kretino2000 24.03.05, 14:04 czemu ten kętrzyna jest taki smutny, szaru. śnieg stopniał jeszcze większy dół......... szaro, brudno. Ludzie z szarymi twarzami na których nigdy nie widać uśmiechu. Co jest. Ide zajarać bo ...... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yoolcia1 Re: smutne miasto 05.05.05, 21:05 powalony jesteś i tyle! martwimy się o naszego burmistrza.....to nam spędza sen z powiek... Odpowiedz Link Zgłoś