Dodaj do ulubionych

Spotykamy sie na koncercie Dave'a?

29.10.03, 16:57
Lub przed?
Kto jedzie,niech sie wpisze!Fajnie by bylo sie spotkac...
Ja juz odliczam dni do koncertu!
Aha,no i wezcie pomidory i zgnile jajca na "saporta",khe,khe...
Obserwuj wątek
    • andrefm Re: Spotykamy sie na koncercie Dave'a? 29.10.03, 17:15
      eowyn napisała:

      To dla mnie najważniejszy koncert tego roku ... i od 2 lat czekam aby raz
      kolejny zobaczyć DAVE, na żywo, aby usłyszeć najlepszy głos na świecie ... to
      dla mnie święto!
      A apropo spotkania ... ja już jestem w Katowicach ...dzień wcześniej bo oglądnę
      też „Robiego” ... pozdro
    • Gość: Little Big Disease Je będę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.10.03, 23:35
      a potem na after party do Chorzowa smile
      pzdr
      Little Big Disease
    • Gość: DM Re: frekwencja IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 30.10.03, 00:51
      Obiło mi się o uszy, że podobno ilość sprzedanych biletów na Gahana jest
      tragicznie niska. NA PEWNO nie będzie kompletu.
      • Gość: Little Big Disease Re: frekwencja IP: 62.244.153.* 30.10.03, 10:51
        Raczej w to nie wierz... albo sprobuj kupic gdzies bilet na plyte...
        Tych "gorszych" miejsc na trybunach moze jeszcze troche zostalo, ale z
        tym "tragicznie niska" to przesada.
        Pzdr
        Little Big Disease
        • Gość: DM Re: frekwencja IP: *.man.polbox.pl 30.10.03, 11:16
          Akurat te informacje mam ze źródła zbliżonego do organizatora koncertu, także
          mam prawo wierzyć. Poza ty, na płytę w Spodku wchodzi ok. 2000 ludzi, także to,
          że płyta jest pełna nic nie znaczy. Ten koncert powinien być wyprzedany w ciągu
          2 tygodni.
          • Gość: Little Big Disease Re: frekwencja IP: 62.244.153.* 30.10.03, 11:35
            Przekonamy się już wkrótce wink
            pzdr
            LBD
            • Gość: DM Re: frekwencja IP: *.man.polbox.pl 30.10.03, 12:03
              Oby było jak najwięcej, gdyż to bedzie wstyd, jeśli będzie na tym koncercie
              choć jedno wolne miejsce.
              • Gość: Little Big Disease Re: frekwencja IP: 62.244.153.* 30.10.03, 12:07
                No cóż, gdyby przyjechał przed wakacjami - to by nie było wolnych miejsc... a
                tak to część osób już była albo w Pradze albo w Niemczech...
                Ale ja myślę, że nie bedzie źle z tą frekwencją...
                • pride26 Re: frekwencja 30.10.03, 13:40
                  dla Mnie nie ma żadnego znaczenia, że byłem w Pradze a dzień pózniej jadę do
                  Bratysławy
                  To w jakiej obecnie jest formie Dave, to jak niesamowicie aktywny jest podczas
                  koncertu sprawia że mógłbym za nim objechać pół świata smile
                  Nigdy podczas koncertów dM nie był tak żywiołowy nie reagował tak
                  spontanicznie, widać jak wiele włożył życia i energii w tę płytę nie mówiąc już
                  o trasie koncertowej.

                  Będziemy tam i będziemy Go wspierać i też damy z siebie wszystko jak On podczas
                  każdego koncertu !
                  pozdr.
                  • collete Re: frekwencja 30.10.03, 14:27
                    pride26 napisał:

                    > dla Mnie nie ma żadnego znaczenia, że byłem w Pradze a dzień pózniej jadę do
                    > Bratysławy
                    > To w jakiej obecnie jest formie Dave, to jak niesamowicie aktywny jest
                    podczas
                    >
                    > koncertu sprawia że mógłbym za nim objechać pół świata smile
                    > Nigdy podczas koncertów dM nie był tak żywiołowy nie reagował tak
                    > spontanicznie, widać jak wiele włożył życia i energii w tę płytę nie mówiąc
                    już
                    >
                    > o trasie koncertowej.
                    >
                    > Będziemy tam i będziemy Go wspierać i też damy z siebie wszystko jak On
                    podczas
                    >
                    > każdego koncertu !
                    > pozdr.
                    AMEN
                    pozdro i do zobaczenia TAM i w Bratyslawie!!!!
                  • Gość: Little Big Disease Re: frekwencja IP: 62.244.153.* 30.10.03, 15:56
                    > dla Mnie nie ma żadnego znaczenia, że byłem w Pradze a dzień pózniej jadę do
                    > Bratysławy

                    Dla niektórych może mieć znaczenie - np. finansowe...

                    > w jakiej obecnie jest formie Dave, to jak niesamowicie aktywny jest podczas
                    > koncertu

                    No podobno rewelacja! I takie rzeczy na scenie wyprawia, że niejedna dziewczyna
                    chciałaby być na miejscu statywu od mikrofonu smile
                    Żeby tylko nam się przez ten tydzień nie zmęczył wink

                    • andrefm DAVE na PREZYDENTA! 30.10.03, 16:41
                      Gość portalu: Little Big Disease napisał(a):

                      > > dla Mnie nie ma żadnego znaczenia, że byłem w Pradze a dzień pózniej jadę
                      > do
                      > > Bratysławy
                      >
                      > Dla niektórych może mieć znaczenie - np. finansowe...
                      >
                      > > w jakiej obecnie jest formie Dave, to jak niesamowicie aktywny jest podcza
                      > s
                      > > koncertu
                      >
                      > No podobno rewelacja! I takie rzeczy na scenie wyprawia, że niejedna
                      dziewczyna
                      >
                      > chciałaby być na miejscu statywu od mikrofonu smile
                      > Żeby tylko nam się przez ten tydzień nie zmęczył wink
                      >


                      ja mimo tego że jestem facetem chciałbym być tym statywem od mikrofonu ... wink

                      jak już pisałęm to najlepszy koncert w tym roku!!! to najlepszy wokalista w tym
                      momencie na świcie!, liczy się to że zagra, zatańczy, i zaśpiew dla NAS!!!! a
                      ilu nas tam będzie to ... inna sprawa dla mnie już teraz nie!interesująca! gdyż
                      jestem podniecony na maxa! jak sobie pomyśle że go zoabacze usłysze ... ehhhhh
                      już mam łzy w oczach ...
    • emilly_soerenson Re: Spotykamy sie na koncercie Dave'a? 30.10.03, 14:45
      Cieszę się że są tu jeszcze miłośnicy Davea Stewarda to cieszy ze będzie w
      Polsce.
      • collete Re: Spotykamy sie na koncercie Dave'a? 30.10.03, 14:58
        emilly_soerenson napisała:

        > Cieszę się że są tu jeszcze miłośnicy Davea Stewarda to cieszy ze będzie w
        > Polsce.

        DAVE GAHAN
        • eowyn Re: Spotykamy sie na koncercie Dave'a? 31.10.03, 10:51
          A gdzie to after party w Chorzowie?
          Rozgrzewka przed koncertem tez jest gdzies?
          • pride26 Re: Spotykamy sie na koncercie Dave'a? 31.10.03, 11:32
            Rozgrzewka w Katowicach - Mega Club a po koncercie After Party (ul Dworcowa)
            w Chorzowie imprezka w klubie Kocynder do rana!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka