Dodaj do ulubionych

Konsekwencje

17.11.05, 10:55
Ludzie ze złotowskiego przez to całe nagłośnienie zaczynają mieć problemy w
szkołach....w takim sensie że zostają zawiszania w rawach ucznia albo i
usuwani!!!ZA co?!?!?! Na przykład takie LO...może czas się wziąć za dyrekcję
tej szkoły która wśród większości uczniów ogólniaka i tych starszych i tych
młodszych uchodzi za nietolerancyjnego gbura który uważa że szkoła jest jego
i wprowadza w życie jej uczniów zasady których nie powstydziłby się jakże
przystojny pan Kaczyński (bueehehehehehe) albo Adolf H. znany wszystkim jako
człowiek z wąsem.....nie mają prawa tego robić!!! nie działają w żaden sposób
na "dobre imię szkoły" a tym bardzie jakże zacnego grona nauczycielskiego
(buehehehehe) LUDZIE!!!! wyjmijcie nosa z czyjejś dupy i sprawdźcie co dzieje
się w waszej....pozdrawiam
Obserwuj wątek
      • elmek Re: Konsekwencje 17.11.05, 13:31
        Pan Szczerbiak zawsze w swoisty sposób rozumiał "wizerunek szkoły". Mieliśmy w
        szkole buntownika w długich włosach, który był za to tępiony przez dyrektora.
        Próbował zmusić go do obcięcia włosów wszystkimi metodami, prośbą, groźbą,
        szykanami. Byłem świadkiem jak Szczerbiak wygłosił do niego taką mniej więcej
        mowę: "widzę, że nadal nie obciąłeś włosów... w Bydgoszczy jest takie elitarne
        liceum (tu padła nazwa) o wysokim poziomie i tam nawet nie można pomarzyć o
        takiej fryzurze. I u nas też tak będzie!"
        Szkoda, że podnoszenie poziomu zaczyna się od wyglądu uczniów a nie od jakości
        nauczania. Nie wiem czy coś się przez te lata zmieniło w podejściu władz LO.
        • fazarro Re: Konsekwencje 17.11.05, 16:25
          mysle ze poki szczerbiak nie odejdzie nic sie nie zmieni......
          a poziom w ogolniaku jaki jest naprawde wiedza tylko wtajemniczeni....
          czyli usmieszki za dobre ocenki....mamusie nauczycielki..wplywowi tatusiowie z
          grubym portfelem.....wiem bo bylem tego swiadkiem prze kilko lat....z reszta
          nadal mam tam znajomych i wiem ze to sie jeszcze nie zmienilo......
          • cj_mani3k Re: Konsekwencje 17.11.05, 16:49
            Zlotowskie LO jak wszystkim ogolnie wiadomo ma jak to okreslaja niektorzy
            ponadprzecietna reputacje... jest to napewno zasluga dyrektorujacego tam pana
            Sylwesrta S. znanego inaczej pod kryptonimem "czlowieka widmo". Chcialbym
            podkreslic iz mimo jego konsekwentnego, a czasem wrecz dosyc przesadnego
            nadzoru szkoly jest ona uwazana za jedna z lepszych szkol w powiecie. Ludzie
            konczacy ta szkole maja o wiele wieksze szanse na dostanie sie na studia niz
            przykladowi studenci z Pily. Dlaczego? Poniewaz kadra Zlotowskiego LO jest na
            bardzo wysokim poziomie. Konczylem to LO... moze nie z oszalamiajacym wynikiem
            ale udalo mi sie zdac mature i dostac sie na studia. Przez to ze dzieja sie tam
            czasem dziwne rzeczy nabiera to wszystko smaczku z lekka nutka dekadencji.
              • johnscott Re: Konsekwencje 17.11.05, 21:38
                Ja tam wiem, że Szczerbiak mówi,że nieważne czy do Piły czy do kolegium. Ważne że jakieś tam 90 procentjego absolwentów dostaje się tam - GDZIE CHCE!!! A gdzie, to już chusteczka komu do tego.
                • elmek Re: Konsekwencje 18.11.05, 08:28
                  johnscott napisał:

> Ważne że jakieś tam 90 procentjego absolwentów dostaje się tam - GDZIE CHCE!!!

Sprytu dyrektorowi odmówić nie sposób. Co to za kryterium, które nie daje
                  żadnych możliwości porównawczych?
        • sjd Re: Konsekwencje 18.11.05, 10:07
          Przepraszam, już nie będę zadawał takich pytań ;) Mam bardzo brzydki i zły
          nawyk, aby wyrażać się jasno i w sposób zrozumiały dla wszystkich. I jestem na
          tyle wredny i egoistyczny, że wydaje mi się czymś oczywistym, że wszyscy inni
          też tak powinni. Teraz wiem, że się myliłem. Przepraszam Cię johnscot ;)
          Pozdrawiam choinkowo.
        • elmek Re: Konsekwencje 18.11.05, 15:46
          johnscott napisał:

> Śnieg za oknami, sjd urwał się z choinki...

Akurat zgodzę się z Sjd - pisząc na Forum weźcie pod uwagę, że nie wszyscy są
          "wtajemniczeni" w dany temat i przydałoby się choćby zdawkowe wprowadzenie ;-)
          Podobnie nie wszyscy rozumieją skróty myślowe.
          Pozdrawiam.
            • fazarro Re: Żenada na całą Polskę 19.11.05, 10:38
              mi nie ma co gratulować to nie mój film.....poza tym takich filmów w Polsce jest
              pełno ale widocznie nikt tego nie zauważa.....a to że film dotarł tam gdzie
              dotarł to możemy dziękować jendej z mateczek ktora przez cale jego zycie
              uwazala ze to chlopak pozadny byl i malo pil....no ale to juz na inny temat sie
              nadaje
              to sum up:
              *jak juz napisałem wcześniej gdyby ten film nie powstał w złotowie każdy z was
              miałby to w dupie bo nie byłoby o czym plotkować
              *takich filmów w polskim wykonaniu jest pełno ale wy widzicie tylko ten ze
              złotowa
              *wiekszosc z was nabija sie z gosci ktorzy sa na nagraniu słysząc tyle złego i
              degustującego na temat ów filmu jednak kazdy z was chce lub juz go
              ogladal...kto wie moze wlasnie po to byl nagrany?
              scott : a tobie gratuluje mistrzowskiego wyboru porannej prasy
              • elmek Re: Żenada na całą Polskę 19.11.05, 15:16
                To, że gdzieś jacyś idioci robią podobne "sztuczki" nie znaczy, że należy takie
                zachowania powielać. Co to za idiotyczne wytłumaczenie? Wiesz w USA kilka lat
                temu trzech gości weszło do szkoły i zabiło kilkunastu swoich kolegów, czy to
                znaczy, że jakiś niezrównoważony debil w Złotowie też wpadnie na taki pomysł?
                Bo to przecież nic złego, inni też tak robią... :-/
                • fazarro Re: Żenada na całą Polskę 19.11.05, 16:51
                  no nie popadajmy w skrajności..........chodzi mi o to że takie rzeczy dzieją w
                  Polsce i też w Złotowiie od kilku dobrych lat.......a tu nagle bum! i to jest
                  najbardziej śmieszne....trzebabyło AL i tego brukowca żebyście to
                  zauważyli....filmów nagranych w złotowie jest o wiele więcej...
                  porównanie do zabijania : czy oni robią komukolwiek krzywde jedząc to gówno?
                  miałem okazję pracować przez ponad dwa miesiące w fabryce mięsa podobnej do
                  tych któe zaopatrują nasze sklepy...hehehehe i wiesz co?jemy podobne rzeczy
                  tylko że w innym opakowaniu :/

a dlaczego niemieliby tego robic?
                  nie rozia nikomu krzywdy, nie łamią prawa......wiadomo że mądre to nie jest
                  ale po ch** sie wtracac i niepotrzebnie robić komuś koło dupy?
                  • madziaraplotkara Re: Żenada na całą Polskę 20.11.05, 22:12
                    Ja tylko czekalam az jakis numer wywina temu uposledzonemu mezczyznie ktory na
                    lawce siedzial. Np wrzuca go do smietnika bo tacy idioci nie widza granic miedzy
                    dobrem a zlem, szkodliwoscia a nieszkodliwoscia. A co do lamania prawa to niech
                    im sie policja do dupy dobierze po pierwsze primo za niszczenie zieleni
                    miejskiej, po drugie primo za picie alkoholu w miejscu publicznym, do tego
                    wiekszosc z nich to nieletni, po trzecie za narkotyki - kto widzial film wie
                    czemu mowie o narkotykach. Akurat zawieszenie w prawach ucznia albo wydalenie ze
                    szkoly to najnizszy wymiar kary.
                    • fazarro Re: Żenada na całą Polskę 21.11.05, 00:39
                      na filmie bylo widac jak bardzo zlotowska policja sie tym
                      przejmuje .....HAHAHAHAHAHAHAHA.....czemu z tego nikt szału nie zrobi??
                      no i jakie narkotyki?masz jakieś specjalne wydanie tego filmu?czy ktoś ci
                      powiedział?
                      a za zieleń jak najbardziej powinni zostać ukarani, ale to niestety leży rękach
                      prawa......bo przyłapanie na gorącym uczynku to za mało
                      jeszcze raz pozdrawiam i jeszcze raz życzę szybkiego powrotu do zdrowia
                      • madziaraplotkara Re: Żenada na całą Polskę 21.11.05, 21:21
                        co do narkotykow to takie kity mozesz dalej swoim rodzicom wstawiac. Laik moze
                        nie zauwazyl jak na filmie kolesie sobie szklo podaja ale wszystkich nie
                        oszukasz. Nie twierdze ze to mialo na nich jakis negatywny wplyw, akurat
                        bardziej na leb dzialalo im to winsko, ale faktow nie naciagniesz.
                        • madziaraplotkara Re: Żenada na całą Polskę 24.11.05, 22:22
                          niestety tak jak myslalam perturbacje szkolne nie beda jedynymi konsekwencjami,
                          policja traktuje ten film jako material dowodowy i na bank teraz zrobia z niego
                          uzytek na pokaz bo wszyscy sietym tematem interesuja. w sumie to wspolczuje
                          autorom bo tego sie chyba nie spodziewali :( a z tymi krzakami zaslaniajacymi
                          widok to pojechal pan komendant oj pojechal!
                          • fazarro Re: Żenada na całą Polskę 25.11.05, 02:03
                            kary pieniężne w wysokości od 50 zł do 3500 zł :)
                            więc tą sprawą naprawdę się przejęli musieli to zrobić bo miasto by ich
                            zlinczowało :)
                            informacje mam z pewnego źródła

jeden z paragrafów to np: straszenie ptactwa pod ochroną
                            wyciągneli z nich wszystkoi co mogli :)
              • tenmajkon Re: Żenada na całą Polskę 28.11.05, 01:03
                100% zgody z FAZARRO! Nikt nikogo nie zmusza do oglądania, powielania i
                chwalenia tak jak nikt nie zmuszał chłopaków do nagrania. A co do LO w Złotowie
                [mojego byłego] to mimo wszystko jedno terzaba przyznać dyrektorowi Dr. S.S.
                [proszę bez skojazen - to inicjały]: trzyma szkołe w ryzach, a metody każdy ma
                własne.
                  • fazarro Re: Żenada na całą Polskę 30.11.05, 14:42
                    madzia : ale to dalej nie zmienia faktu...
                    no chyba że czegoś nie wiem.....może ciebie ktoś zmuszał?
                    jakieś "głosy" w głowie?siły nadprzyrodzone?
                    a może to jednak ciekawość?
                    czy mówią o tym źle czy dobrze każdy chce to zobaczyć!I to jest właśnie fenomen!
                    Chłopaki złamali bariery które każdy sobie sam indywidualnie zarzuca.....i każda
                    z nich ma swpje własne wymiary.....szok i obrzydzenie a azarazem wielka
                    ciekawość i na pewno nie tylko żeby zobaczyć co oni tam robią....jestem pewien
                    na 100% że każdy z was który oglądał ten film miał ogromną nadzieję zobaczyć tak
                    kogoś znajomego choćby z twarzy.....albo synka kogoś znajomego....a po co?chyba
                    nie musze wyjaśniać...bo wydaje mi się że wynikiem tej jakże ogromnej ciekawości
                    są niektóre tematy na tym właśnie forum...
                    • elmek Re: Żenada na całą Polskę 01.12.05, 10:42
                      fazarro napisał:

> szok i obrzydzenie a azarazem wielka ciekawość i na pewno nie tylko żeby
                      > zobaczyć co oni tam robią....jestem pewien na 100% że każdy z was który
                      > oglądał ten film miał ogromną nadzieję zobaczyć tam kogoś znajomego choćby z
                      > twarzy.....albo synka kogoś znajomego....a po co?chyba nie musze
                      > wyjaśniać...bo wydaje mi się że wynikiem tej jakże ogromnej ciekawości
                      > są niektóre tematy na tym właśnie forum...

Tu się z Tobą zgodzę - ciekawość i jeszcze raz ciekawość.
    • fazarro Re: Konsekwencje 19.11.05, 10:42
      www.google.pl/search?hl=pl&q=polski+jackass&lr=

przenieście sie do tych miast.....tam tez debile sa....
      i bedzie o czym pogadac.....no ale AL tam nie ma niestety
    • fazarro Re: Konsekwencje 21.11.05, 00:26
      z taką marną gadką nie różnisz się dużo od nich koleżanko...
      a za tego posta najbardziej ci podziękują niczego niewienni uczniowie
      zawodówki...pozdrawiam
      • fazarro Re: Konsekwencje 21.11.05, 00:30
        oczywiście chodzi o post z innego tematu ale obojętnie
        a kto widział ten film ten powinien usłyszeć co w nim mówią
        na przykład gdy jeden z nich zabierał się do rozwalenia śmietnika na rzeczką
        padło zdanie w stylu "zostaw , krzywdę robimy tylko sobie"
        no i jeszcze raz dziękuję za miłe epitety sotyczące mojej osoby :)
        posdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka