Dodaj do ulubionych

LORD OF DANCE

IP: *.chello.pl 13.10.03, 20:50
Kochani ludzie!
Sprawa jest następująca mam dwa bilety na Lord of dance do odsprzedania[31 X
na 20.30]w Sali Kongresowej.Głupio się złożyło gdyż ja i koleżanka bardzo na
to przedstawienie chciałyśmy iść a jednocześnie brałyśmy udział w konkursie
w Twoim Stylu[tam też można było wygrać 2osobowe zaproszenie]w piątek
stwierdziłyśmy że nie wygramy [ech gdybyśmy wiedziały]i kupiłyśmy bilety
nieomal ostatnie za 180 zł!!Dziś był telefon z red.gazety i okazało się że
wygrałyśmy.Ludzie wiem że to kupa forsy ale bilety są oryginalne,gra warta
zachodu.Niech ktoś to od nas odkupi bo po prostu szkoda!!!!Proszę o kontakt
e-mailowy to podam więcej info mój e-mail gosia_wie@ftv.pl Dzięki
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka