Dodaj do ulubionych

IDZIEMY DZIŚ NA PIWO

20.06.03, 16:05
O 18.30 tam gdzie ostatnio. Szczegóły w tym, może nieco mniej piwnym wątku:

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13380&w=6584348
Obserwuj wątek
    • strawberry_ais Re: IDZIEMY DZIŚ NA PIWO 20.06.03, 16:11
      aaaa już tak się nie ogłaszajcie bo z rozpaczy się rzucę pod ciężarówkę i
      będzie .... sad((
    • pizmak31 Re: IDZIEMY DZIŚ NA PIWO 20.06.03, 16:15
      Wlasnie, idziemy dzis na piwo, wpadnij Ais, kupie Ci browca. Bo boje sie zostac
      sama z Vulture, a najgorzej jak nikt nie przyjdzie tylko ja bede, bo Vulti
      bedzie sie bal ze mna zostac.
      -
      I'll always take the roundabout way
      Waiting on the rain
      For I was born with a habit, from a sign
      The habit of a windswept thumb
      And the sign of the rain
      It's started raining
      • aislinn Re: IDZIEMY DZIŚ NA PIWO 20.06.03, 16:16
        Piżamku, moja propozycja w wątku o pogodzie wink
        • pizmak31 Re: IDZIEMY DZIŚ NA PIWO 20.06.03, 16:19
          Dobra, ale nie musisz isc do domu, bo jeszcze nic nie znajdziesz i nie
          przyjdziesz.
          • vulture Ais 20.06.03, 16:21
            Moja propozycja w wątku o pogodzie tongue_out
          • aislinn Re: IDZIEMY DZIŚ NA PIWO 20.06.03, 16:21
            smile))

            Ok, ale do domu musze, bo mam ciężary do zawiezienia a mogłabym je zgubić ,
            hehe winka poza tym są oczekiwane tam gorąco -ale nawet jak nic nie znajdę to
            wpadnę bo w sumie nie chce mi się home siedzieć - tylko do której ma sens
            wpadanie ?
            • pizmak31 Re: IDZIEMY DZIŚ NA PIWO 20.06.03, 16:26
              No nie wiem, ja z Vultim wytrzymam tak z godzine, obgadamy wszystkie wlosy Fila
              na glowie, to duzo nam nie zajmie. Potem bedziemy patrzyli na siebie smetnie to
              nam zajmie z kwadrans i jak juz zaczniemy mlec przeklenstwa, to dobrze, jakbys
              sie zjawila...
              • aislinn Re: IDZIEMY DZIŚ NA PIWO 20.06.03, 16:27
                hehehhe mogę do was sesemesy z zagadkami wysyłać w międzyczasie....
                będę po 19.
    • mesmeredia Idźcie 20.06.03, 16:25
      Macie moje błogosławieństwo smile)
      I.
    • vulture uprzejmie donoszę 20.06.03, 16:52

      • vulture fuck, samo się wysłało 20.06.03, 16:52
        Donoszę że wnusia nas nie kocha, bo nie idzie.
        • nikka007 Re: fuck, samo się wysłało 22.06.03, 10:08
          Wnusia się zjawiła, żeby nie było! Negocjowałam Vul...!!! Dla Ciebie, mojego
          jedynego kolegi, kurwa smile
          ps.Cool Edit się ściągł?
    • pizmak31 Re: IDZIEMY DZIŚ NA PIWO 20.06.03, 16:58
      Dobrze wiedziec, z emeryturki nic juz nie skapnie, na pewno z jakimis chlopami
      sie szlaja.
      • nikka007 Re: IDZIEMY DZIŚ NA PIWO 22.06.03, 10:08
        pizmak31 napisała:

        > Dobrze wiedziec, z emeryturki nic juz nie skapnie, na pewno z jakimis
        chlopami
        > sie szlaja.
        !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co za czasy, pora umierać...<jeb>
        • gregkor Re: IDZIEMY DZIŚ NA PIWO 23.06.03, 13:38
          Sorki ale nie mogłem przyjść....mam nadzieję, że dobrze się bawiliście..smile)))

          pozdr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka