marceliszpak
24.06.03, 10:17
'radio bez kitu' [ www.bezkitu.com ] organizuje koncert z okazji
otwarcia nowego studia. wystapia:
Cold Breath (new metal)
PZ2K (wanna be punk)
Pambuk (highbrow core)
Goblin Market (crossover)
Blues Obsession (blues)
Dryblers (hard rock)
25 czerwca, 19.00, KURIOZUM, ul. Józefa 25
Wstęp wolny. Po koncercie impreza do rana.