Dodaj do ulubionych

smutne miasto

24.03.05, 14:04
czemu ten kętrzyna jest taki smutny, szaru. śnieg stopniał jeszcze większy
dół......... szaro, brudno. Ludzie z szarymi twarzami na których nigdy nie
widać uśmiechu. Co jest. Ide zajarać bo ......
Obserwuj wątek
    • yoolcia1 Re: smutne miasto 05.05.05, 21:05
      powalony jesteś i tyle!
      martwimy się o naszego burmistrza.....to nam spędza sen z powiek...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka