h8red 07.08.03, 10:01 MOze bysmy sie tak w koncu, łódzki odłamie TWA, zorganizowali??? Najlepiej juz jutro )) Czekam na chętnych i propozycje!!! )) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aric Re: Łódź - piątek - piwo 07.08.03, 10:16 Hejt, załóż sobie gg i odezwij się do mnie 2964361. Odpowiedz Link Zgłoś
as2112 Re: Łódź - piątek - piwo 07.08.03, 10:17 Ja chętnie, ale jutro wieczorem nie mogę bo wyjeżdżam do kumpla na działkę. A w sobotę by się nie dało ?? Odpowiedz Link Zgłoś
h8red Re: Łódź - piątek - piwo 07.08.03, 11:16 Jak dla mnie mże być. Zostawiłwm wiadaomość aricowi na gg. Czekam, aż sie dezwie. Masz możliwość sprawdzania poczty w domciu, w razie jakby co??? Odpowiedz Link Zgłoś
as2112 Re: Łódź - piątek - piwo 07.08.03, 11:17 Tak, mam taką możliwość o ile jestem w domu Odpowiedz Link Zgłoś
h8red Re: Łódź - piątek - piwo 07.08.03, 11:22 OK )) To jak coś będzie więcej wiadomo to zostawimy Ci wiadomość na skrzynce (ale nie tej w domciu, żebyś czasem tam nie szukał )) ) Odpowiedz Link Zgłoś
vulture Jejku 07.08.03, 10:31 Guru jest dumny z inicjatywy integracyjnej łódzkiego oddziału TWA. Guru udziela koledze h8red osobistej pochwały,a także pozdrawia całe łódzkie TWA. Wypijcie za nas tak jak i my wypijemy za Was. Buziaczki ode mnie dla misiaczka Sugarka. Odpowiedz Link Zgłoś
pizmak31 Re: Jejku 07.08.03, 10:34 Nie nie nie nie, buziaczki ode mnie dla Szugarka. Zapomniales Vul, kto tu szuka meza na tym forum. Odpowiedz Link Zgłoś
h8red Re: Jejku 07.08.03, 11:12 Nie kłóćcie się!!! Zawsze możecie spróbować założyć szczęśliwy trójkącik )) Odpowiedz Link Zgłoś
pizmak31 Re: Łódź - piątek - piwo 07.08.03, 11:22 Hm, h&red, a kiedy Ty sie pojawisz w stolicy? Nie, zebym miala jakies intencje, po prostu jakos tak lubie chlopakow z retkinii. Odpowiedz Link Zgłoś
h8red Re: Łódź - piątek - piwo 07.08.03, 11:28 Tyle tylko, że ja nie z Retkini. Bałuciorz jestem )) Odpowiedz Link Zgłoś
pizmak31 Re: Łódź - piątek - piwo 07.08.03, 11:30 Shit, shit, shit. To cofam pytanie.... Odpowiedz Link Zgłoś
vulture Re: Łódź - piątek - piwo 07.08.03, 11:34 Ja lubię chłopaka z Retkinii jednego, a h8red się może pojawić na piwo. Piżmak, i zostaw mojego Sugarka, co? Odpowiedz Link Zgłoś
h8red Re: Łódź - piątek - piwo 07.08.03, 11:36 Kurde, sorki. Gdybym wiedział, że tak zareagujesz to może bym skłamał, żeby nie zaburzać twojej kruchej psychiki. Mam nadzieję, że się z tego podniesiesz i odrodzisz jak Feniks z popiołów. Odpowiedz Link Zgłoś
pizmak31 Re: Łódź - piątek - piwo 07.08.03, 11:45 Nie odrodze sie. Po takim ciosie juz sie nie podzwigne. Odpowiedz Link Zgłoś