Dodaj do ulubionych

melodeklamacje

16.09.08, 14:07
poezja nieśpiewana,czy jakoś tak,
Laurie anderson np.
choć niekoniecznie poezja
pamietam płytę Stańki z tekstami Witkacego
aż tu w piatek odkrywam
towary zastępcze
bardzo ciekawe
towary.art.pl/?id=5
nie możemy się od tego uwolnić.
słuchanie proponuję zacząć od "Pętli"
Obserwuj wątek
    • Gość: smakosz hymn w wykonaniu J.Kaczyńskiego. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.08, 14:42
      nie do przebicia.
      • drzejms-buond Re: hymn w wykonaniu J.Kaczyńskiego. 16.09.08, 15:18
        :]
        tys prowda!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka