3sbee
15.09.07, 08:26
Zachęcam do posłuchania: nagrania Jana Garbarka z płyt "Madar" (nagrana z
Anouarem Brahemem i Shaukatem Hussainem) oraz "Ragas And Sagas" (Jan Garbarek,
Ustad Fateh Ali Khan & Musicians from Pakistan). Dla porównania także jedna z
bardziej "fiordowych" płyt "Twelve Moons". Posłuchać można tradycyjnie tutaj:
www.last.fm/listen/user/3sbee/playlist
Więcej tutaj:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=48959&w=69064149