Gość: 33
IP: *.net
09.07.07, 00:17
Czy nie zastanawialiście się dlaczego akurat ta godzina, tak stosunkowo często
występuje w piosenkach? Przykłady:
SDM - Czwarta nad ranem
Beverley Craven - Promise me
Gwen Stefani - 4 in the morning
Jak myślicie co jest takiego magicznego w tej godzinie? z czym się Wam ona
kojarzy?