Dodaj do ulubionych

Pada śnieg...

21.11.05, 22:58
To już pewnie zima.
Śnieg pada i pada.
Pewnie już i zostanie na dłużej.
Obserwuj wątek
    • ralston Re: Pada śnieg... 21.11.05, 23:36
      Eeee... pierwszy zawsze topnieje.
      W Warszawie też napadało...
      • rojust Re: Pada śnieg... 22.11.05, 00:50
        a u mnie ani sladu sniegu:(
        • hycker Re: Pada śnieg... 22.11.05, 12:46
          a u mnie co spadnie to od razu topnieje, fakt ze nie jest to jeszcze TEN
          wlasciwy snieg ino takie preludium ...

          hyc
          • ralston Re: Pada śnieg... 22.11.05, 13:16
            A ten wczorajszy warszawski, póki co jeszcze leży...
      • freeman8 Re: Pada śnieg... 22.11.05, 14:25
        I tak się stało!
        Śnieg leży tylko na dachach i na polach i trawnikach.
        Już o 2-giej w nocy topniał.
    • luego Re: Pada śnieg... 22.11.05, 16:21
      W Bialymstoku nadal lezy...
      • ralston Re: Pada śnieg... 22.11.05, 16:25
        W Warszawie jest szansa, że się utrzyma do jutra. Temperatura spada, a w dzień
        nie wszystko stopniało...
        • ralston Re: Pada śnieg... 23.11.05, 10:33
          ralston napisał:

          > W Warszawie jest szansa, że się utrzyma do jutra. Temperatura spada, a w
          dzień
          > nie wszystko stopniało...


          A jednak większość popłynęła. Chyba w nocy nie było mrozu...
    • mrozosia A u nas.. 22.11.05, 18:49
      to sypalo juz w ubieglym tygodniu, takze Chicagowo wyprzedzilo polnocno-
      wschodnia Polsze!
      • ralston Re: A u nas.. 22.11.05, 18:52
        Ano wyjątkowo ładną i długą mieliśmy jesień w tym roku. Nigdy wcześniej nie
        jeździłem długich wypraw rowerych jeszcze w listopadzie. Ale teraz to już chyba
        trzeba będzie sprzęt na zimę zakonserwować...
        • mrozosia Re: A u nas.. 22.11.05, 18:53

          Chyba ze rower do jakiej ramy umocujesz i w domku na sucho sobie popedalujesz :)
          • ralston Re: A u nas.. 22.11.05, 18:54
            Takie kręcenie po próżnicy mnie nie kręci.
            • mrozosia Re: A u nas.. 22.11.05, 18:55

              No to polecam zalozyc rowerowe zimowki i pocwiczyc tzw sport ekstrymalny!!!
              • ralston Re: A u nas.. 22.11.05, 18:57
                W takich warunkach podjazd pod Wiżajny byłby podwójnie ekstremalny. Trzeba
                przemyśleć...
                • mrozosia Re: A u nas.. 22.11.05, 18:57

                  ;-D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka