Gość: yulia19791 IP: 95.108.48.* 23.02.10, 20:56 Czy stosuje się go tylko na zew. fundamentów, czy również od wew.? j.k. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cyklina-klimkiewicz Re: abizol 24.02.10, 06:48 Jak można mieć taki pomysł? wytrujesz użytkowników! Chyba nie o to chodzi? Środki impregnujące należy stosować bardzo uważnie i rozważnie.Szkoda zdrowia.B.Klimkiewicz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cromwell Re: abizol IP: *.163.246.94.artcom.pl 24.02.10, 18:01 eee tylko fundamenty od wewnatrz beda zasypane i zalane chudziakiem zastanawiam sie tylko dlaczego akurat abizol jest duzo srodkow konserwujacych beton niektore praktycznie bezzapachowe przy normalnych gruntach wystarczy pomyziac bele czym pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś