mallina 23.10.07, 16:19 wszyscy ponoc sie wpisuja, a w moich klasach posucha. sa jakies osoby z miasta, szkoly, ale z klasy nikogo kazda klase do ktorej chodzilam zalozylam sama Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mameluch Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 23.10.07, 17:39 jestem od paru miesięcy, ale u mnie podobnie, mało popularne. za to np. maj Low ma ponad 100 znajomych, pełne klasy itp. ja mam chyba szóstkę znajomych - trójkę z forum i trójkę od maj Low (łącznie z Nią samą). chyba to jakoś regionalnie popularne jest Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 23.10.07, 20:31 z forum juz tez mam) a pozostali to raczej osoby ze szkol, a nie konkretnie z mojej klasy, o nie, jedna z mojej klasy. no ale nawet 10 znajomych nie mam wiec wiele to nie jest.. ponad stu? no niezle niezle tak sobie mysle, ze chyba moja grupa wiekowa malo sie interesuje taka forma odszukiwania znajomych moglby sie portal gdzies zareklamowac, chetnie "poodnajdowalabym" np znajomych z podstawowki(jakies 70proc mieszka w Niemczech..) Odpowiedz Link Zgłoś
madee1 Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 24.10.07, 20:09 Wpisałam się dziś, wcześniej nie wiedziałam o tym wynalazku. Teraz będę szukała znajomych, na razie znalazłam obecną koleżankę z pracy i kilkoro byłych uczniów Odpowiedz Link Zgłoś
madee1 Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 24.10.07, 22:40 Za dobrze się maskujecie Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 24.10.07, 23:17 ja sie nie maskuje jestem z imienia i nazwiska, a nawet w odpowiedniej grupie wiekowej D Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 24.10.07, 23:18 a, nawet mam tam skromny album zdjeciowy, powinnas rozpoznac Odpowiedz Link Zgłoś
mameluch Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 24.10.07, 23:20 a jak znajdziesz Mall, to i ze mną większego problemu nie będzie avatar z muzyką związany Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 24.10.07, 23:40 no tak, latwo sie zorientowac, bo tlumu szkolnych znajomych to u mnie nie ma Madee a dalas swoje zdjecie? bo juz myslalam, ze Cie odnalazlam, ale to nie byl profil z dzis Odpowiedz Link Zgłoś
madee1 Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 25.10.07, 13:16 Dałam, ale inne mam ustawione jako główne, a inne pokazuje, znajomych mam dwóch, pokazuje, że mam jednego... Trochę mi fika ten portal Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 27.10.07, 00:42 a jako miasto podalas stolice? Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 27.10.07, 17:53 patrz i patrze i nie widze a wpisuje i Magda i Magdalena Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 29.10.07, 01:26 juz widac zauwazylam, ze czasem serwis nie pokazuje jak nalezy Odpowiedz Link Zgłoś
kwiat_paproci Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 27.10.07, 10:55 mameluch napisał: > chyba to jakoś regionalnie popularne jest Zdecydowanie bardzo wrocławocentryczna jest ta strona, dlatego też tam mają po 300 znajomych, a ja ze swojej dziury chyba z 11 znalazłam. Odpowiedz Link Zgłoś
nefil Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 25.10.07, 10:53 Jeszcze się nie wpisałem, na razie moderatorem mojej klasy z podstawówki został bardzo zarozumiały (przynajmniej wówczas) kolega. Odpowiedz Link Zgłoś
ilhan Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 25.10.07, 10:58 Mojej klasy z podstawówki w ogóle nie ma. Pewnie połowa siedzi, a druga połowa dzieci do podstawówki odprowadza, nie mają czasu. Odpowiedz Link Zgłoś
mameluch Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 25.10.07, 11:08 dało mi do myślenia co napisałeś. mojej klasy z podstawówki też nie ma Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 25.10.07, 11:33 no to u mnie na upartego czesc powinna sie wnukami zajmowac? z podstawowki lwia czesc przebywa w Niemczech ale widac nie szukaja przeszlosci i wspomnien. Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 25.10.07, 11:30 jak to moderatorem??to moze byc taki ktos? w zadnej mojej klasie nikogo nie ma wiec nawet nie wiem jak to jest..moze moderatorem jest ten co zaklada dana klase.. Nefil, to musisz sie zapisac do swojej i wybadac czy ten zarozumialec pozostal taki sam jak w szkolnych latach Odpowiedz Link Zgłoś
braineater Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 25.10.07, 18:43 buu, a u mnie nie ma nawet roczników Dobrze, że przynajmniej szkoły są (niektóre) P Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 25.10.07, 19:38 no to sam pozakladaj, juz po paru miesiacach znajda sie jacys koledzy Odpowiedz Link Zgłoś
braineater Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 26.10.07, 09:42 Miałem głownie koleżanki I sądząc po niektórych, mijanych na ulicy, to jesli reszta wygląda tak, jak te co spotykam, to dziękuję, wystarcza mi zdjęcia klasowe P Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 27.10.07, 00:41 ja mialam glownie kolegow, powiem Ci, ze niektorzy bardzo, bardzo sie zmienili, czasem dosc skrajnie. zastanawiam sie ilu juz nie poznalam spacerujac sobie czasem Wolka)) bede sprawiedliwa:niektore kolezanki tez zab czasu mocno naruszyl, ale wiele wyglada swietnie skromnie nie dodam do jakiej grupy siebie zaliczam Odpowiedz Link Zgłoś
grimsrund Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 26.10.07, 02:52 Wolałbym się pochlastać marchewką niż wejść w coś takiego Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 27.10.07, 00:38 why??? przeciez aktualnego zdjecia nie musisz zamieszczacDDD Odpowiedz Link Zgłoś
humbak Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 10.11.07, 16:17 Też tak myślałem... a potem się zapisałem i jestem sob zniesmaczony Odpowiedz Link Zgłoś
mameluch Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 10.11.07, 20:37 fałnd, najs tu si Ja Odpowiedz Link Zgłoś
humbak Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 10.11.07, 21:59 Fak. Dej spotyd mi. Gada kil da łitnesyz! Odpowiedz Link Zgłoś
grimsrund Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 10.11.07, 23:25 "Vanity... definitely my favorite sin." Odpowiedz Link Zgłoś
humbak Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 10.11.07, 23:57 W tym przypadku raczej ciekawość, która zresztą jak wiemy prowadzi w nieciekawe miejsce Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 11.11.07, 01:45 gadanie, ciekawosc prowadzi w ciekawe miejsca)))) a u mnie to osoby z klasy swoich zdjec nie zamiescily, sami faceci i pewnie sie wstydza Odpowiedz Link Zgłoś
humbak Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 11.11.07, 11:41 Pamiętam jeszcze czasy kiedy dla mężczyzny ważne nie było jak wygląda, ale który był wstanie zatłuc większego mamuta jakimś badylem. Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 11.11.07, 22:52 noo czy aby na pewno tak to brzmiec mialo?)) oczywiscie wyglad sie nie liczy, szczegolnie mezczyzni to potwierdza Odpowiedz Link Zgłoś
humbak Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 12.11.07, 08:26 Dokładnie tak, choć możliwe że powiedziałem za dużo Odpowiedz Link Zgłoś
glebogryzarka1 Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 29.10.07, 03:11 mojej klasy też nie ma. ale zainspirowany przekopałem śmietnik i znalazłem parę osób - większość na goldenline czy jak mu tam. koledzy z którymi planowałem w ósmej klasie podstawówki założyć zespół zostali: chemikiem na WAT (materiały wybuchowe), biologiem na UW (oocyty gryzoni) i managierem z hobby planszowe gry strategiczne. oh but dreams have a knack of just not coming true, and plans can fall through as so often they do. Odpowiedz Link Zgłoś
aimarek Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 29.10.07, 13:22 Oto moja klasa: photos7.nasza-klasa.pl/dev19/0/015/533/0015533924.jpg Zgadnijcie który to aimar <palacz> Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 29.10.07, 15:02 a gdzie jakies zdjecie porownawcze? klasy widze wygladaly wszystkie podobnie: prawie takie same mebloscianki, laweczka, rachityczne kwatki widac, ze juz wiecej luzu bylo bo nie wszystkie dzieci w tzw fartuchach, na moich klasowych zdjeciach wszyscy w fartuchach albo na galowo Odpowiedz Link Zgłoś
aimarek Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 30.10.07, 16:32 mallina napisała: > a gdzie jakies zdjecie porownawcze? A tutej: nasza-klasa.pl/profile/1183007/gallery/3 Trochę się zmieniłem od czasów trzeciej klasy, fakt.. <palacz> > widac, ze juz wiecej luzu bylo bo nie wszystkie dzieci w tzw fartuchach, na > moich klasowych zdjeciach wszyscy w fartuchach albo na galowo Za to były u nas jeszcze tarcze. Granatowa - z nazwą szkoły, a czerwona - to "wzorowy uczeń". Noszenie tych drugich było jednak sporym obciachem. Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 30.10.07, 23:23 no prosze a ja myslam, ze nazywasz sie Marek)) w szkole sredniej w ostatnicz latach mielismy tarcze wpinane do ubrania, takie male metalowe ale podstawowka to inne czasy, a wzorowego ucznia wtedy nosilam z duma Odpowiedz Link Zgłoś
around_the_sun Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 05.11.07, 13:25 Juz dawno sie wpisalam, ale z moich klas nie ma nikogo Natomiast innych dawno nie widzianych znajomych poznajdywałam, albo oni mnie. Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 08.11.07, 00:48 nie martw sie, z klasy w koncu tez sie pojawia u mnie z podstawowki jest juz az 3! uwazam to za spory sukces Odpowiedz Link Zgłoś
ilhan Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 29.10.07, 16:37 aimarek napisał: > Oto moja klasa: photos7.nasza-klasa.pl/dev19/0/015/533/0015533924.jpg > > Zgadnijcie który to aimar <palacz> Fajny blezer zią <palacz> Odpowiedz Link Zgłoś
kwiat_paproci Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 29.10.07, 21:43 A pani ma fajnego, krzaczastego wąsa ;D Odpowiedz Link Zgłoś
aimarek Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 30.10.07, 16:41 kwiat_paproci napisała: > A pani ma fajnego, krzaczastego wąsa ;D No. Do dzisiaj śni mi się nieraz po nocach. A baba od geografii eksponowała zawsze owłosione nogi. Bosz... Odpowiedz Link Zgłoś
grimsrund Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 29.10.07, 21:33 Oszkutfa, cymbały z mojego ogólniaka nie zdzierżyły nasza-klasa.pl/school/31679 Na szczęście mojej klasy nie ma i nie będzie mam n*****ę, choć blisko było - jedna oślica z równoległego profilu biol-chem (niezbyt lotne egzemplarze tam chodziły, jak pamiętam, i miały kompletnie pier*****ą wychowawczynię) nie wytrzymała Odpowiedz Link Zgłoś
nefil Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 24.11.07, 22:55 Dołączyłem do klasy 8 B. I jako fotoedytor dołączyłem zdjęcia. Na tym z ósmej klasy wyglądam jak młody Robert Smith. Hehe Odpowiedz Link Zgłoś
nefil Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 15.12.07, 10:48 Spotkaliscie sie juz ze starymi ziomalami? Odpowiedz Link Zgłoś
mameluch Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 15.12.07, 17:17 z tego co słyszałem planują spotkanie między Świętami a Nowym Rokiem, kiedy akurat wyjeżdżam (a oni zjeżdżają). Odpowiedz Link Zgłoś
jarecki32 Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 20.12.07, 17:31 Juz ponad 3 melony sie zapisalo, to moze i ja sie zlamie Nie mam czasu na dluze poznawanie serwisu wiec moze ktos mi podpowie jak sie tam wkleja fotke ze swoja podobizna (zwyczajne copy nad paste nie dziala) Odpowiedz Link Zgłoś
mameluch Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 20.12.07, 19:56 tradycyjny upload z dysku tylko musi mieć co najwyżej 0,6 MB, więc zazwyczaj trza je zmniejszyć, np. tu: gui.picresize.com/picresize2/ Odpowiedz Link Zgłoś
jarecki32 Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 21.12.07, 16:32 mameluch napisał: > tradycyjny upload z dysku tylko musi mieć co najwyżej 0,6 MB, więc zazwyczaj > trza je zmniejszyć, np. tu: gui.picresize.com/picresize2/ dziekuje uprzejmie i Wesolych Swiat ! Odpowiedz Link Zgłoś
grimsrund Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 21.12.07, 21:03 Kolega sie zastanowi, zanim zanurkuje w to szambo Tak czy owak - Wesołych Świąt takoż! Odpowiedz Link Zgłoś
mameluch Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 21.12.07, 23:57 nie ma za co i również Wesołych Odpowiedz Link Zgłoś
grimsrund Tu mata aproposa, wprost od "Żółci" ;) 31.12.07, 15:19 www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7dda97a7e3446e51 Odpowiedz Link Zgłoś
grimsrund Miazga 24.01.08, 00:27 Od razu podejrzewałem, że nasza-klasa to diabelski wynalazek... di.com.pl/news/18775,1.html Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 27.01.08, 13:56 a dzis dostalam na n-k tzw lancuszek szczescia.. pamietacie? tylko kiedys dostawalo sie normalnie to cudo listem, a teraz droga mailowa, oczywiscie nadal polega to na "przeslaniu" dalej, 20, 30 czy tez 50 szczesliwcom! az mam ochote napisac do tej osoby, ktora mnie obdarowala.. w kazdym razie na mnie takie lancuszki sie urywaja, od razu takie rzeczy wywalam Odpowiedz Link Zgłoś
mameluch Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 27.01.08, 15:53 tam na szczęście jeszcze go mnie nie dotarło, ale na gg nagminnie. oczywiście nie reaguję ostatnio była ciekawa akcja strasząca ludzi wirusami rozsyłanymi przez kogoś tam na nk o, znalazłem ostrzeżenie: 'przeolij te wiadomosc dalej - to dotyczy stronki nasza klasa : jezeli ktos o niku genesis gallardo poprosi cie o dodanie do kontaktow nie dodawaj bo to wirus i jezeli ktos z twoich kontaktow go doda to ty tez go zlapiesz dlatego wyslij ta wiadomosc do wszystkich twoich kontaktow' a najlepsze że wielu w to uwierzyło))))) od razu pojawiło się kilkanaście profili genesis gallardo Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 27.01.08, 17:48 taa i ludzie se w profilach dawali "ostrzezenie przed wirusem", albo na forach na n-k zakladaliw atki na ten temat tak samo te profile typu: Polacy mieszkajacy w Ffm Rod XXX Gorny Slask Ruch Chorzow itd z zadnym do szkoly nie chodzilam, ani nie poznalam osobiscie w zaden sposob)) Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 12.02.08, 13:43 Wraca mąż do domu, a tu gromadka marynarzy uwija się, sprząta, obiera ziemniaki, pierze, prasuje... W końcu znalazł w tym tłumie żonę i pyta: - Skąd oni się tu wzięli? - Z naszej-klasy. Odpowiedz Link Zgłoś