kubasa
05.10.03, 14:36
Myslalem zeby zadac o to pytanie w moim konkursie ale jednak zrezygnowalem.
Znacie moze zespol Kopernik? Dwoch gosci nagralo plyte o tym samym tytule co
nazwa zespolu, znajduje sie na niej 8 utworow, przypominajacych, moze troche
GYBE? Sa to utwory instrumentalne grane na przeroznych instrumentach, chyba
jakis rogach, wiolonczelach, gitarach, klawiszach. Polecam na poczatek
utwor "Found Photograph"