Gość: mamamuminki
IP: *.opera-mini.net
12.07.07, 01:01
Koncert wlasciwie niedawno sie skonczyl i choc szlam na niego bez specjalnych emocji jestem pod wrazeniem! Super widowisko multimedialne i gm ciagle w bardzo dobrej formie. Kapitalne naglosnienie, rewelacyjna oprawa,wypasione telebimy. ,Kontakt z publika tez fajnie nawiazany. Utwory ktore zagral to tez te, na ktore czekali imo wszyscy fani. Jedyny zgrzyt to ten, ze wlasnie stoje w kilomeyrowej kolejce po odbior swego aparatu zlozonego w depozycie...Pzdr