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka