ryszard51 09.08.09, 15:33 proszę o pomoc w namierzeniu tytułu starej piosenki - ballady - (prawdopodpbnie z USA lub GB). W treści było coś w rodzaju" Johny oh yeah..." pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kidd Re: piosenka "Johny oh yeah..." IP: 81.219.121.* 09.08.09, 16:34 www.youtube.com/watch?v=qiedTok_SX8 Odpowiedz Link Zgłoś
ryszard51 Re: piosenka "Johny oh yeah..." 09.08.09, 20:28 niestety to nie ta piosenka... tamtą śpiewała kobieta nie mam pewności czy zamiast "Johny oh yeah..." nie było "Tommy oh yeah..." Odpowiedz Link Zgłoś
htoft Re: piosenka "Johny oh yeah..." 10.08.09, 14:11 A nie ,,Johnny wanna live"? www.youtube.com/watch?v=U1E3UL6uiXc Odpowiedz Link Zgłoś
ryszard51 Re: piosenka "Johny oh yeah..." 10.08.09, 20:34 nie, ta moja to spokojniejsza i wolniejsza piosenka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wah max no! IP: *.multimo.pl 10.08.09, 21:26 nie wiem czy to ta ale za wszelką cenę chce pomóc to pisze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: r51 Re: max no! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.09, 20:48 wiem i za to Ci jestem wdzięczny Odpowiedz Link Zgłoś
ryszard51 Re: max no! 16.08.09, 15:15 Gość portalu: r51 napisał(a): > wiem i za to Ci jestem wdzięczny help Odpowiedz Link Zgłoś