lew1961 07.07.07, 23:43 Życzę wszystkim przyjemnego urlopu i miłych, udanych wakacji. Daję Wam miesiąc spokoju od siebie - jadę do Holandii za chlebem;-) grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: NZg Re: Miłych wakacji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.07, 11:53 Coffee shop a nie chleb :)Mam na myśli oczywiście kawę :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samsięnakręca Re: Miłych wakacji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.07, 09:44 No i jak nie ma LFA to i nie ma kto mu odpisywać :) Hahaha Odpowiedz Link Zgłoś