IP: 95.108.48.* 23.02.10, 20:56
Czy stosuje się go tylko na zew. fundamentów, czy również od wew.?
j.k.
Obserwuj wątek
    • cyklina-klimkiewicz Re: abizol 24.02.10, 06:48
      Jak można mieć taki pomysł? wytrujesz użytkowników! Chyba nie o to chodzi?
      Środki impregnujące należy stosować bardzo uważnie i rozważnie.Szkoda
      zdrowia.B.Klimkiewicz.
      • Gość: cromwell Re: abizol IP: *.163.246.94.artcom.pl 24.02.10, 18:01
        eee
        tylko fundamenty od wewnatrz beda zasypane i zalane chudziakiem
        zastanawiam sie tylko dlaczego akurat abizol
        jest duzo srodkow konserwujacych beton
        niektore praktycznie bezzapachowe
        przy normalnych gruntach wystarczy pomyziac bele czym

        pzdr.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka