vulture 20.06.03, 16:05 O 18.30 tam gdzie ostatnio. Szczegóły w tym, może nieco mniej piwnym wątku: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13380&w=6584348 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
strawberry_ais Re: IDZIEMY DZIŚ NA PIWO 20.06.03, 16:11 aaaa już tak się nie ogłaszajcie bo z rozpaczy się rzucę pod ciężarówkę i będzie .... (( Odpowiedz Link Zgłoś
pizmak31 Re: IDZIEMY DZIŚ NA PIWO 20.06.03, 16:15 Wlasnie, idziemy dzis na piwo, wpadnij Ais, kupie Ci browca. Bo boje sie zostac sama z Vulture, a najgorzej jak nikt nie przyjdzie tylko ja bede, bo Vulti bedzie sie bal ze mna zostac. - I'll always take the roundabout way Waiting on the rain For I was born with a habit, from a sign The habit of a windswept thumb And the sign of the rain It's started raining Odpowiedz Link Zgłoś
aislinn Re: IDZIEMY DZIŚ NA PIWO 20.06.03, 16:16 Piżamku, moja propozycja w wątku o pogodzie Odpowiedz Link Zgłoś
pizmak31 Re: IDZIEMY DZIŚ NA PIWO 20.06.03, 16:19 Dobra, ale nie musisz isc do domu, bo jeszcze nic nie znajdziesz i nie przyjdziesz. Odpowiedz Link Zgłoś
aislinn Re: IDZIEMY DZIŚ NA PIWO 20.06.03, 16:21 )) Ok, ale do domu musze, bo mam ciężary do zawiezienia a mogłabym je zgubić , hehe a poza tym są oczekiwane tam gorąco -ale nawet jak nic nie znajdę to wpadnę bo w sumie nie chce mi się home siedzieć - tylko do której ma sens wpadanie ? Odpowiedz Link Zgłoś
pizmak31 Re: IDZIEMY DZIŚ NA PIWO 20.06.03, 16:26 No nie wiem, ja z Vultim wytrzymam tak z godzine, obgadamy wszystkie wlosy Fila na glowie, to duzo nam nie zajmie. Potem bedziemy patrzyli na siebie smetnie to nam zajmie z kwadrans i jak juz zaczniemy mlec przeklenstwa, to dobrze, jakbys sie zjawila... Odpowiedz Link Zgłoś
aislinn Re: IDZIEMY DZIŚ NA PIWO 20.06.03, 16:27 hehehhe mogę do was sesemesy z zagadkami wysyłać w międzyczasie.... będę po 19. Odpowiedz Link Zgłoś
vulture fuck, samo się wysłało 20.06.03, 16:52 Donoszę że wnusia nas nie kocha, bo nie idzie. Odpowiedz Link Zgłoś
nikka007 Re: fuck, samo się wysłało 22.06.03, 10:08 Wnusia się zjawiła, żeby nie było! Negocjowałam Vul...!!! Dla Ciebie, mojego jedynego kolegi, kurwa ps.Cool Edit się ściągł? Odpowiedz Link Zgłoś
pizmak31 Re: IDZIEMY DZIŚ NA PIWO 20.06.03, 16:58 Dobrze wiedziec, z emeryturki nic juz nie skapnie, na pewno z jakimis chlopami sie szlaja. Odpowiedz Link Zgłoś
nikka007 Re: IDZIEMY DZIŚ NA PIWO 22.06.03, 10:08 pizmak31 napisała: > Dobrze wiedziec, z emeryturki nic juz nie skapnie, na pewno z jakimis chlopami > sie szlaja. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co za czasy, pora umierać...<jeb> Odpowiedz Link Zgłoś
gregkor Re: IDZIEMY DZIŚ NA PIWO 23.06.03, 13:38 Sorki ale nie mogłem przyjść....mam nadzieję, że dobrze się bawiliście..))) pozdr Odpowiedz Link Zgłoś