Dodaj do ulubionych

Miłych wakacji

07.07.07, 23:43
Życzę wszystkim przyjemnego urlopu i miłych, udanych wakacji.
Daję Wam miesiąc spokoju od siebie - jadę do Holandii za chlebem;-)
grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/
Obserwuj wątek
    • Gość: NZg Re: Miłych wakacji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.07, 11:53
      Coffee shop a nie chleb :)Mam na myśli oczywiście kawę :)
    • Gość: samsięnakręca Re: Miłych wakacji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.07, 09:44
      No i jak nie ma LFA to i nie ma kto mu odpisywać :) Hahaha

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka