Dodaj do ulubionych

Avishai Cohen

10.03.08, 21:44
Czy ktos moze wybiera sie do Ronnie Scott's w Londynie na Avishai
Cohena pod koniec kwietnia? Nie chce mi sie samej isc.
Obserwuj wątek
    • kossace Re: Avishai Cohen 17.03.08, 22:57
      chetnie wybralbym sie ale mi jakos nie po drodze jakos wink
      pozdr
      • caryca-maja Re: Avishai Cohen 27.03.08, 14:34
        nic nie szkodzi, dzieki za odzew.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka