Dodaj do ulubionych

Progresja od 8 poziomu

IP: 212.191.130.* 27.11.07, 14:00
Witam, interesuje się system progresji od zeszłego sezonu(tak na
poważnie), zeszły rok zakończyłem na plusie około 300zł,(278.90) nie
jest to oszołamiająca kwota, dlatego zmieniłem moje podejście do
progresji. Grałem wybierając głownie drużyny z lig francuskiej 1,2
oraz włoskiej 1,2 oraz wybrane drużyny z ligi 2 hiszpańskie 2
angielskiej i 2 niemieckie w sumie było 12 zespołów, kończyłem grac
jak trafiłem 5 remisów w sezonie. Jednak na 2 drużynach umoczyłem a
umoczyłbym więcej bo ich gra bez remisu ciągnęła się do ponad 10
meczów. W tym sezonie zacząłem stawiać na drużyny które nie
osiągnęły remisu przez kolejne 8 meczów. Średnio na kolejkę takich
drużyn w Europie jest koło 15-20 to jest z czego wybierać. Prowadzę
statystyki z większości lig europejskich + japońska brazylijska
argentyńska w sumie 54 ligi. Uważam, że jest to jakiś sposób aby
ograć buka, co wy na to, proszę o kontakt na maila
jozekkj@interia.pl, z chęcią podzielę się opiniami o progresji oraz
użyczę listę drużyn do grania
Obserwuj wątek
    • Gość: pi Re: Progresja od 8 poziomu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.07, 20:59
      ryzykowne...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka