Gość: jarek IP: *.aster.pl / *.acn.pl 04.12.03, 22:26 Co sądzicie o jego recenzjach, które pisał, gdy jeszcze siedział w wyborczej? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
astir Re: Robert Leszczyński 07.12.03, 00:40 Fajne były. I emocjonalnie kolorowe. (kurde, czy odpowiedziałam aby na pewno forumowo poprawnie?) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sebass Re: Robert Leszczyński IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.12.03, 00:51 Mdłe były, podobnie jak Sankowskiego, może to szkoła jakowaś wyborcza? Odpowiedz Link Zgłoś
legionista44 Re: Robert Leszczyński 07.12.03, 10:50 Czasem mu sie zdarzalo cos sensownego nabazgrac, ale czasem przywalil tak ze az szkoda gadac. Jednak jego nastepca jest jeszcze gorszy. Odpowiedz Link Zgłoś
ayya Re: Robert Leszczyński 07.12.03, 11:09 Recenzje Leszczyńskiego w porównaniu do pana Sankowskiego były super interesujące. Odpowiedz Link Zgłoś