Dodaj do ulubionych

Akademia Happy Kids - opinie

IP: *.ae.jgora.pl 07.04.11, 13:13
Witam Forumowiczów,
czy znacie Happy Kids? czy macie jakąś opinie na temat jej funkcjonowania?
Chętnie posłucham i podzielę się tym, co wiem.
Obserwuj wątek
  • Gość: bywalczyni Re: Akademia Happy Kids - opinie IP: *.ae.jgora.pl 13.04.11, 14:25
   no to u mnie też się zgadza to wszystko... mimo, iż nauka angielskiego nie była dla nas ważna przy decyzji o przeniesieniu dziecka... dodam tylko, że jeśli jedyna pani wychowawczyni idzie na - wolne / zwolnienie / urlop, to grupa jest łączona z inną i opiekę nad nią sprawuje także tylko jedna pani przez cały dzień przez kilka kolejnych dni... grupa taka może liczyć wtedy nawet ponad 35 dzieci.. paranoja za horrendalne pieniądze jak na te warunki...
  • Gość: ed Re: Akademia Happy Kids - opinie IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.04.11, 20:35
   no to niezłe jaja z tym przedszokolem, a jak powstawało to taki entuzjazm panował wśród ludzi któzy tam wysłali dzieci, angielski, basen, plac zabaw, nieograniczone posiłki, podgląd przez internet itp, a teraz wygląda że to jedna wielka lipa, jeśli prawdą jest to co piszecie. mam nadzieje że nie jesteście z konkurencyjnych placówek.
    • Gość: ja zapomnialam spytac IP: 2.102.16.* 19.04.11, 00:13
     A powiedzcie mi czy też u was taki problem jest z wszami bo u nas jest taki problem i jak mówię że moje już nie mają to pani krysia z grupy 4 od mojej gabryni mówi że mają a ja wiem że nie bo w aptece kupiłam taki płyn na wszy i gnidy. To zrobiłam tym moim dziecią no ale dalej jest problem . No a to wasze przedszkole to drogie a opieka nie doplaci do niego chyba no nie wiem zapytam to może przeniose moje dzieci bo ostatnio to sfera była z ciuchami no i te wszy wszędzie. No nie wiem.
   • Gość: mira Re: Akademia Happy Kids - opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.11, 07:55
    Nie ma religii, nie było też o tym mowy- to dobrze wolę nauczac sama. Gdyby wszyscy rodzice z happy kids wiedzieli o tym forum powstałaby wtedy prawdziwa ankieta, ta pisana na kolanie przy kamerkach nie oddała tego co naprawdę wszyscy myślą, potrzebne to jest dla dobra dzieci- dodam- przyszłych dzieci, przedszkolaków. Co do dyrektor, to kobita się stara, obiecywała duzo bo sama w to wierzyła, ale życie weryfikuje, nie wzięła tego pod uwagę. Dla nas rodziców to przykre doświadczenie...
    • Gość: matka_polka Re: Akademia Happy Kids - opinie IP: *.ae.jgora.pl 15.04.11, 10:06
     Aby uczyć religii trzeba byłoby zatrudnić dodatkowego nauczyciela - hihi, a to koszt.. więc nie ma.. podwieczorki to naprawdę wstyd a zamiast drugiego śniadania jest zupa obiadowa, menu ponoć ustalane przez dietetyka.

     Dodam, że widziałam, że podawane śniadania na parterze różnią się od tych podawanych na 1 piętrze. Pewnie dlatego, że na parterze więcej rodziców widzi.

     I tak - chleb z pasztetem i pomidorem jest na parterze a na 1 piętrze już bez pomidora.. hihi

     Generalnie w menu króluje - pasztet, serek topiony, pasta z jajek - wędliny czy sera żółtego brak...
     Do picia herbata z cytryną - normalnie ŻAL!!!!
     • Gość: jg73 Re: Akademia Happy Kids - opinie IP: *.jeleniagora.vectranet.pl 15.04.11, 10:38
      Moje dziecko od samego początku chodzi do Miejskiego Przedszkola na Piłsudskiego. I uważam, że jest świetne, jedzenie super- jadłospis wisi na cały tydzień, można zweryfikować czy dają to co jest napisane - dają:) Prawie do każdego posiłku są owoce, jogurty, drożdżówki, soczki, codziennie coś innego. I co ważne dla mnie- jeśli dziecko czegoś nie lubi- to po prostu tego nie je. Jest angielski, rytmika, zajęcia teatralne, taneczne, wycieczki, dużo zajęć manualnych - nie tylko rysowanie, ale też klejenie, wycinanie, lepienie, budowanie... Zajęcia z religii są, ale tylko dla dzieci, których rodzice wyrażą zgodę. To nieprawda, że państwowe placówki są gorsze od prywatnych - niczego im nie brakuje, a do tego są tańsze. A zajęcia dodatkowe są w ramach opłat (tylko angielski kosztuje "całe" 15 zł miesięcznie dodatkowo). Mój mały kończy tam zerówkę i nie żałuję, że kończy właśnie tam:) Pozdrawiam Mamy:)
     • Gość: mamuśka Re: Akademia Happy Kids - opinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.11, 10:41
      sama niejednokrotnie widziałam jak w menu widniał ogórek i pomidor a na kanapce mojego dziecka tego nie było. Jeżeli chodzi o religie to obowiązkowo mają tylko zerówki we wszystkich przedszkolach a w szkole do wyboru z etyką. Tu jest tylko propaganda sukcesu-jedyne prawo rodziców to prawo do płacenia kasy i trzymania gęby na kłódkę, jedyna profesjonalna strona przedszkola to strona internetowa. Nie polecę nie tylko znajomym nie polecę nawet wrogowi
     • Gość: Joasia Re: Akademia Happy Kids - opinie IP: *.jeleniagora.vectranet.pl 17.04.11, 21:39
      Czytam to wszystko i zastanawiam sie jaka konkurencja wam za to pisanie glupot placi??
      Moje dziecko uczeszcza tam od wrzesnia i jestem bardzo zadowolona!
      Widac zazdrosne kury domowe sciska zal ze PANI DYREKTOR chodzi zadowolona po swojej posesji? ma do tego prawo!!!
      dla tych co chca obiektywnej opinii zapraszam do akademii - tam wszystkiego dowiecie sie i zobaczycie prawde na wlasne oczy!
      SZCZERZE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   • Gość: mama mama Re: Akademia Happy Kids - opinie IP: *.146.158.162.nat.umts.dynamic.eranet.pl 15.04.11, 21:34
    mam niestety to samo zdanie. należę do tych rodziców, którzy wymagają, a zostałam zaliczona do tych, którzy marudzą i najlepiej ,żeby odeszli...Szkoda, bo byłam pełna entuzjazmu i wiary, zarówno w przedszkole jak i właścicielkę. Niestety zawsze można się przejechać a stare przysłowie, że nie wszystko złoto co sie świeci jest tu BARDZO aktualne.Obawiam się, że wystepuje tu opcja "z dziada- Pan" (bez obrazy) i Pani włascicielka zamiast pilnować interesu lata po sklepach kupujac kolejne, beznadziejne zresztą ozdoby.Mam nadzieję, że albo wreszcie "kapnie" się,że Nasze pieniądze juz taką szeroką rzeką nie płyną i będzie maiła czas, w miejsce zakupów, zająć się pracą. O tym, że nic nie ma tak jak miało byc juz mi się nawet nie chce pisać. Jest tylko obowiązek płacenia. .....i opcja..."jak nie pasuje to won z mojej piaskownicy". Bardzo żałuję, że zapisałam tu moje dziecko i proszę mi wierzyć, CHOĆ WŁAŚCICIELKA BĘDZIE MÓWIŁA, ŻE TO ZŁA KONKURENCJA-PROSZĘ NIE WIERZYĆ!!!!!TO MY!!!RODZICE!!! RADZIMY WAM- NIE DAJCIE SIĘ NABIC W BUTELKĘ TAK JAK MY!!!!!!......Nie warto płacić takiej kasy bo za co? Pani Edyto!!!!--DO PROWADZENIA KNAJPY, KLUBU I GASTRONOMII NIE MUSIAŁA PANI OTWIERAC PRZEDSZKOLA....NO CHYBA, ŻEBY UZYSKAĆ POTRZEBNE DOTACJE, BEZ KTÓRYCH ANI RUSZ. MY JUŻ TO WIEMY I NIE DAMY SIĘ DŁUŻEJ NABIJAĆ W BUTELKĘ. DO PRACY PANI EDYTO!!!!! Chociaż lepiej dla dzieci , gdyby zamknac to "niby" przedszkole.beznadziejna sprawa......
     • Gość: matka Re: strzeżcie się tego przybytku.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.11, 11:19
      Z przykrością i rozczarowniem potwierdzam dotychczasowe opinie. To, iż przedszkole nie wywiązuje się z wszystkich dodatkowych zobowiązań, które miały być jego wizytówką można jeszcze z bólem serca, za 600 zł (!) miesięcznie przeboleć, jednak na pewno nie można przeboleć niewykwalifikowanej, przypadkowej, zmieniającej się jak w kalejdoskopie kadry i poważnych wątpliwości co do całkowitego minimum - podstawy programowej (!), o nauce samodzielności nie wspomnę.
      • Gość: jg73 Re: strzeżcie się tego przybytku.. IP: *.jeleniagora.vectranet.pl 17.04.11, 16:04
       Trochę przykro o tym pisać, ale obserwując moich znajomych, którzy przepisywali dzieciaki ze "zwykłych" przedszkoli do Happy Kids w myśl zasady - drogie, to lepsze, ekskluzywne- otwierałam oczy ze zdziwienia i czekałam na moment, kiedy się otrząsną z tego amoku. I widzę, że w końcu to nastąpiło... Drogie Mamy- moje dziecko kończy zerówkę w Miejskim Przedszkolu nr 2. Ma angielski, tańce, zajęcia teatralne, rytmikę, wycieczki do teatru, galerii, muzeów, nawet sklepów:), teatry, koncerty filharmoników, zajęcia manualne - nie tylko rysowanie! I dużo fajnych, ciekawych zajęć, zabawy, upominki na święta czy Dzień Dziecka. Jedzenie super- jadłospis dostępny i w 100% realizowany. Codziennie albo owoce, albo jogurty, soczki, ciasto, kisielek, budyń... - jako dodatek do śniadania czy obiadu. I co ważne- jak dziecko czegoś nie lubi- po prostu nie je. Może dostać więcej innego produktu w zamian. Przy 8-mio godzinnym pobycie opłaty nie przekraczają 300 zł łącznie z Radą Rodziców i angielskim (15 zł miesięcznie). Tylko angielski jest "ekstra" płatny. Nie wiem czemu sądzi się, że prywatne przedszkola są lepsze. Publiczne niczym nie ustępują, a są nawet tańsze. Jak widać - drożej nie znaczy lepiej. Pozdrawiam Mamy:)
       • Gość: zadowolona Re: strzeżcie się tego przybytku.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.11, 18:55
        Czytając Państwa wpisy mam wrażenie, że zapomnieliście o najważniejszym _ZADOWOLENIU DZIECI. Skoro moje dziecko uwielbia chodzić do przedszkola, odlicza dni kiedy tam pójdzie i zawsze wraca usmiechnięte i zadowolone, to czego chcieć więcej... Ja jestem szczęśliwa, że mogłam zapisać je do pięknego, nowoczesnego przedszkola, a zapewniam, że dzieciom atrakcji w nim nie brakuje. Wiem, jak wyglądają państwowe placówki (nie umniejszając ), ale sale są przepełnione dziećmi, doposażenie już wysłużone, place zabaw też. W HK wszystkie zajęcia są (basen, aikido, hip - hop, teatr ze znakomitą Panią Honoratą, przyjeżdżają muzycy z filharmonii , teatr po angielsku, kuchcikowo, tenis,wycieczki, zabawy ruchowe w sali zabaw i na uwielbianych przez wszystkie dzieci "kulkach"... Na tablicy widnieje zawsze tygodniowy jadłospis, prace plastyczne dzieci są codziennie aktualizowane - zapewniam nie tylko rysunki. Codziennie obserwuję swoje dziecko przez kamerę i nie widzę żadnych uchybień. Nie mam zamiaru takowych się doszukiwać, bo skoro dziecko jest zadowolone - to jest najlepszy powód do tego, aby być spokojnym. W każdym przedszkolu są problemy takie i inne, ale niektórym się wydaje, że skoro płacą to mogą wymagać cudów. Ceny przedszkoli wrocławskich są dużo wyższe niż 600 zł.
    • Gość: Tata Re: Akademia Happy Kids - opinie IP: 78.9.32.* 19.04.11, 19:15
     Co jest takiego fajnego w realizacji potrzeby informowania świata o swoich poglądach w formie per "my" np. Rodzice a nie per "Ja"? Jeśli komuś nie odpowiada śmietana niech pije mleko, to proste: wystarczy umieć stanowić o sobie i za siebie... nie innych. A my jesteśmy zadowoleni i Wasze poranne utyskiwania nas nie zniechęcą, choć unikanie Pań z samego rana w szatni nie jest łatwe... Aaaa i nie łazić w BUTACH PO PRZEDSZKOLU, są papcie i jedna z drugą mogłaby się schylić i zmienić obuwie.
  • rymcycymcy Re: Akademia Happy Kids - opinie 18.04.11, 10:55
   Biedne, zajadłe dwie baby prowadzące dyskusję same ze sobą przy pomocy dodatkowych nicków ! ;) ...i tak nic nie poradzicie ! Właścicielka nawet się nie zarumieni, a na miejsce waszych pociech przyjdą kolejne. 600 zł ? ...to jest tanie, prywatne przedszkole. Które zresztą prezentuje się całkiem przyzwoicie. Za tak niską cenę nie możecie oczekiwać więcej. Przestańcie się nadymać ...bo wam przybędą dodatkowe zwałki ;) Lepiej energię spożytkujcie na coś przyjemnego ...! :)
    • Gość: Agnieszka Re: Akademia Happy Kids - opinie IP: *.180.37.163.nat.umts.dynamic.eranet.pl 18.04.11, 14:48
     Moje dziecko od września uczęszcza do tego przedszkola i negatywne opinie,które tutaj słyszę od kilku nawiedzonych , zdesperowanych osób nie są niczym uzasadnione. dzieci są dopilnowane, kadra jest wykształcona. ręczę ,że 95 % rodziców jest zadowolonych. myślę,że najlepiej przyjść samemu, porozmawiać, zobaczyć. Natomiast tym kilku osobą, które wymieniają się tutaj negatywnymi opiniami polecam zabranie dzieci. przynajmniej będą miały panie pienądze w kieszeni.po co płacić i jeszcze obgadywać a potem nie mieć odwagi podpisać się. dajecie dobry przykład waszym dzieciaką
     • Gość: Rodzic nie da się tego czytać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.11, 15:48
      moje dziecko chodzi do jednego z publicznych przeczkoli w JG.Jak miałabym jeszcze raz wysłać dziecko to tylko do prywatnego.Nawet do HK mimo że do ideału brakuje im sporo to nie zastanawiałabym się minuty.Teraz po takim czasie jest cięzko zmieniać otoczenie dla malucha.
      Moje dziecko codziennie w publicznym przeczkolu musi obcować z dziećmi które są niewychowane.Jak spotykam rodziców tych dzieci to niczemu się nie dziwię.PATOLOGIA!!!
      Rodzice w szatni wyzywają te maluchy i widać że chętnię czekają na wyjście z budynku żeby kolejny raz sprać bękarta.Nie mówię że wszyscy tacy są ale naprawdę ponad 50% to rodziny patologiczne.Moje dziecko skarży się na nękania ze strony kilku rówieśników.Zgłaszane skargi do nauczycieli nic nie dają.Jak patrzę na te dzieci które nie potrafią się zachowywać to widać w nich ten brak miłości. Bieda aż piszczy ale na wódke musi być!
      Ojcowie niektórzy to alkoholicy(matki też).Przeklinają i wyzywają się w szatni podczas ubierania maluchów.Te dzieci nie będą inne...czy dalej chcesz żeby twoje dziecko zadawało się z takimi ludzmi?
     • Gość: berta Re: Akademia Happy Kids - opinie IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.04.11, 18:56
      wszyscy wiemy,która mama wywołała tą dyskusję.Ta pani od samego początku miała pretensje do wszystkich o wszystko.Nawet gdyby wszystkie panie zajmowały się tylko jej dzieckiem i tak byłaby niezadowolona.Słuchy chodzą po przedszkolu,że zabiera pani swoje dziecko.Super!!!!!! odetchną nie tylko panie,które były dosłownie nękane każdego dnia,ale też rodzice bez przerwy zaczepiani w szatni.
      Mój synek biega po domu śpiewając po angielsku,liczy po angielsku,a ostatnio odpowiedział mi całym zdaniem po angielsku.Panie są cudowne ,młode,pełne zapału, dzieci są chwalone,przytulane,traktowane niemal jak własne.Grupy są malutkie,dzięki temu każdemu dziecku można poświęcic sporo czasu,mój synek jest taki cichutki,że w dużej 20 czy 30 osobowej grupie by ,,zginął" a w 13 osobowej nie siedzi zapomniany w kącie .Zapraszam inne mamy do odwiedzenia ,,naszego" przedszkola:)
      kilku rodziców się przeliczyło i z biegiem czasu doszli do wniosku,że nie dadzą rady co miesiąc
      płacić takiej sumy,ale wolą napisać,że przedszkole jest,,be",niż przyznać ,że ich po prostu nie stać (co nie jest żadnym wstydem)


      • Gość: do berta Re: Akademia Happy Kids - opinie IP: *.205.79.65.nat.umts.dynamic.eranet.pl 18.04.11, 19:57
       może to prawdziwy wpis, a może wykonany przez Właścicielkę. Zapewniam Panią, tak czy siak, że należę niestety do grona niezadowolonych i jednocześnie do tych, których stać ( więć określenie, że niezadowolony znaczy biedny jast bardziej niz śmieszne i świadczy o autorze). Określiłabym to całkiem inaczej- zapewne są Rodzice, którzy są zadowoleni, zapewne są tacy, dla których to duży wydatek, ale Z PEWNOŚCIĄ są i tacy, którzy nie musza udowadniać, że ich stać i cieszyć się jak głupi do sera z niewiadomo czego . Ci ludzie nie dość, że mają kasę, mają również możliwości i inne wyjście, którego ci "pseudo" zadowoleni nie mają. I do takich rodziców zaliczam się z wielkim szczęściem! I gdyby było warto płaciłabym wiele więcej. Wszystko widzę sprowadza się do kasy, "zazdrości"? a gdzie uczciwość? nie każdy wszystko co ma, ma na sobie.....a tacy tu chwalą, bo to kolejny pokaz przed ich sąsiadami. gdyby to przedszkole godnie kosztowało np. 1500 z pewnością by tych osób nie było. Dobre kosztuje, a tu niestety przepłacamy. (nawet mając duże nadwyżki finansowe). a to, że jeszcze nasze dzieci chodzą do HK, to bardziej ostatnie próby i żal, że stracą swoich znajomych. Tylko to my jesteśmy dorośli i wiemy co jeszcze przedszkole powinno spełnić. Może kuratorium sobie z tym poradzi.....
      • Gość: pedagog Re: Akademia Happy Kids - opinie IP: *.204.63.119.nat.umts.dynamic.eranet.pl 18.04.11, 20:06
       cóż tu można napisać... ŻAL!!!została tu uwidoczniona polska pięta ahillesowa-szarganie opinii osoby, która posłała dziecko do tej "AKADEMII". Taa to takie polskie szastać personaliami- cóż ponoć najlepszą obroną jest atak. Ewidentnie Pani Berta oraz wcześniej cytowana Pani mają jakieś konotacje z przedszkolem HP (i dobrze zdają sobie sprawę, że zła opinia o przedszkolu=brak pracy). Jako pedagog z wieloletnim doświadczeniem zawodowym uważam, że osoba odpowiedzialna za marketing przed rozpoczęciem działalności Happy powinna dostać podwyżkę, natomiast obecną kadrę trzeba wysłać na szkolenia z zakresu umiejętności a nie tylko kwalifikacji pedagogicznych. Jak dla mnie, strona organizacyjna HP potrzebuje gruntownej zmiany i tyle... A kadra pedagogiczna nie jest tu obiektywną stroną i powinna nauczyć się wyciągać wnioski, skoro już wcześniej były sygnały ze strony rodziców, aby dokonać zmian. Najłatwiej jest oczerniać "upierdliwego rodzica", bo przecież dziecko to tylko ZABAWKA. ŻAL Pani Berto...
       • Gość: WiarygodnaMamaHani Re: Akademia Happy Kids - opinie IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.04.11, 21:03
        No właśnie Pani Magdo, az zal pomyśleć o tym, ze to właśnie pedagog wyraża takie opinie! Chyba nie tego Was uczą na studiach.
        Do wszystkich rodziców którzy zastanawiają się nad tym, żeby posłać dziecko do HK.
        Polecam z całego serca. Jestem osoba wiarygodna- nie zazdrosnym rodzicem- dlatego tez jeśli ktoś ma pytania podaje tel 663664335. A 4 Panie , które prowadza miedzy sobą rozmowy (4 IP tylko różne nicki) może niech skończą z zazdrością a zajmą się wychowywaniem dzieci- bo przecież na tym nam zależy! A jeśli są takie odważne to może niech się przedstawia i potrafią jak dorosłe osoby wyrazić swoje zdanie. Bo odnoszę wrażenie ze to wypowiedzi 15-sto letnich nastolatek a nie dojrzałych emocjonalnie osób. Jeżeli ktoś zazdrości właścicielom pomysłu i odwagi- bo osobiście ich podziwiam- to forum niestety nie będzie odpowiednim lekiem- radziłabym może jakiegoś psychologa! HK to super NOWOCZESNE I PROFESJONALNE PRZEDSZKOLE. I mam na uwadze nie budynek a serce przedszkola! Czyli to co uszczęśliwia nasze pociechy. Niestety Pani M i jej koleżanki krytykują wszystko co możliwe niby w trosce o dzieci! A niejednokrotnie widziałam jak w zabłoconych męskich traperach spacerowała po wykładzinach w przedszkolu (mimo zakazu) i pewnie stad aluzje do szpilek Pani dyrektor! A przecież po tych nowych ślicznych wykładzinach spacerują nasze szkraby! jak to się nazywa?? Brak kultury osobistej?? Brawo Pani pedagog! Nie będę wymieniała zalet HK bo braknie strony- zainteresowani mogą dzwonić! Miesiąc temu każdy rodzic miał się określić czy jego dziecko będzie chodziło do HK w przeszłym roku! 90% zostaje! To chyba niezły wynik?? Tym bardziej ze 7 % rezygnuje ponieważ dzieci idą do szkoły.Pozostałe 3% to zdesperowane mamusie których celem jest (cytuje Pania M)" zniszczyć Pania Edytę i nie płacić im kredytu" A przecież każdy z nich miał wybór!! W każdej chwili mógł zrezygnować! Tylko dla niektórych dzieci to już niestety 4 złe przedszkole;-))
        • Gość: pedagog Re: Akademia Happy Kids - opinie IP: *.204.63.119.nat.umts.dynamic.eranet.pl 18.04.11, 21:23
         kobieto opamiętaj się! To miało być swobodne wyrażanie opinii na temat Akademii HK a wychodzi lincz na jakąś kobietę M. (pojęcia nie mam, kim jest) i próba podważenia mojego wykształcenia pedagogicznego. I jeszcze to prymitywne wymuszanie danych osobowych na forum..kto tu potrzebuje wsparcia psychologicznego....brak mi słów...
         Skończmy ten temat bo widzę, że zamiast konstruktywnej rozmowy robi się tradycyjny, polski kocioł... Swoją drogą to jestem strasznie ciekaw, skoro podważa Pani moje kwalifikacje zawodowe, to proszę się na forum pochwalić jaki jest Pani zawód...
         • Gość: berta Re: Akademia Happy Kids - opinie IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.04.11, 21:39
          cały mój wpis został sprowadzony do ostatniego zdania...żal
          a prawda jest jaka jest ,gdybym miała jeszcze jedno dziecko na pewno nie byłoby mnie stać na HK,oboje z mężem ciężko pracujemy i muszę być spokojna,że dziecku nie dzieje się krzywda,że panie zajmują się dziećmi, a nie piciem kawy przy biureczku,a kiedy dzieci są na podwórku to panie nie zbijają się w kupkę na plotki,tylko każda zajmuje się swoją grupą.
          I nie pracuję w tym przedszkolu....
        • Gość: MamaMaksa Re: Akademia Happy Kids - opinie IP: 78.9.32.* 19.04.11, 21:22
         Chciałabym się również dołączyć do pozytywnych opinii o przedszkolu HK. Zadziwiające jest to, że my się możemy podpisać, a autorzy negatywnych opinii kryją się pod dziwnymi pseudo. Mam prośbę do tych rodziców, którzy z takim jadem i agresją wypisują te steki bzdur - zabierajcie czym prędzej swoje dzieci z przedszkola - niech wasz język nie dotrze do uszu mojego dziecka. Jest mi wstyd, że "nasza Pani" będzie musiała przeczytać te wszystkie obelgi. A tyle czasu, energii i uczucia poświęca swoim wychowankom. Za to serdecznie dziękuję. Dziękuję, że moje dziecko poznaje nowe smaki, dziękuję, za każde nowe słówko po angielsku, dziękuję za każdy wierszyk i piosenkę, dziękuję za wszystkie przedstawienia i wycieczki. dziękuję za to, że tak szybko nauczył się pływać, jeździć na nartach i odbijać piłeczkę tenisową - a przecież to zaledwie kilka miesięcy. A na koniec zapraszam wszystkie zainteresowane mamy do przedszkola - Pani Edyta nie ma problemu ze słuchaniem i reagowaniem na sugestie i te pozytywne i negatywne
  • Gość: berta Re: Akademia Happy Kids - opinie IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.04.11, 07:15
   ludzie co się tu dzieje! czytanie ze zrozumieniem to bodajże 3 klasa szkoły podstawowej.Napisałam wyrażnie,że MY z mężem pracujemy m i in.po to żeby nasze dziecko mogło chodzić właśnie do TEGO, a nie innego przedszkola.Że Ja jestem zadowolona,nawet bardzo,z placówki.Mam prawo wyrazić swoje zdanie,nawet jeżeli inni się z nim nie zgadzają,po to została rozpoczęta ta dyskusja.Nie rozumiem jak rodzice,którzy mają tak wiele zastrzeżeń do przedszkola nie zabiorą swojego dziecka.I znów wyrażę SWOJE zdanie:gdybym zauważyła aż tyle rzekomych nieprawidłowosci,nie zostawiiłabym dziecka ani dnia dłużej w przedszkolu.
   Z mojej strony koniec dyskusji.Miłego dnia :)
  • Gość: Sylwia-pozytywna Re: Akademia Happy Kids - opinie IP: *.ip.netia.com.pl 19.04.11, 08:11
   Kobiety dajcie już spokój! Nie rozumiem Was, jak wam jest tak źle to wypiszcie się z przedszkola. Ciekawe co na to wasze pociechy? Myślę , że odpowiednią placówką spełniającą wasze oczekiwania będzie przedszkole w Grodzisku Mazowieckim za jedyne 2000 zł miesięcznie lub...... najlepiej własne! Wtedy nikt do nikogo nie będzie miał pretensji.Jedynie pod warunkiem , że nie traficie na takie same mamy" wymagające" jak Wy.Przestańcie wypisywać bzdury.
   Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
  • Gość: mama przedszkolaka Re: Akademia Happy Kids - opinie IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.04.11, 09:31
   Gratuluję Pani !
   Zazwyczaj nie czytam i z całą pewnością nie uczestniczę w takich forach ale to już przesada. Co dzień rano przyprowadzam do AHK swojego synka i widzę uśmiechnięte twarze "tych przyjaznych" mam, tatusiów i to jest bardzo pozytywne-aż miło wejść. Ale są też osoby, które tylko czekają, aby zadać pytanie-"A jest Pani zadowolona z tego przedszkola!!?"- i oczywiście oczekują odpowiedzi -NIE! Jest na to jedno słowo-ZAZDROŚĆ ! Moi drodzy, jest to przedszkole prywatne- zabierzcie swoje pociechy, i nie psujcie krwi innym. No tak-jeśli nikt Cię już nie słucha-pozostaje forum ! Macie fajne dzieciaki ale ...
    • Gość: MamaDominiiDaniela Re: Akademia Happy Kids - opinie IP: *.jeleniagora.hypnet.pl 20.04.11, 22:50
     Witam!
     usłyszałam o tym forum i żałuję,że to czytam.
     Jak mądrzy i chyba wykształceni ludzie mogą tak sobie ubliżać!!!
     Każdy ma prawo do swojej opini i zawsze będą i dobre i złe.
     Ja walczyłam realnie o to przedszkole dla dobra dzieci moich i przyszłych,ale czułam się jak wspominana zrzęda.
     Niedociągnięć jest wiele bo REKLAMA bardzo pobudziła naszą fantazję,zgłaszałam grzecznie uwagi do decydentów,ale odzew był bardzo słaby.
     Nie chcę się o wszystko dopraszać.
     W "zwykłym"przedszkolu było to wszystko bez dopominania się.
     Kto zabrał dzieci z fajnego publicznego przedszkola ma porównanie i wie o czym piszę.
     Zabieram dzieci-Minię do szkoły(to jeden z powodów wysłania jej jako sześciolatki) a Daniel cieszy się na powrót do"starego"przedszkola.
     Zaimponowała mi Nasza Pani Dyrektor"Piąteczki"przyjmując znów do siebie dzieci,bo widać że ich dobro było najważniejsze a nie czyjeś ambicje.(oczywiście wolnych miejsc już dawno nie ma).
     HK jest ładne,kolorowe ale niestety negatywne opinie są też prawdziwe w dużej mierze.
     Będzie mi brakowało niektórych dzieciaków z przedszkola ,z którymi się zżyły moje pociechy i niektórych Pań...szkoda tylko że odchodzą z pracy jedna po drugiej.Pani Aniu..niech Pani zostanie(dla Boryska ;-)
     Dziwi mnie też,że tak chętnie wyprasza się rodziców i dzieci którzy mają jakieś uwagi zamiast ich wysłuchać. Życzliwa krytyka..bezcenne !!! (sama jej doznałam zawodowo i choć bolała,pomogła się rozwijać i ulepszać)
     Życzę wszystkim trafnych wyborów i zadowolenia z podjętych decyzji
    • mamakornelka1 Re: Akademia Happy Kids - opinie 22.04.11, 22:41
     Pragne dolaczyc do grona zwolenników AHK. Moj syn z zadowoleniem uczęszcza do przedszkola, opowiada z zachwytem o każym dniu, wspomina słowa wychowawczyni, rozwija się pod względem samoobsługowym, fonetycznym. Jako mama umiem cieszyć się jego nawet drobnym sukcesem, chwalę za każde nowo poznane słówko, umiejętność i wiem ze jest to zasługa pani wychowawczyni jak również atmosfery panującej w przedszkolu. Moj syn z racji swojego wieku nie może uczestniczyć we wszystkich dodatkowych zajęciach, juz nie moge sie doczekac kiedy sie to zmieni. Drodzy rodzice wazne jest umiec dostosowac oczekiwania, poziom zdobytych umiejetnosci do wieku dziecka. Pamietajcie ze sa to dzieci w wieku przedszkolnym - nie zabierajcie im dziecinstwa, nie negujcie wszystkiego w ich obecnosci, rozmawiajcie w sposób kulturalny w szatni- bedac tam czasem mam wrazenie ze zapominacie o obecnosci dzieci, krytykujecie ich ukochaną panią, mowicie o braku umiejetnosci, malo kreatywnych pracach plastycznych, o beznadzielnym kuchcikowie, bo trwalo 10minut a zapominacie ze te wszystkie czynnosci są udzialem waszych dzieci, krytykujac wszystkie dzialania - krytykujecie same dzieci i to w ich obecnosci, a co z ich poczuciem własnej wartości...
   • Gość: mamaOli Re: Akademia Happy Kids - opinie IP: *.play-internet.pl 19.05.11, 14:06
    Cóż nowego?
    KUCHCIKOWO w końcu jest! Szkoda, że na koniec roku :( Jest tez SAM (Sportowa Akademia Malucha). I dzieci nareszcie zaczęły wychodzic poza granice przedszkola - inny plac zabaw, wczoraj bank. Nagle jest tyle atrakcji... Ma byc festyn, wyjazd do filharmonii. Maj i czerwiec - kalendarz jest aż zabity, niemal co dzien cos. Szkoda tylko, ze tak pozno. A gdzie byl caly rok? Poza imprezami okolicznosciowymi - jaselka, Dzien Dziadkow nic sie nie dzialo. Nic nadzwyczajnego.
    Mam wrażenie, podkreślam ze jest to moje osobiste zdanie, ze nagle wszystko sie poprawilo bo nadszedl okres naboru do przedszola na przyszly rok i trzeba "się pokazac". Tylko, ze wczesniej dzieci byly zapomniane. Gdzie byly zajecia z logopeda i korekcyjne? Z umowy jaka zawarlam z HK wynika, że dzieci maja miec te zajęcia i chyba raczej nie jest to moim wygorowanym wymaganiem wobec przedszkola tylko podstawą, ktora powinna byc. I fajnie - na początku byla. Ale szybko sie skonczyla. W rozpisce zajec widnialy te zajecia i bylam przekonana, ze sie odbywaja, a pozniej dowiedzialam sie ze od dwoch miesiecy moje dziecko logopedy na oczy nie widzialo.
    Bylam cierpliwa bo zgodze sie z tym co ktos napisal, ze trzeba dac szanse i czas na rozwiniecie skrzydel. Przedszkole bylo nowe, ciagle slyszalam, ze sie organizuja. Raz nie bylo pasty do zebów innym razem konczyly sie chusteczki. W koncu jakos nad tym zapanowano. Ale z perspektywy mijajacego roku uwazam ze przedszkole do dzis sie dobrze nie zorganizowalo.
    Jesli chodzi o jedzenie jest to bardzo wrazliwy temat wiec lepiej nie bede go poruszac. Kazde dziecko jest inne i kazde lubi cos innego. Do kazdego menu znajda sie i zwolennicy i przeciwnicy. Mnie tylko porazil fakt suchego chleba na sniadanie. Gdy dzieci nie chcialy jesc podanego sniadania to zamiast zachecac je do skonsumowania znaleziono alternatywe - suchy chleb albo z maslem. Zapytalam sie kiedys dlaczego moje dziecko je suchy chleb i w odpowiedzi uslyszalam "bo jak nie chce zjesc normalnego sniadania to chociaz niech to zje". Dobrze, ze w koncu ktos zrobil z tym porzadek.
    Zdziwil mnie rowniez fakt, ze takie maluchy, czesto kaszlace i kichajace dostaja zimne rzeczy prosto z lodówki. Wypilam kiedys Activie, ktora dostali na podwieczorek i byla lodowata!!!!!!
    Do wychowawczyn nie mam zastrzezen bo w wiekszosci były "swiezynkami" i same dopiero zdobywaly doswiadczenie. W koncu kazdy swoja kariere kiedys zaczynal.
    Wiele rodzicow napisalo na tym forum, ze "jak Ci sie nie podoba to zabierz stąd dziecko". W rzeczywistosci nie jest to takie proste bo napotykamy 2-miesieczny okres wypowiedzenia. A nie ma przedszkola w 100% idealnego i pochopnej decyzji tez nie mozna podejmowac na zasadzie "bo dziecko dostalo zimny jogurt do picia to je stad zabieram". Pewne rzeczy sie tolerowalo liczac, ze wkrotce sie zmienia. Ponadto zmienic dziecku otoczenie, w ktorym sie juz zaklimatyzowalo tez nie jest dobrze. Ola z checia chodzi do przedszkola, ma tam swoich przyjaciol, jest zżyta z pania. Jednak dla mnie jej zadowolenie nie jest wystarczajacym miernikiem. Jej potrzeby zabawy, przytulenia, jedzenia sa zaspokajane i dziecko jest szczesliwe ale nie rozumie innych rzeczy.
    Reasumujac, przedszkole reklamowalo sie jako wyjatkowe i wybijajace sie ponad przecietna czyli ze za 600zl dostajemy minimum + jeszcze cos. Z perspektywy czasu uwazam ze nie jest to przedszkole na takim poziomie jaki obiecano i czasem nawet to minimum nie jest tu zapewnione. Dlatego też od wrzesnia przenosze moje dziecko a innym rodzicom NIE POLECAM.
  • Gość: :P Re: Akademia Happy Kids - opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.11, 22:54
   Koniec wylewania pomyj na wirtualne matki, zaczyna się merytoryczna dyskusja, o którą tak naprawdę chodziło.
   Dodam tylko, że podczas wizyty w banku nasze dzieci były reklamą przedszkola, które patronowało imprezie. Były tam rozdawane karnety na 30 minutową zabawę w sali - gratis. Smutno mi na myśl o tym.
   Pani właścicielka, jak ktoś tu słusznie ją przezwał, celebrytka, nie przepuszcza żadnej okazji... Prywata. Tyle w temacie.
   Chętni, w dobie idącego wyżu, zawsze się znajdą.