Dodaj do ulubionych

Pectus - Jeden moment

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.09, 13:13
swietny numer!!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: artel Re: Pectus - Jeden moment IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.09, 14:18
      Qpa
    • Gość: zwierzak Re: Pectus - Jeden moment IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 15:48
      kicz ! biegnij Lola, biegnij- byle dalej od kiepskiej muzyki !
    • Gość: ktoś ;] Re: Pectus - Jeden moment IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 16:16
      teledysk generalnie bez sensu, aczkolwiek piosenka fajna smile tak osobiście to nic nie mam do tego zespołu ;]
    • Gość: D Re: Pectus - Jeden moment IP: *.acn.waw.pl 04.03.09, 15:21
      Masakra... tania masakra.
      Aktorka slaba, zdjecia, montaz, post produkcja.. P O R A Z K A !
    • Gość: lipa Re: Pectus - Jeden moment IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.09, 15:23
      generalnie to kiepska lipa-ciekawe kto robił ten clip-oj Chłopaki nie postaraliście się:// szkoda://
    • Gość: gość Re: Pectus - Jeden moment IP: 194.181.135.* 04.03.09, 16:45
      spoko>
    • Gość: wiki Re: Pectus - Jeden moment IP: *.gprs.plus.pl 05.03.09, 16:53
      teledysk to kitu taki bez sensu mogl byc lepszy piosenka ok ale gitarzysta to znany mi i caly czas tak sie buja jak gral razem z stachurskim w moim miescie
    • Gość: Blanka Re: Pectus - Jeden moment IP: *.wroclaw.mm.pl 06.03.09, 19:59
      owszem utwór podoba mi się ,ale jeśli chodzi o teledysk to jest nie do przyjęcia .Inaczej mowiac -koszmar
    • Gość: kasia Re: Pectus - Jeden moment IP: *.toya.net.pl 08.03.09, 01:55
      piosenka nawet może być - teledysk- dramat!
    • Gość: gość Re: Pectus - Jeden moment IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.09, 15:24
      Fajny utworek, prosty i przyjemny. Ktoś krytykował disco polo, a tutaj rytmik godzien miana najlżejszego rodzaju muzyki chodnikowej. Wokalik trochę męczący wrażliwe ucho..
    • Gość: Michu Rychu Re: Pectus - Jeden moment IP: *.chello.pl 16.03.09, 17:12
      Słabizna muzyka, teledysk żenada.
    • Gość: suchy Re: Pectus - Jeden moment IP: *.salwator.net 22.03.09, 16:59
      było by
    • Gość: Malka Re: Pectus - Jeden moment IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.09, 19:44
      Piosenka bardzo miła dla ucha.Bardzo dobrze,że jest lekka,po co się męczyć ciężką.
    • Gość: Portek Re: Pectus - Jeden moment IP: 92.244.41.* 24.03.09, 15:09
      zajebista pisenka
    • Gość: magdalena637 Re: Pectus - Jeden moment IP: *.xdsl.centertel.pl 24.03.09, 18:04
      zajebista piosenka
    • Gość: tvg Re: Pectus - Jeden moment IP: 92.244.51.* 04.06.09, 20:43
      Wszystko na jedna zachodnia modłe.Nic nowatorskiego czego sie spodziewalem niestety
    • Gość: pandemia Re: Pectus - Jeden moment IP: *.chello.pl 13.06.09, 02:43
      "Bardzo mi przykro, ma pan PEKTUSA"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka