IP: *.net 09.07.07, 00:17
Czy nie zastanawialiście się dlaczego akurat ta godzina, tak stosunkowo często
występuje w piosenkach? Przykłady:
SDM - Czwarta nad ranem
Beverley Craven - Promise me
Gwen Stefani - 4 in the morning
Jak myślicie co jest takiego magicznego w tej godzinie? z czym się Wam ona
kojarzy?
Obserwuj wątek
    • Gość: elusia Re: 4.00 ? IP: 83.18.196.* 10.07.07, 00:52
      ładna po prostu jest ta godzina smile

      od bardzo dawna i bardzo często budzę się o 4 nad ranen (4:05; 4:06; 4:07 lub
      4:08) nie mogąc zasnąć nucę sobie właśnie "czwarta nad ranem, może sen
      przyjdzie, może mnie odwiedzisz..."

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka