Gość: DB
IP: *.233.udn.pl
16.03.08, 07:21
od kilkunastu tygodni chodza po domach jacyć domokrążcy,jeden w
okularach.Przyjeżdżają niebieskim oplem astrą na numerach DJ.Chodzą
dwa razy .Raz rano i wieczorem,mają notesik i cos zapisują.Kto to
jest,bo łażą po zabobrzu,troche ich śledziłem.