Dodaj do ulubionych

Łódź - piątek - piwo

07.08.03, 10:01
MOze bysmy sie tak w koncu, łódzki odłamie TWA, zorganizowali??? Najlepiej
juz jutro smile)) Czekam na chętnych i propozycje!!! smile))
Obserwuj wątek
    • aric Re: Łódź - piątek - piwo 07.08.03, 10:16
      Hejt, załóż sobie gg i odezwij się do mnie 2964361.smile
    • as2112 Re: Łódź - piątek - piwo 07.08.03, 10:17
      Ja chętnie, ale jutro wieczorem nie mogę bo wyjeżdżam do kumpla na działkę. A w
      sobotę by się nie dało ??
      • h8red Re: Łódź - piątek - piwo 07.08.03, 11:16
        Jak dla mnie mże być. Zostawiłwm wiadaomość aricowi na gg. Czekam, aż sie
        dezwie. Masz możliwość sprawdzania poczty w domciu, w razie jakby co???
        • as2112 Re: Łódź - piątek - piwo 07.08.03, 11:17
          Tak, mam taką możliwość o ile jestem w domu smile
          • h8red Re: Łódź - piątek - piwo 07.08.03, 11:22
            OK smile)) To jak coś będzie więcej wiadomo to zostawimy Ci wiadomość na skrzynce
            (ale nie tej w domciu, żebyś czasem tam nie szukał smile)) )
    • vulture Jejku 07.08.03, 10:31
      Guru jest dumny z inicjatywy integracyjnej łódzkiego oddziału TWA. Guru udziela
      koledze h8red osobistej pochwały,a także pozdrawia całe łódzkie TWA. Wypijcie
      za nas tak jak i my wypijemy za Was. Buziaczki ode mnie dla misiaczka Sugarka.
      • pizmak31 Re: Jejku 07.08.03, 10:34
        Nie nie nie nie, buziaczki ode mnie dla Szugarka. Zapomniales Vul, kto tu szuka
        meza na tym forum.
        • h8red Re: Jejku 07.08.03, 11:12
          Nie kłóćcie się!!! Zawsze możecie spróbować założyć szczęśliwy trójkącik smile))
    • pizmak31 Re: Łódź - piątek - piwo 07.08.03, 11:22
      Hm, h&red, a kiedy Ty sie pojawisz w stolicy? Nie, zebym miala jakies intencje,
      po prostu jakos tak lubie chlopakow z retkinii.
      • h8red Re: Łódź - piątek - piwo 07.08.03, 11:28
        Tyle tylko, że ja nie z Retkini. Bałuciorz jestem smile))
        • pizmak31 Re: Łódź - piątek - piwo 07.08.03, 11:30
          Shit, shit, shit. To cofam pytanie....
          • vulture Re: Łódź - piątek - piwo 07.08.03, 11:34
            Ja lubię chłopaka z Retkinii jednego, a h8red się może pojawić na piwo. Piżmak,
            i zostaw mojego Sugarka, co?
          • h8red Re: Łódź - piątek - piwo 07.08.03, 11:36
            Kurde, sorki. Gdybym wiedział, że tak zareagujesz to może bym skłamał, żeby nie
            zaburzać twojej kruchej psychiki. Mam nadzieję, że się z tego podniesiesz i
            odrodzisz jak Feniks z popiołów.
    • pizmak31 Re: Łódź - piątek - piwo 07.08.03, 11:45
      Nie odrodze sie. Po takim ciosie juz sie nie podzwigne.
      • h8red Re: Łódź - piątek - piwo 07.08.03, 11:46
        To może idź na piwo???
        • pizmak31 Re: Łódź - piątek - piwo 07.08.03, 11:50
          Wedle rozkazu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka