Dodaj do ulubionych

Robert Leszczyński

IP: *.aster.pl / *.acn.pl 04.12.03, 22:26
Co sądzicie o jego recenzjach, które pisał, gdy jeszcze siedział w
wyborczej?
Obserwuj wątek
    • astir Re: Robert Leszczyński 07.12.03, 00:40
      Fajne były. I emocjonalnie kolorowe.
      (kurde, czy odpowiedziałam aby na pewno forumowo poprawnie?)
    • Gość: sebass Re: Robert Leszczyński IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.12.03, 00:51
      Mdłe były, podobnie jak Sankowskiego, może to szkoła jakowaś wyborcza?
      • legionista44 Re: Robert Leszczyński 07.12.03, 10:50
        Czasem mu sie zdarzalo cos sensownego nabazgrac, ale czasem przywalil tak ze az
        szkoda gadac. Jednak jego nastepca jest jeszcze gorszy.
        • ayya Re: Robert Leszczyński 07.12.03, 11:09
          Recenzje Leszczyńskiego w porównaniu do pana Sankowskiego były super
          interesujące.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka