caryca-maja 10.03.08, 21:44 Czy ktos moze wybiera sie do Ronnie Scott's w Londynie na Avishai Cohena pod koniec kwietnia? Nie chce mi sie samej isc. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kossace Re: Avishai Cohen 17.03.08, 22:57 chetnie wybralbym sie ale mi jakos nie po drodze jakos pozdr Odpowiedz Link Zgłoś