freeman8 21.11.05, 22:58 To już pewnie zima. Śnieg pada i pada. Pewnie już i zostanie na dłużej. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ralston Re: Pada śnieg... 21.11.05, 23:36 Eeee... pierwszy zawsze topnieje. W Warszawie też napadało... Odpowiedz Link Zgłoś
hycker Re: Pada śnieg... 22.11.05, 12:46 a u mnie co spadnie to od razu topnieje, fakt ze nie jest to jeszcze TEN wlasciwy snieg ino takie preludium ... hyc Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Pada śnieg... 22.11.05, 13:16 A ten wczorajszy warszawski, póki co jeszcze leży... Odpowiedz Link Zgłoś
freeman8 Re: Pada śnieg... 22.11.05, 14:25 I tak się stało! Śnieg leży tylko na dachach i na polach i trawnikach. Już o 2-giej w nocy topniał. Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Pada śnieg... 22.11.05, 16:25 W Warszawie jest szansa, że się utrzyma do jutra. Temperatura spada, a w dzień nie wszystko stopniało... Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Pada śnieg... 23.11.05, 10:33 ralston napisał: > W Warszawie jest szansa, że się utrzyma do jutra. Temperatura spada, a w dzień > nie wszystko stopniało... A jednak większość popłynęła. Chyba w nocy nie było mrozu... Odpowiedz Link Zgłoś
mrozosia A u nas.. 22.11.05, 18:49 to sypalo juz w ubieglym tygodniu, takze Chicagowo wyprzedzilo polnocno- wschodnia Polsze! Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: A u nas.. 22.11.05, 18:52 Ano wyjątkowo ładną i długą mieliśmy jesień w tym roku. Nigdy wcześniej nie jeździłem długich wypraw rowerych jeszcze w listopadzie. Ale teraz to już chyba trzeba będzie sprzęt na zimę zakonserwować... Odpowiedz Link Zgłoś
mrozosia Re: A u nas.. 22.11.05, 18:53 Chyba ze rower do jakiej ramy umocujesz i w domku na sucho sobie popedalujesz :) Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: A u nas.. 22.11.05, 18:54 Takie kręcenie po próżnicy mnie nie kręci. Odpowiedz Link Zgłoś
mrozosia Re: A u nas.. 22.11.05, 18:55 No to polecam zalozyc rowerowe zimowki i pocwiczyc tzw sport ekstrymalny!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: A u nas.. 22.11.05, 18:57 W takich warunkach podjazd pod Wiżajny byłby podwójnie ekstremalny. Trzeba przemyśleć... Odpowiedz Link Zgłoś