eowyn 29.10.03, 16:57 Lub przed? Kto jedzie,niech sie wpisze!Fajnie by bylo sie spotkac... Ja juz odliczam dni do koncertu! Aha,no i wezcie pomidory i zgnile jajca na "saporta",khe,khe... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
andrefm Re: Spotykamy sie na koncercie Dave'a? 29.10.03, 17:15 eowyn napisała: To dla mnie najważniejszy koncert tego roku ... i od 2 lat czekam aby raz kolejny zobaczyć DAVE, na żywo, aby usłyszeć najlepszy głos na świecie ... to dla mnie święto! A apropo spotkania ... ja już jestem w Katowicach ...dzień wcześniej bo oglądnę też „Robiego” ... pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Little Big Disease Je będę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.10.03, 23:35 a potem na after party do Chorzowa pzdr Little Big Disease Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DM Re: frekwencja IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 30.10.03, 00:51 Obiło mi się o uszy, że podobno ilość sprzedanych biletów na Gahana jest tragicznie niska. NA PEWNO nie będzie kompletu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Little Big Disease Re: frekwencja IP: 62.244.153.* 30.10.03, 10:51 Raczej w to nie wierz... albo sprobuj kupic gdzies bilet na plyte... Tych "gorszych" miejsc na trybunach moze jeszcze troche zostalo, ale z tym "tragicznie niska" to przesada. Pzdr Little Big Disease Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DM Re: frekwencja IP: *.man.polbox.pl 30.10.03, 11:16 Akurat te informacje mam ze źródła zbliżonego do organizatora koncertu, także mam prawo wierzyć. Poza ty, na płytę w Spodku wchodzi ok. 2000 ludzi, także to, że płyta jest pełna nic nie znaczy. Ten koncert powinien być wyprzedany w ciągu 2 tygodni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Little Big Disease Re: frekwencja IP: 62.244.153.* 30.10.03, 11:35 Przekonamy się już wkrótce pzdr LBD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DM Re: frekwencja IP: *.man.polbox.pl 30.10.03, 12:03 Oby było jak najwięcej, gdyż to bedzie wstyd, jeśli będzie na tym koncercie choć jedno wolne miejsce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Little Big Disease Re: frekwencja IP: 62.244.153.* 30.10.03, 12:07 No cóż, gdyby przyjechał przed wakacjami - to by nie było wolnych miejsc... a tak to część osób już była albo w Pradze albo w Niemczech... Ale ja myślę, że nie bedzie źle z tą frekwencją... Odpowiedz Link Zgłoś
pride26 Re: frekwencja 30.10.03, 13:40 dla Mnie nie ma żadnego znaczenia, że byłem w Pradze a dzień pózniej jadę do Bratysławy To w jakiej obecnie jest formie Dave, to jak niesamowicie aktywny jest podczas koncertu sprawia że mógłbym za nim objechać pół świata Nigdy podczas koncertów dM nie był tak żywiołowy nie reagował tak spontanicznie, widać jak wiele włożył życia i energii w tę płytę nie mówiąc już o trasie koncertowej. Będziemy tam i będziemy Go wspierać i też damy z siebie wszystko jak On podczas każdego koncertu ! pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
collete Re: frekwencja 30.10.03, 14:27 pride26 napisał: > dla Mnie nie ma żadnego znaczenia, że byłem w Pradze a dzień pózniej jadę do > Bratysławy > To w jakiej obecnie jest formie Dave, to jak niesamowicie aktywny jest podczas > > koncertu sprawia że mógłbym za nim objechać pół świata > Nigdy podczas koncertów dM nie był tak żywiołowy nie reagował tak > spontanicznie, widać jak wiele włożył życia i energii w tę płytę nie mówiąc już > > o trasie koncertowej. > > Będziemy tam i będziemy Go wspierać i też damy z siebie wszystko jak On podczas > > każdego koncertu ! > pozdr. AMEN pozdro i do zobaczenia TAM i w Bratyslawie!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Little Big Disease Re: frekwencja IP: 62.244.153.* 30.10.03, 15:56 > dla Mnie nie ma żadnego znaczenia, że byłem w Pradze a dzień pózniej jadę do > Bratysławy Dla niektórych może mieć znaczenie - np. finansowe... > w jakiej obecnie jest formie Dave, to jak niesamowicie aktywny jest podczas > koncertu No podobno rewelacja! I takie rzeczy na scenie wyprawia, że niejedna dziewczyna chciałaby być na miejscu statywu od mikrofonu Żeby tylko nam się przez ten tydzień nie zmęczył Odpowiedz Link Zgłoś
andrefm DAVE na PREZYDENTA! 30.10.03, 16:41 Gość portalu: Little Big Disease napisał(a): > > dla Mnie nie ma żadnego znaczenia, że byłem w Pradze a dzień pózniej jadę > do > > Bratysławy > > Dla niektórych może mieć znaczenie - np. finansowe... > > > w jakiej obecnie jest formie Dave, to jak niesamowicie aktywny jest podcza > s > > koncertu > > No podobno rewelacja! I takie rzeczy na scenie wyprawia, że niejedna dziewczyna > > chciałaby być na miejscu statywu od mikrofonu > Żeby tylko nam się przez ten tydzień nie zmęczył > ja mimo tego że jestem facetem chciałbym być tym statywem od mikrofonu ... jak już pisałęm to najlepszy koncert w tym roku!!! to najlepszy wokalista w tym momencie na świcie!, liczy się to że zagra, zatańczy, i zaśpiew dla NAS!!!! a ilu nas tam będzie to ... inna sprawa dla mnie już teraz nie!interesująca! gdyż jestem podniecony na maxa! jak sobie pomyśle że go zoabacze usłysze ... ehhhhh już mam łzy w oczach ... Odpowiedz Link Zgłoś
emilly_soerenson Re: Spotykamy sie na koncercie Dave'a? 30.10.03, 14:45 Cieszę się że są tu jeszcze miłośnicy Davea Stewarda to cieszy ze będzie w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
collete Re: Spotykamy sie na koncercie Dave'a? 30.10.03, 14:58 emilly_soerenson napisała: > Cieszę się że są tu jeszcze miłośnicy Davea Stewarda to cieszy ze będzie w > Polsce. DAVE GAHAN Odpowiedz Link Zgłoś
eowyn Re: Spotykamy sie na koncercie Dave'a? 31.10.03, 10:51 A gdzie to after party w Chorzowie? Rozgrzewka przed koncertem tez jest gdzies? Odpowiedz Link Zgłoś
pride26 Re: Spotykamy sie na koncercie Dave'a? 31.10.03, 11:32 Rozgrzewka w Katowicach - Mega Club a po koncercie After Party (ul Dworcowa) w Chorzowie imprezka w klubie Kocynder do rana! Odpowiedz Link Zgłoś