Dodaj do ulubionych

Z czym bedzie sie Wam kojarzyl mijajacy rok?

16.12.03, 20:11
- marcowy zlot w iluzjonie na ktorym sie pojawilem po raz pierwyj i lustracja
przeprowadzona przez Pania Pizmak wink

- koncert Siostrzyczek w Hali Mery

- plyta Lacrimosy- Echos

- impreza gotycko-magisterska, na ktorej Gregkor spoil polowe warszawskiego
TWA

Jednym slowem ten rok obfitowal w doniosle wydarzenia.
Obserwuj wątek
    • jack9 Re: Z czym bedzie sie Wam kojarzyl mijajacy rok? 16.12.03, 20:23
      Z wieloma koncertami ( Sullivan, Mogwai, Tindersticks)
      Z wieloma spotkaniami z Twa-rzowcami...;
      i poznaniem wielu fajnych ludzików
      • ilhan Re: Z czym bedzie sie Wam kojarzyl mijajacy rok? 16.12.03, 20:26
        Nie wiem, ale to jest post nr 17 000.
    • vulture Re: Z czym bedzie sie Wam kojarzyl mijajacy rok? 16.12.03, 20:26
      Z forami prywatnymi, na których autorzy odpisują sami sobie z braku
      zainteresowania.
    • mallina Re: Z czym bedzie sie Wam kojarzyl mijajacy rok? 16.12.03, 20:29
      z ciekawymi znajomosciami

      z wyjatkowo mala iloscia koncertow w ktorych uczestniczylam osobiscie
    • martolka Re: Z czym bedzie sie Wam kojarzyl mijajacy rok? 16.12.03, 21:38
      - z bezrobociem i innymi przykrymi doświadczeniami życiowymi
      - z Nickem Cave'em w Berlinie
      - z Peterem Gabrielem w Poznaniu
      - z Placebo i Sisters of Mercy w Warszawie
    • aislinn Re: Z czym bedzie sie Wam kojarzyl mijajacy rok? 16.12.03, 21:54
      Oj, ten rok obfitował w różne ważne wydarzenia dla mnie..będzie mi isę zatem
      kojarzył :
      -z poznaniem całej bandy internetowych psychopatów i chlaniem z nimi
      -z wyjściem z długiej głupiej choroby
      -z przeprowadzką do własnego mieszkania i stałym łączem !!!!
      -z całą masą nieznanej dotąd muzyki (najcieplej z rzeczy przed rokiem bieżącym
      mi nieznanych : The Gathering, Calla, Interpol)i muzyki znanej też ofkorz
      -z koncertem Justina Sullivana w Jazzgocie
      -z jedną idiotyczną pomyłką mojego autorstwa

      I tak ogólnie nie był to lekki rok, ale fajny w sumie...
    • ilhan Re: Z czym bedzie sie Wam kojarzyl mijajacy rok? 16.12.03, 22:43
      No dobra, ja bym się nawet wpisał, ale nie wiem jak to w ranking ułożyć! wink

      A tak poważnie, to chyba bym musiał książkę napisać. Więc sobie daruję.
      • pizmak31 Re: Z czym bedzie sie Wam kojarzyl mijajacy rok? 17.12.03, 09:41
        Z zajebista rozowa lazienka na Iwickiej i z BLUR.
    • pizmak31 Re: Z czym bedzie sie Wam kojarzyl mijajacy rok? 17.12.03, 09:50
      I z fajnymi mlodymi chlopakami smile)))
    • gregkor Re: Z czym bedzie sie Wam kojarzyl mijajacy rok? 17.12.03, 11:32
      - Poznawanie nowych TWA - rzowców i utrwalanie znajomości ze starymi już TWA -
      rzowcami....

      - Niemtyte Jeże i podróż PKP do Łodzi oraz pyszny chleb ze smalcem..smile)).....no
      i czerwona kartka dla Vula..smile)))

      - Pierwsza wygrana w turnieju curlingowym na Łotwie....no i piekelna ostrość
      tamtejszej musztardy

      - Koncert Jana Garbarka

      - Impreza neogotycka z udziałem szerokiej gamy kieliszków...i Nefila...

      - Łabędzie, które dostałem od Hawka

      - Koncert Adama Holzmana

      - Płyta Erika Truffaza - "The Walk Of The Giant Turtle"

      - Nizapomniane lufy z jaśkiem..smile))

      - Polki mistrzyniami Europy w siatkę...

      - "Plastyczna" impreza u pizmaka z udziałem nowej lodówki..smile))

      - treningi siatkarskie z udziałem TWA - rzyszy

      - sędziowanie meczu na szcycie B klasy Pug Bielany - Rządza Załubice..smile))))

      i wiele wiele innychsmile))
    • h8red Re: Z czym bedzie sie Wam kojarzyl mijajacy rok? 17.12.03, 11:55
      Z powrotem do Polski

      Z dwoma nieudanymi próbami obejrzenia TWA-rzy

      I jeszcze takie tam... hmmm... właściwie to już o tym zapomniałem smile))
      • foxy21 Re: Z czym bedzie sie Wam kojarzyl mijajacy rok? 17.12.03, 12:30
        Oczywiscie z FOFM i Forum Muzyka,
        z ostatnim zlotem,
        z jazzowymi koncertami, a bylo ich sporo
        w tym roku,
        z duza iloscia nowej muzy,
        to tyle muzycznie.
    • aric Re: Z czym bedzie sie Wam kojarzyl mijajacy rok? 17.12.03, 13:21
      Mnie tam chyba zupełnie z niczym po kilku latach.sad(((

      A tak wogóle to wiele by wymieniać...
      Ogólnie rok był ten dośc smutny dla mnie, zarówno finansowo jak i towarzysko
      jeżeli chodzi oczywiście o starych znajomych...

      Oczywiście reaktywacja Niemytych w 10 rocznicę istnienia tegoż składu napawa
      mnie optymistycznie. Poznałem was, w liczbie osób 12, zdaje mi się na
      odradzając po kilku latach stagnacji zespół i to wydarzenie zostanie w
      pamięci.A rok zakoncze mam nadzieje optymistycznie oglądając trzecią częśc
      LOTR.smile)))
    • janek0 z TWA... 17.12.03, 13:51

      • h8red Powiedział janek0 17.12.03, 14:16
        Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać smile)) Nie wiem czemu ale część tego co
        czytam autorstwa twego, dir janku0, po prostu zmusza mnie do postawienia tego
        stwierdzenia smile)) Bo to już przecież nie pierwszy i nie trzeci raz smile))
        • aric Re: Powiedział janek0 17.12.03, 14:21
          No co ty, przeciez Janka wypowiedzi sa najbardziej rzeczowe i wyczerpujące jak
          tylko sobie mozna wyobrazic.smile))
          To kwitesencja prostoty i sedna sprawy.smile))
          • janek0 nie wiem o co wam chodzi :-] 17.12.03, 16:28

            • aislinn No bo Janek.. 17.12.03, 16:32
              ..nieczęsto ale konkretnie. Krótko i porządnie. smile))
              • mallina Re: No bo Janek.. 17.12.03, 18:32
                heheeeeee
                czy wolno miec skojarzenia?
                wink
                • janek0 kosmate ? 17.12.03, 19:41
                  to wolno... tongue_out
                  • mallina Re: kosmate ? 18.12.03, 02:14
                    co za ulgawink)))
                    • aislinn Re: kosmate ? 18.12.03, 18:29
                      Mallina ! Ty to masz zawsze kosmate! A fe !
                      Jak nie dzwony księdza, to to.... tongue_out
                      • mallina Re: kosmate ? 18.12.03, 19:17
                        Ais, czy to moja wina ze koledzy tak nieprecyzyjnie czasem sie wypowiadaja?
                        smile))
                        • aislinn Re: kosmate ? 18.12.03, 20:03
                          Oni tak specjalnie, sami chcą smile))
                          No bo przecież my tylko analizujemy wypowiedzi, czyż nie ? Choć mam wrażenie że
                          w powższych postach to ja się, ekhm, nieprecyzyjnie wyraziłam a nie koledzy
                          smile)))

                          Dobra, spadam nach hause, dosć siedzenia w biurze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka