foxy21 30.05.03, 16:06 Zbieram sie do domciu Wieczorem lece do kongresowej na Kazia, bedzie spiewac songi mojego kochanego Waitsa, bawcie sie dobrze i grzecznie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aislinn Re: milego weekendu 30.05.03, 16:07 I Ty się baw dobrze !!! Dzięki za przepisy !!!!!!! Pa pa Odpowiedz Link Zgłoś
gregkor Re: milego weekendu 30.05.03, 16:16 Miłych wrażeń estetyczno-duchowych podczas koncertu..)))) Odpowiedz Link Zgłoś
aislinn Re: milego weekendu 30.05.03, 16:36 I ja się zbieram powoli - dali mi całą godzinę wolnego - mogę wyjść wczesniej, wyobraźcie sobie !!! Ale pewnie i tak pojawię się wieczorkiem na czacie lub tutaj.... pa pa całusków 102 Odpowiedz Link Zgłoś
agentcooper Re: milego weekendu 30.05.03, 16:55 milej zabawy wszystkim. Nie myslcie o pracy i debilnych (chyba ze macie innych) szefach. Ja jade na polwysep na deske i na impreze na KAszuby. Uwazajcie na falszywych agentow. Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: milego weekendu 30.05.03, 19:31 a ja jutro mam pobudke w nocy (o 7 rano) bo o 8.30 plyne statkiem na Lolerai i powrot dopiero wieczorem.. Odpowiedz Link Zgłoś