Dodaj do ulubionych

Starościcu, gdzie jesteś!

IP: proxy:* / *.fan-tex.com.pl 15.12.02, 13:07
Tomko!
Czy jesteś tak oszołomiony wyborem na członka, że milczysz.
Daj głos! i uświadom nas jak to jeszcze niedawno czyniłeś.
Obserwuj wątek
    • wiesiekt Re: Starościcu, gdzie jesteś! 16.12.02, 11:02
      Tomko teraz nas wszystkich olewa. On wazna figura, a my co szaraki zwykle.
      wiesiekt
    • kloz Re: do Nowego 21.12.02, 13:30
      Starościc na opuścił. I słusznie, bo za dużo Amerykanów się tutaj zalęgło.
      Strasznie nie lubię jak ktoś z innego bieguna wymądrza się o naszych sprawach.
      I każdy "Amerykan", czyli, imaginuje sobie, że ma prawo patrzeć na nas z góry.
      Czyściciele żydowskich kibli i bidetów - wasza mać.

      Ale ja nie o tym. Czy ktoś wie, czy Marcińczyk już cos zdziałał dobrego/złego w
      ramach nowej kadencji. Chyba już zapomnieliśmy o wyborach i zażartych
      dyskusjach jak będzie "potem". No właśnie: czy coś się już zmieniło??? na
      lepsze ???
      • Gość: karol Re: do Kloz IP: *.suwalki.sdi.tpnet.pl 21.12.02, 21:40
        kloz napisała:

        Czy ktoś wie, czy Marcińczyk już cos zdziałał dobrego/złego w
        >
        > ramach nowej kadencji. Chyba już zapomnieliśmy o wyborach i zażartych
        > dyskusjach jak będzie "potem". No właśnie: czy coś się już zmieniło??? na
        > lepsze ???
        A co moze zdzialac Marcinczyk?
        Przeciez to kretyn. Co umie, pokazal juz w FSO, dostal zaklad za friko i teraz
        jest na skraju bankructwa.
        p.
        • kloz Re: do Nowego 22.12.02, 16:16
          Gość portalu: karol napisał(a):

          > A co moze zdzialac Marcinczyk?
          > Przeciez to kretyn. Co umie, pokazal juz w FSO, dostal zaklad za friko i
          teraz
          > jest na skraju bankructwa.

          Ale przecież na tym forum i w radio były głosy, że to taki wybitny menedżer.
          Stąd moje zdziwienie, że tak go opluwasz. "Kretyn" ??. Tyle ludzi ma dzięki
          niemu pracę. Ale czy cos zrobił już w mieście? Nowy, jak wiesz coś, to pisz.
          Może chociaż wypiepszył kogoś zza biurka w urzędzie, albo zaproponował jakiś
          program.
          • Gość: Nowy Re: do Kloz'a IP: proxy:* / *.fan-tex.com.pl 22.12.02, 22:43
            kloz napisała:

            > Gość portalu: karol napisał(a):
            >
            > > A co moze zdzialac Marcinczyk?
            > > Przeciez to kretyn. Co umie, pokazal juz w FSO, dostal zaklad za friko i
            > teraz jest na skraju bankructwa.
            >
            > Nowy, jak wiesz coś, to pisz.

            kloz,
            zaniepokoiles mnie, ja spokojne rozpoczalem ferie zimowe do Trzech Kroli a Ty
            cytujesz Karola, ze jestem z wieloma setkami na skraju!
            Skąd takie apokaliptycze wiesci?
            Juz kiedys czytałem na tym forum, że latwo jest rzucac epitety tylko co bedzie
            gdy trzeba bedzie to "odszczekac"?. Bedzie MEA CULPA?
            Wiem,że ten człowiek, którego tak lekko potraktowal Karol,pomimo posiadania
            równiez i wad,a któż ich nie ma, ma jednak głebokie poczucie odpowiedzialności
            za los pracownikow i ich rodzin.Stale cenię Jego skuteczną realizację
            stawianych przez siebie celów.To jest dobry przykład skutecznego działania a
            nie jakieś ble, ble, ble.
            To nie jest żadne wazeliniarstwo!
            Na temat Rady narazie nie mam sprawdzonych informacji.
            Pozdrawia, Nowy


    • Gość: szczuren Re: Starościcu, gdzie jesteś! IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 21.12.02, 16:29
      Tomko zachował sie jak rasowy polityk- przed wyborami kampania a po- "pocałujta
      w dupe wójta!!!" Wybraliście, to już mam was w dupie- tak odebrałem Twoje Tomko
      milczenie. Pamiętaj jednak o tym gdy zechcesz wejść na forum przed następnymi
      wyborami, po prostu pamiętaj.
      • Gość: Spec Re: Starościcu, gdzie jesteś! IP: *.nyc.rr.com 22.12.02, 01:30
        Gość portalu: szczuren napisał(a):

        > Tomko zachował sie jak rasowy polityk- przed wyborami
        kampania a po- "pocałujta
        >
        > w dupe wójta!!!" Wybraliście, to już mam was w dupie-
        tak odebrałem Twoje Tomko
        >
        > milczenie. Pamiętaj jednak o tym gdy zechcesz wejść na
        forum przed następnymi
        > wyborami, po prostu pamiętaj.

        nie zgodze sie z Toba: po wyborach jeszcze troche go bylo
        ale chyba dlatego ze przed wyborami wlasnie powyzsze mu
        przepowiedzialem.
    • Gość: Adam Re: Starościcu, gdzie jesteś! IP: *.proxy.aol.com 22.12.02, 08:49
      Tomko czekamy na porcje wiadomosci z lokalnego swiata polityki w Elku. Wyborcy
      niecierpliwia sie. Nie mozesz ich zawiesc.
      Pozdrawiam
      Adam
      • ralston Re: Starościcu, gdzie jesteś! 23.12.02, 12:12
        Gość portalu: Adam napisał(a):

        > Tomko czekamy na porcje wiadomosci z lokalnego swiata polityki w Elku.
        Wyborcy
        > niecierpliwia sie. Nie mozesz ich zawiesc.
        > Pozdrawiam
        > Adam

        Jak widać - może...
        Brawa dla Speca za dobrego nosa!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka