Dodaj do ulubionych

koncert bez kitu

24.06.03, 10:17
'radio bez kitu' [ www.bezkitu.com ] organizuje koncert z okazji
otwarcia nowego studia. wystapia:

Cold Breath (new metal)
PZ2K (wanna be punk)
Pambuk (highbrow core)
Goblin Market (crossover)
Blues Obsession (blues)
Dryblers (hard rock)

25 czerwca, 19.00, KURIOZUM, ul. Józefa 25
Wstęp wolny. Po koncercie impreza do rana.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka