Dodaj do ulubionych

nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz?

23.10.07, 16:19
wszyscy ponoc sie wpisuja, a w moich klasach posucha.
sa jakies osoby z miasta, szkoly, ale z klasy nikogo
kazda klase do ktorej chodzilam zalozylam samasmile
Obserwuj wątek
    • mameluch Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 23.10.07, 17:39
      jestem od paru miesięcy, ale u mnie podobnie, mało popularne. za to np. maj Low
      ma ponad 100 znajomych, pełne klasy itp. ja mam chyba szóstkę znajomych - trójkę
      z forumsmile i trójkę od maj Low (łącznie z Nią samą).

      chyba to jakoś regionalnie popularne jestsmile
      • mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 23.10.07, 20:31
        z forum juz tez mamsmile)

        a pozostali to raczej osoby ze szkol, a nie konkretnie z mojej klasy, o nie,
        jedna z mojej klasy. no ale nawet 10 znajomych nie mam wiec wiele to nie jest..
        ponad stu? no niezle niezlesmile
        tak sobie mysle, ze chyba moja grupa wiekowa malo sie interesuje taka forma
        odszukiwania znajomych
        moglby sie portal gdzies zareklamowac, chetnie "poodnajdowalabym" np znajomych z
        podstawowki(jakies 70proc mieszka w Niemczech..)
        • madee1 Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 24.10.07, 20:09
          Wpisałam się dziś, wcześniej nie wiedziałam o tym wynalazku. Teraz będę szukała
          znajomych, na razie znalazłam obecną koleżankę z pracy i kilkoro byłych uczniów smile
          • mameluch Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 24.10.07, 20:18
            nas szukaj:]
            • madee1 Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 24.10.07, 22:40
              Za dobrze się maskujecie smile
              • mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 24.10.07, 23:17
                ja sie nie maskujesmile jestem z imienia i nazwiska, a nawet w odpowiedniej grupie
                wiekowej big_grinD
              • mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 24.10.07, 23:18
                a, nawet mam tam skromny album zdjeciowy, powinnas rozpoznacsmile
                • mameluch Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 24.10.07, 23:20
                  a jak znajdziesz Mall, to i ze mną większego problemu nie będziesmile avatar z
                  muzyką związanysmile
                  • mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 24.10.07, 23:40
                    no tak, latwo sie zorientowac, bo tlumu szkolnych znajomych to u mnie nie masmile
                    Madee a dalas swoje zdjecie? bo juz myslalam, ze Cie odnalazlam, ale to nie byl
                    profil z dzissmile
                    • madee1 Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 25.10.07, 13:16
                      Dałam, ale inne mam ustawione jako główne, a inne pokazuje, znajomych mam dwóch,
                      pokazuje, że mam jednego... Trochę mi fika ten portal smile
                      • mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 27.10.07, 00:42
                        a jako miasto podalas stolice?
                        • madee1 Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 27.10.07, 10:40
                          Pruszkówsmile
                          • mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 27.10.07, 17:53
                            patrz i patrze i nie widzesmile
                            a wpisuje i Magda i Magdalenasmile
                          • mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 29.10.07, 01:26
                            juz widacsmile
                            zauwazylam, ze czasem serwis nie pokazuje jak nalezysmile
      • kwiat_paproci Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 27.10.07, 10:55
        mameluch napisał:

        > chyba to jakoś regionalnie popularne jestsmile

        Zdecydowanie bardzo wrocławocentryczna jest ta strona, dlatego też tam mają po
        300 znajomych, a ja ze swojej dziury chyba z 11 znalazłam.
    • nefil Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 25.10.07, 10:53
      Jeszcze się nie wpisałem, na razie moderatorem mojej klasy z podstawówki został
      bardzo zarozumiały (przynajmniej wówczas) kolega.
      • ilhan Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 25.10.07, 10:58
        Mojej klasy z podstawówki w ogóle nie ma. Pewnie połowa siedzi, a druga połowa dzieci do podstawówki odprowadza, nie mają czasu.
        • mameluch Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 25.10.07, 11:08
          dało mi do myślenia co napisałeś. mojej klasy z podstawówki też nie maindifferent
        • mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 25.10.07, 11:33
          no to u mnie na upartego czesc powinna sie wnukami zajmowac?smile
          z podstawowki lwia czesc przebywa w Niemczech ale widac nie szukaja przeszlosci
          i wspomnien.
      • mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 25.10.07, 11:30
        jak to moderatorem??to moze byc taki ktos? w zadnej mojej klasie nikogo nie ma
        wiec nawet nie wiem jak to jest..moze moderatorem jest ten co zaklada dana klase..
        Nefil, to musisz sie zapisac do swojej i wybadac czy ten zarozumialec pozostal
        taki sam jak w szkolnych latachsmile
    • braineater Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 25.10.07, 18:43
      buu, a u mnie nie ma nawet roczników smile Dobrze, że przynajmniej szkoły są (niektóre)

      Psmile
      • mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 25.10.07, 19:38
        no to sam pozakladaj, juz po paru miesiacach znajda sie jacys koledzytongue_out
        • braineater Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 26.10.07, 09:42
          Miałem głownie koleżanki smile I sądząc po niektórych, mijanych na ulicy, to jesli reszta wygląda tak, jak te co spotykam, to dziękuję, wystarcza mi zdjęcia klasowe smile

          Psmile
          • mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 27.10.07, 00:41
            ja mialam glownie kolegow, powiem Ci, ze niektorzy bardzo, bardzo sie zmienili,
            czasem dosc skrajnie. zastanawiam sie ilu juz nie poznalam spacerujac sobie
            czasem Wolkasmile))
            bede sprawiedliwa:niektore kolezanki tez zab czasu mocno naruszyl, ale wiele
            wyglada swietnie
            skromnie nie dodam do jakiej grupy siebie zaliczamsmile
    • grimsrund Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 26.10.07, 02:52
      Wolałbym się pochlastać marchewką niż wejść w coś takiego sad
      • mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 27.10.07, 00:38
        why???
        przeciez aktualnego zdjecia nie musisz zamieszczacbig_grinDDD
      • humbak Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 10.11.07, 16:17
        Też tak myślałem... a potem się zapisałem i jestem sob zniesmaczonysmile
        • mameluch Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 10.11.07, 20:37
          fałnd, najs tu si Jasmile
          • humbak Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 10.11.07, 21:59
            Fak. Dej spotyd mi. Gada kil da łitnesyz!
            • grimsrund Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 10.11.07, 23:25
              "Vanity... definitely my favorite sin."
              • humbak Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 10.11.07, 23:57
                W tym przypadku raczej ciekawość, która zresztą jak wiemy prowadzi w nieciekawe miejscewink
                • mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 11.11.07, 01:45
                  gadanie, ciekawosc prowadzi w ciekawe miejscasmile))))

                  a u mnie to osoby z klasy swoich zdjec nie zamiescily, sami faceci i pewnie sie
                  wstydzasmile
                  • humbak Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 11.11.07, 11:41
                    Pamiętam jeszcze czasy kiedy dla mężczyzny ważne nie było jak wygląda, ale który był wstanie zatłuc większego mamuta jakimś badylem.
                    • mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 11.11.07, 22:52
                      noo czy aby na pewno tak to brzmiec mialo?smile))

                      oczywiscie wyglad sie nie liczy, szczegolnie mezczyzni to potwierdza
                      • humbak Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 12.11.07, 08:26
                        Dokładnie tak, choć możliwe że powiedziałem za dużosmile
    • glebogryzarka1 Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 29.10.07, 03:11
      mojej klasy też nie ma. ale zainspirowany przekopałem śmietnik i
      znalazłem parę osób - większość na goldenline czy jak mu tam.
      koledzy z którymi planowałem w ósmej klasie podstawówki założyć
      zespół zostali: chemikiem na WAT (materiały wybuchowe), biologiem na
      UW (oocyty gryzoni) i managierem z hobby planszowe gry strategiczne.
      oh but dreams have a knack of just not coming true, and plans can
      fall through as so often they do. wink
    • aimarek Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 29.10.07, 13:22
      Oto moja klasa: photos7.nasza-klasa.pl/dev19/0/015/533/0015533924.jpg

      Zgadnijcie który to aimar <palacz>
      • mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 29.10.07, 15:02
        a gdzie jakies zdjecie porownawczesmile?

        klasy widze wygladaly wszystkie podobnie: prawie takie same mebloscianki,
        laweczka, rachityczne kwatki

        widac, ze juz wiecej luzu bylo bo nie wszystkie dzieci w tzw fartuchach, na
        moich klasowych zdjeciach wszyscy w fartuchach albo na galowosmile
        • aimarek Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 30.10.07, 16:32
          mallina napisała:

          > a gdzie jakies zdjecie porownawczesmile?

          A tutej: nasza-klasa.pl/profile/1183007/gallery/3
          Trochę się zmieniłem od czasów trzeciej klasy, fakt.. <palacz>


          > widac, ze juz wiecej luzu bylo bo nie wszystkie dzieci w tzw fartuchach, na
          > moich klasowych zdjeciach wszyscy w fartuchach albo na galowosmile


          Za to były u nas jeszcze tarcze. Granatowa - z nazwą szkoły, a czerwona - to
          "wzorowy uczeń". Noszenie tych drugich było jednak sporym obciachem.
          • mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 30.10.07, 23:23
            no prosze a ja myslam, ze nazywasz sie Mareksmile))

            w szkole sredniej w ostatnicz latach mielismy tarcze wpinane do ubrania, takie
            male metalowe
            ale podstawowka to inne czasy, a wzorowego ucznia wtedy nosilam z dumabig_grin
            • around_the_sun Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 05.11.07, 13:25
              Juz dawno sie wpisalam,
              ale z moich klas nie ma nikogosad
              Natomiast innych dawno nie widzianych
              znajomych poznajdywałam,
              albo oni mnie.
              • mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 08.11.07, 00:48
                nie martw sie, z klasy w koncu tez sie pojawiasmile
                u mnie z podstawowki jest juz az 3! uwazam to za spory sukcesbig_grin
      • ilhan Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 29.10.07, 16:37
        aimarek napisał:

        > Oto moja klasa: photos7.nasza-klasa.pl/dev19/0/015/533/0015533924.jpg
        >
        > Zgadnijcie który to aimar <palacz>

        Fajny blezer zią <palacz>
        • kwiat_paproci Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 29.10.07, 21:43
          A pani ma fajnego, krzaczastego wąsa ;D
          • aimarek Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 30.10.07, 16:41
            kwiat_paproci napisała:

            > A pani ma fajnego, krzaczastego wąsa ;D

            No. Do dzisiaj śni mi się nieraz po nocach. A baba od geografii eksponowała
            zawsze owłosione nogi. Bosz...
    • grimsrund Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 29.10.07, 21:33
      Oszkutfa, cymbały z mojego ogólniaka nie zdzierżyły sad

      nasza-klasa.pl/school/31679
      Na szczęście mojej klasy nie ma i nie będzie mam n*****ę, choć
      blisko było - jedna oślica z równoległego profilu biol-chem (niezbyt
      lotne egzemplarze tam chodziły, jak pamiętam, i miały kompletnie
      pier*****ą wychowawczynię) nie wytrzymała smile
      • nefil Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 24.11.07, 22:55
        Dołączyłem do klasy 8 B. I jako fotoedytor dołączyłem zdjęcia. Na tym z ósmej
        klasy wyglądam jak młody Robert Smith. Hehe
    • nefil Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 15.12.07, 10:48
      Spotkaliscie sie juz ze starymi ziomalami?
      • mameluch Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 15.12.07, 17:17
        z tego co słyszałem planują spotkanie między Świętami a Nowym Rokiem, kiedy
        akurat wyjeżdżam (a oni zjeżdżają).
    • jarecki32 Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 20.12.07, 17:31
      Juz ponad 3 melony sie zapisalo, to moze i ja sie zlamie

      Nie mam czasu na dluze poznawanie serwisu wiec moze ktos mi podpowie
      jak sie tam wkleja fotke ze swoja podobizna (zwyczajne copy nad
      paste nie dziala)
      • mameluch Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 20.12.07, 19:56
        tradycyjny upload z dyskusmile tylko musi mieć co najwyżej 0,6 MB, więc zazwyczaj
        trza je zmniejszyć, np. tu: gui.picresize.com/picresize2/
        • jarecki32 Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 21.12.07, 16:32
          mameluch napisał:

          > tradycyjny upload z dyskusmile tylko musi mieć co najwyżej 0,6 MB,
          więc zazwyczaj
          > trza je zmniejszyć, np. tu: gui.picresize.com/picresize2/

          dziekuje uprzejmie i Wesolych Swiat !
          • grimsrund Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 21.12.07, 21:03
            Kolega sie zastanowi, zanim zanurkuje w to szambo wink

            Tak czy owak - Wesołych Świąt takoż!
          • mameluch Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 21.12.07, 23:57
            nie ma za co i również Wesołychsmile
    • grimsrund Tu mata aproposa, wprost od "Żółci" ;) 31.12.07, 15:19
      www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7dda97a7e3446e51
    • grimsrund Miazga 24.01.08, 00:27
      Od razu podejrzewałem, że nasza-klasa to diabelski wynalazek...


      di.com.pl/news/18775,1.html
    • mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 27.01.08, 13:56
      a dzis dostalam na n-k tzw lancuszek szczescia..
      pamietacie? tylko kiedys dostawalo sie normalnie to cudo listem, a teraz droga
      mailowa, oczywiscie nadal polega to na "przeslaniu" dalej, 20, 30 czy tez 50
      szczesliwcom!
      az mam ochote napisac do tej osoby, ktora mnie obdarowala..
      w kazdym razie na mnie takie lancuszki sie urywaja, od razu takie rzeczy wywalam
      • mameluch Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 27.01.08, 15:53
        tam na szczęście jeszcze go mnie nie dotarło, ale na gg nagminnie. oczywiście
        nie reagujęsmile
        ostatnio była ciekawa akcja strasząca ludzi wirusami rozsyłanymi przez kogoś tam
        na nksmile o, znalazłem ostrzeżenie:

        'przeolij te wiadomosc dalej - to dotyczy stronki nasza klasa : jezeli ktos o
        niku genesis gallardo poprosi cie o dodanie do kontaktow nie dodawaj bo to wirus
        i jezeli ktos z twoich kontaktow go doda to ty tez go zlapiesz dlatego wyslij ta
        wiadomosc do wszystkich twoich kontaktow'

        a najlepsze że wielu w to uwierzyłosmile))))) od razu pojawiło się kilkanaście
        profili genesis gallardosmile
        • mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 27.01.08, 17:48
          taa i ludzie se w profilach dawali "ostrzezenie przed wirusem", albo na forach
          na n-k zakladaliw atki na ten tematsmile

          tak samo te profile typu:
          Polacy mieszkajacy w Ffm
          Rod XXX
          Gorny Slask
          Ruch Chorzow
          itd
          z zadnym do szkoly nie chodzilam, ani nie poznalam osobiscie w zaden sposobsmile))
    • mallina Re: nasza-klasa.pl wpisaliscie sie juz? 12.02.08, 13:43
      Wraca mąż do domu, a tu gromadka marynarzy uwija się, sprząta, obiera ziemniaki,
      pierze, prasuje... W końcu znalazł w tym tłumie żonę i pyta:
      - Skąd oni się tu wzięli?
      - Z naszej-klasy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka