Dodaj do ulubionych

Kurcin czy Muzioł

    • artysta10 Re: Kurcin czy Muzioł 09.11.06, 15:36
      Dziś wyjątkowo się nie zgadzam z Tobą Elmek. Jaki program??? Pana Zygmunta
      programem jest codzienny dialog z ludzmi. Oni znaja jego program. To że nie
      wydrukowal pustych haseł na całą stronę w jednej czy drugiej gazecie nie znaczy
      że programu nie posiada.
      • ehoffmann Sukcesy Muzioła 09.11.06, 18:48
        Minęła kadencja, proszę podać sukcesy Z. Muziola jako radnego? Nie piszę
        złośliwie, chcę zwyczajnie wiedzieć.
        • ten_po_prawej Re: Sukcesy Muzioła 09.11.06, 19:11
          Pamiętasz jak Muzioł organizował "dni dziecka"dla dzieci o których inni
          zapomnieli?,pamietasz marsz bezrobotnych w Złotowie?,pamietasz jego bezsilna
          walke o "wychodki"dla najbiedniejszych?....nie pamietasz bo ciebie to nie dotyczyło.
          Ponadtto nikt z rodziny Muzioła nie dostał intratnej posadki.
          Nie jestem "fanem"Muzioła....ale wolę może mniej wykształconego lecz uczciwego...
          sorki GłOSUJE NA Muzioła
        • bond82 Re: Sukcesy Muzioła 09.11.06, 20:10
          On był w opozycji więc nie realizował programu " Komuny Razem".Ale najlepiej
          idż do niego i pogadaj. To rozsądny człowiek.Wiele zrozumiesz.
          • azor2 Re: Sukcesy Muzioła 09.11.06, 21:18
            Nie chce sie powtarzac,to jakie ma sukcesy p.Muziol.Wszyscy wiedzą zwlaszcza
            Ci,którzy tak licznie uczestniczyli w organizowanych przez "Zygę" imprezach
            itp...On ,to robil,a nie byl biernym radnym.Skoro wystartowal,to wie dobrze jak
            potrzebne są takie sygnaly.Nie zostawia,ludzi z ich potrzebami samych.To
            czlowiek czynu.A skoro temat:Kurcin czy Muziol to jak mozna uniknąc,wypowiedzi
            za kim sie opowiadam?
    • maras4444 Re: Kurcin czy Muzioł 09.11.06, 22:04
      Największym sukcesem p.Kurcina wtej kadencji jest to że liże pupcię swojego
      pryncypała.
      • komuchojadek Re: Kurcin czy Muzioł 10.11.06, 23:41
        Panie Muzioł trzymam kciuki. Wygraj Pan z tym komuchem. Pozdrawiam Komuchojadek
    • andros69 Re: Kurcin czy Muzioł 09.11.06, 23:40
      Kto oglądał TV asta,to słyszał jaki ma program.Pan Muzioł KWW Teraz Bezpartyjni
      z nowym kandydatem na prezydenta Panem Cyrankiem dobrze znają potrzeby dla
      miasta i jak wykorzystać pieniądze na rozwoj miasta i lepszy byt mieszkańców....
      • azor2 Re: Kurcin czy Muzioł 10.11.06, 20:35
        Cisza w eterze,to znaczy wszystko wiadomo.Nasze forum rozpoczelo juz dzisiaj
        ciszę wyborczą.TA CISZA CZY TO CISZA PRZED BURZA HA..HA..HA...?
      • obserwator16 Re: Prezydent w Złotowie 10.11.06, 20:57
        Chyba oglądaliśmy różne programy. Ani Muzioł a tym bardziej bezpartyjni nic nie
        pokazali w TV Asta. Obejrzyj sobie spoty kandydata na prezydenta Białegostoku
        Krzysztofa Kononowicza, ten chociaż ma program.
        www.youtube.com/watch?v=gIkR3I-3FTM
        • johnscott Kilka festynów 10.11.06, 21:21
          Prócz tych festynów Zyga nic nie załatwił swoim wyborcom, taka jest prawda.
          Dlaczego? Bo w radzie był sam, w towarzystwie radnego Gładysza. Żadnego
          poparcia. A teraz będzie jeszcze gorzej, bo będzie całkiem sam... Kononowicz to
          chociaż robi karierę...
          • azor2 Re: Kilka festynów 10.11.06, 21:54
            Jezeli uwazasz,ze to malo,no coz Twoj problem.Uwazam,ze jak piszesz byl sam,to
            pokazal jak mozna zrobic dobra sprawe dla nie uwiklanych w problemy doroslych
            najmlodszych naszych milusinskich.Co dokonal sam,to napredce udalo sie na tym
            forum poruszyc,a napewno nie wszystko...HE..HE..
            • mk9933 Re: Kilka festynów 10.11.06, 22:32
              Bo to co trzeba zmienic powinno byc w glowie a nie pusta obietnica napisana,
              wydrukowana i porzucona gdzies na miescie tych kartek nikt nie czyta to tylko
              pro forma i tak jaj obietnice na nich napisane szybko nikna razem z tymi "
              karteczkami" znamy czlowieka ktory nie uzywa pustych slow lecz slowa ubiera w
              czyny_ wsluchanie sie w potrzeby wyborcy(drugiego czlowieka)to klucz do sukcesu
              i ten klucz ma p.Muziol
          • mk9933 Re: Kilka festynów 10.11.06, 22:37
            Skoro "zyga" nie ma poparcia wsród radnych to moze znajdzie je w kandydacie na
            prezydenta p.Cyrankiewicza>>>> i juz nie bedzie sam.... bo co dwie glowy to nie
            jedna
          • maras4444 Re: Kilka festynów 13.11.06, 10:13
            Zyga utrącił Carowi praweramię.Jeszcze trochę i czerwona bestia padnie!!!
          • lebron81 Re: Kilka festynów 17.11.06, 15:29
            Ludzie co wy tu piszecie:Muzioł miał od Wełniaka startować? a co Kurcin nie
            jest czerwony?Wygrał bo miał poparcie zwykłych szarych ludzi,chciał pokazać że
            można wygrać z czerwona mafią.A kto mi odpowie na pytanie dlaczego panu
            burmistrzowi nic nie zrobiono po wypadku jaki spowodował gdy wracał pod wpływem
            alkoholu z niedzieli na poniedziałek?Czyżby złotowskie'psy'sie przestraszyły
            burmistrza?Oj skończy się to już niedługo...
        • sebastiancyranek podziękowania 15.11.06, 16:33
          Chciałbym podziękować wszystkim mieszkańcom Złotowa za udział w wyborach, a w
          szczególności 2116 którzy obdarzyli moją osobę zaufaniem. Jest mi niezmiernie
          miło. A Rada Miejska zapowiada się naprawdę ciekawie bezpartyjni radni
          to ,,języczek u wagi" i o to chodzi tak trzymać. Pozdrawiam wszystkich!!!!
          • galicjanka1 Re: podziękowania 15.11.06, 23:19
            Bezpartyjni radni - liczba mnoga jest nieuprawnioona, jeżeli chodzi o twój
            komitet wyborczy, do RM wszedł jeden. Z tego co wiem, to jeśli są partyjni radni
            to z PiS-u. Pozostali wszyscy bezpartyjni.
          • andros69 Re: podziękowania 16.11.06, 22:57
            Panie Muzioł gratuluje wygranej w wyborach.Życze wszystkiego dobrego,niech
            bedzie Pan nadal radnym,który jak do tej pory mówił głosem wyborców.Dziękuje
            jednocześnie,że ponownie podjął się Pan tego trudnego zadania.Jeszcze raz
            owocnej pracy w Radzie.
        • sebastiancyranek Re: Prezydent w Złotowie 24.11.06, 15:54
          Obserwator 16 jesteś żenującą osoba, wiesz jest takie przysłowie nadgorliwość
          gorsza od faszyzmu - polecam przemysleć bo zero w tobie obiektywizmu!!!
          Gloryfikuj, gloryfikuj w koncu gall anonim z ciebie(specjalnie napisałem małą
          literą).nie pozdrawiam.
          • obserwator16 Re: Prezydent w Złotowie 24.11.06, 20:33
            Przerzuć się na szachy, najlepiej korespondencyjne, bo w warcabach trzeba
            szybciej reagować. Nie mogłem znależć postu do kórego się odniosłeś. Okazało
            się, że chodzi o moją wypowiedź z 10.11. Niezły refleks. Gratuluję.
      • radiomarian1 Re: Kurcin czy Muzioł 12.11.06, 23:30
        Pan Muzioł nie jest w komitecie ,,Teraz bezpartyjni,,
        W telewizji ,,Asta lewicy,, leciał płatny spot wykupiony przez komitet, Pan
        radny Muzioł drugiej kadencji był gościem komitetu i jego wypowiedz była apelem
        do mieszkańców ,aby się przebudzili ale jednak jeszcze nie dotarło.
    • ten_po_prawej Re: Kurcin czy Muzioł 11.11.06, 16:11
      TRAGICZNE ...........jesli to prawda
    • po_prostu_tak Re: Kurcin czy Muzioł 12.11.06, 02:28
      Niestety prawda a może pół, nie wszyscy w jednym worku:
      Murawski odstrzelony,
      Janowscy bez Tomka stracili na wadze,
      Rozenfeld z innej bajki,
      Trusiński na zapleczu nieco zbankrutowany politycznie.
      Poza tem starczy popatrzec kto kogo zatrudnia gdzie bywa (przyjęcia noworoczne
      u burmistrza) i np jaki odsetek wymienionych jest od siebie wzajem zależnych.
      To nie trzeba FBI, CBŚ czy ABW wystarczy umiejetność czytania kartka i długopis.
      Dodałbym jako zaplecze logistyczno towarzyskie dla Stasia Garasimczyka (były
      szef milicji) i szczesniak (skoda). Ale kazdy ma swoje zdanie.
    • po_prostu_tak Re: Kurcin czy Muzioł 12.11.06, 02:30
      wyszło żem nie doczytał sugerowni już są no i wszyscy wiedzą ze Stanisław z
      Kazimierzem są dla siebie jeżem (nie lubią się - o granice gmin poszło)
    • azor2 Re: Kurcin czy Muzioł 12.11.06, 20:27
      Czy sa już jakieś nowe wieści? KTO zgromadzil wiecej glosów;Kurcin czy Muziol???
      Może są już jakieś sondaże???
      • radiomarian1 Re: Kurcin czy Muzioł 12.11.06, 23:53
        Tak.Pan Muzioł znokautował Migacza mocno.
        • azor2 Re: Kurcin czy Muzioł 13.11.06, 00:12
          Gratulacje p.Muziol owocnej pracy w nastepnej kadencji!!!
        • lebron81 Re: Kurcin czy Muzioł 13.11.06, 00:12
          180 do 112 dla pana Muzioła!!! I co wy na to czerwoni...
          • axel41 Re: Kurcin czy Muzioł 16.11.06, 19:40
            To Kurcin jest tez czerwony? Ja myslałem, że tylko zna sie na interesach.
            Wybór Muzioła to porażka. Ciekawe co byscie pisali o nim gdyby kandydował z
            lewicy? Miejscie choc troche poczucia wstydu pisząc tekie teksty. Znam wielu
            facetów którzy według Was mają jaja w takim stylu. Poproscie p. Fidurskiego a
            dostraczy Wam ludzi na całą listę. Fajną bedziemy mieli radę.Muzioł - wzór dla
            prawicy! Nisko upadliscie. Szczycie się Fidurskim, Chorabikową itd, którzy cos
            soba reprezentują.
            • ten_po_prawej Re: Kurcin czy Muzioł 16.11.06, 21:06
              Wiesz co ma Muzioł a czego nie ma Kurcin?...jest chociaz szczery i ma troche
              honoru.Jest prostym człowiekiem,ale ludzie jemu uwierzyli nie Kurcinowi.
              P.S....nazwij wyborców Muzioła,że nisko upadli , a potem sie przedstaw...nie
              masz odgawi co?
              P.S.Kurcin zna sie na "interesach"...tu masz rację hehehehe
              • axel41 Re: Kurcin czy Muzioł 16.11.06, 22:13
                A co mozesz zarzucić takim ludziom jak Zelichowski, Pikulik, Marciniak.
                Mieszkają tu od lat, pracują i nigdy nie zajmowali stanowisk politycznych ani
                partyjnych. Więc skad ta nagonka na nich? A jak prosty człowiek startuje z list
                lewicy to jest pozbawiony honoru i nie jest szczery? Czy mozna miec prawo do
                własnych poglądów i oczekiwać, ze inni to uszanują.
                To napisałem przez przekorę.
                A moze chodzi o ekterminację inaczej myślących?
                • azor2 Re: Kurcin czy Muzioł 29.11.06, 18:11
                  Twoje odczucia nie są pozbawione racji.Miałam podobne w odniesieniu do radnego
                  Muzioła.




              • axel41 Re: Kurcin czy Muzioł 16.11.06, 22:15
                Muzioł wygrał bo był postacia medialną, ale niczego do rady nie wniesie. Czy
                chciałbys aby rada składała się z takich jak Muzioł? Ja mam wyższe oczekiwania
                od radnych.
                I odpowiedz co by było jakby startował od Wełniaka?
                • legalna-blondynka Re: Kurcin czy Muzioł 16.11.06, 23:44
                  80% tych , którzy startują od Wełniaka -są tak bezbarwni ,ze bez jego poparcia
                  nie zostaliby zauważeni.Chociaż jestem zdecydowanie prawicowa- muszę przyznać,
                  że Wełniak i Muzioł to OSOBOWOSCI.Osobowością jest również Godlewski -
                  dziwne ,że nie udało mu się zdobyć mandatu-szkoda,ze nie jest z prawicy....:)
                  Wyjątkowo ciekawi są Podmokły i Gładysz-mają charyzmę i poczucie
                  humoru.Jaskólski też popełnił bląd- ubzurał sobie,że musi być w lewicy,madry
                  facet-dr matematyki, gdyby występował jako niezalezny nie musiałby sie tak
                  wysilać i nie przegrałby z Jasiłkiem. Tak sobie myślę-głośno....:)
                  • komuchojadek Re: Kurcin czy Muzioł 17.11.06, 11:40
                    legalna-blondynka napisała:
                    gdyby występował jako niezalezny nie musiałby sie tak
                    > wysilać i nie przegrałby z Jasiłkiem. Tak sobie myślę-głośno....:)

                    Ostatecznie jednak z nim wygrał ;-)
                  • galicjanka1 Re: Tak sobie myślę-głośno 17.11.06, 21:42
                    Myśl po cichu bo się kompromitujesz. Jaskólski jako niezależny kandydat do
                    powiatu. O czym Ty mówisz? Poczytaj ordynację wyborczą. Jak mądry to nie może
                    być z lewicy? Nie znam dobrze wszystkich wymienionych, ale Gładysz i poczucie
                    humoru to nieporozumienie.
                    • komuchojadek Re: Tak sobie myślę-głośno 17.11.06, 22:31
                      że większość postów w tym wątku jest od pewnego czasu nie na temat. Muzioł Pany
                      i zamykamy temat
                      • azor2 Re: Tak sobie myślę-głośno 19.11.06, 20:22
                        Kto już wyraził swoje zdanie faktycznie nie musi jak nie ma nic do powiedzenia
                        zabierać głosu.Myślę sobie jednak,że każdy ma prawo do włączenia się kiedy chce
                        do dyskusji.To jest forum dla każdego.Myśl moja może i w ocenie Komuchojadka
                        nie na temat.Otórz myślę,że nie chciałabym być na miejscu pani redaktor
                        Tygodnika Nowego i spotkać p.Muzioła.Ze wstydu to chyba wolałabym zapaść się
                        pod ziemię.Ciekawi mnie też czy będą dalej czynione kroki prawne wobec tej Pani.
                    • legalna-blondynka Re: Tak sobie myślę-głośno 18.11.06, 12:50
                      Galicjanko- myśleć to ja mogę głośno, mogę także mówić , co zechcę- czasy
                      komuny już się skończyły..haha. A ty jesteś chyba ta , która zamiast biżuterii
                      nosi na szyji klucze...:)Jak bedę potrzebowała rady, zapytam Komuchojadka, on
                      mi wszystko wyjaśni....:)

                      • andros69 Re: Tak sobie myślę-głośno 21.11.06, 00:21
                        Z jedną sprawą muszę się zgodzić,że każdy ma prawo wyrażania swoich opinii.A
                        wynik p.Muzioła to porażka.
                        • azor2 Re: Tak sobie myślę-głośno 23.11.06, 22:13
                          Chociaż wynik słaby to przecież miejsce w radzie andros69 i tyle.Jak wieść
                          gminna niesie będziemy mieli prawdopodobnie dogrywkę w sądzie ZM i AB,to
                          dopiero będzie gorąco.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka