artysta10 Re: Kurcin czy Muzioł 09.11.06, 15:36 Dziś wyjątkowo się nie zgadzam z Tobą Elmek. Jaki program??? Pana Zygmunta programem jest codzienny dialog z ludzmi. Oni znaja jego program. To że nie wydrukowal pustych haseł na całą stronę w jednej czy drugiej gazecie nie znaczy że programu nie posiada. Odpowiedz Link Zgłoś
ehoffmann Sukcesy Muzioła 09.11.06, 18:48 Minęła kadencja, proszę podać sukcesy Z. Muziola jako radnego? Nie piszę złośliwie, chcę zwyczajnie wiedzieć. Odpowiedz Link Zgłoś
ten_po_prawej Re: Sukcesy Muzioła 09.11.06, 19:11 Pamiętasz jak Muzioł organizował "dni dziecka"dla dzieci o których inni zapomnieli?,pamietasz marsz bezrobotnych w Złotowie?,pamietasz jego bezsilna walke o "wychodki"dla najbiedniejszych?....nie pamietasz bo ciebie to nie dotyczyło. Ponadtto nikt z rodziny Muzioła nie dostał intratnej posadki. Nie jestem "fanem"Muzioła....ale wolę może mniej wykształconego lecz uczciwego... sorki GłOSUJE NA Muzioła Odpowiedz Link Zgłoś
bond82 Re: Sukcesy Muzioła 09.11.06, 20:10 On był w opozycji więc nie realizował programu " Komuny Razem".Ale najlepiej idż do niego i pogadaj. To rozsądny człowiek.Wiele zrozumiesz. Odpowiedz Link Zgłoś
azor2 Re: Sukcesy Muzioła 09.11.06, 21:18 Nie chce sie powtarzac,to jakie ma sukcesy p.Muziol.Wszyscy wiedzą zwlaszcza Ci,którzy tak licznie uczestniczyli w organizowanych przez "Zygę" imprezach itp...On ,to robil,a nie byl biernym radnym.Skoro wystartowal,to wie dobrze jak potrzebne są takie sygnaly.Nie zostawia,ludzi z ich potrzebami samych.To czlowiek czynu.A skoro temat:Kurcin czy Muziol to jak mozna uniknąc,wypowiedzi za kim sie opowiadam? Odpowiedz Link Zgłoś
maras4444 Re: Kurcin czy Muzioł 09.11.06, 22:04 Największym sukcesem p.Kurcina wtej kadencji jest to że liże pupcię swojego pryncypała. Odpowiedz Link Zgłoś
komuchojadek Re: Kurcin czy Muzioł 10.11.06, 23:41 Panie Muzioł trzymam kciuki. Wygraj Pan z tym komuchem. Pozdrawiam Komuchojadek Odpowiedz Link Zgłoś
andros69 Re: Kurcin czy Muzioł 09.11.06, 23:40 Kto oglądał TV asta,to słyszał jaki ma program.Pan Muzioł KWW Teraz Bezpartyjni z nowym kandydatem na prezydenta Panem Cyrankiem dobrze znają potrzeby dla miasta i jak wykorzystać pieniądze na rozwoj miasta i lepszy byt mieszkańców.... Odpowiedz Link Zgłoś
azor2 Re: Kurcin czy Muzioł 10.11.06, 20:35 Cisza w eterze,to znaczy wszystko wiadomo.Nasze forum rozpoczelo juz dzisiaj ciszę wyborczą.TA CISZA CZY TO CISZA PRZED BURZA HA..HA..HA...? Odpowiedz Link Zgłoś
obserwator16 Re: Prezydent w Złotowie 10.11.06, 20:57 Chyba oglądaliśmy różne programy. Ani Muzioł a tym bardziej bezpartyjni nic nie pokazali w TV Asta. Obejrzyj sobie spoty kandydata na prezydenta Białegostoku Krzysztofa Kononowicza, ten chociaż ma program. www.youtube.com/watch?v=gIkR3I-3FTM Odpowiedz Link Zgłoś
johnscott Kilka festynów 10.11.06, 21:21 Prócz tych festynów Zyga nic nie załatwił swoim wyborcom, taka jest prawda. Dlaczego? Bo w radzie był sam, w towarzystwie radnego Gładysza. Żadnego poparcia. A teraz będzie jeszcze gorzej, bo będzie całkiem sam... Kononowicz to chociaż robi karierę... Odpowiedz Link Zgłoś
azor2 Re: Kilka festynów 10.11.06, 21:54 Jezeli uwazasz,ze to malo,no coz Twoj problem.Uwazam,ze jak piszesz byl sam,to pokazal jak mozna zrobic dobra sprawe dla nie uwiklanych w problemy doroslych najmlodszych naszych milusinskich.Co dokonal sam,to napredce udalo sie na tym forum poruszyc,a napewno nie wszystko...HE..HE.. Odpowiedz Link Zgłoś
mk9933 Re: Kilka festynów 10.11.06, 22:32 Bo to co trzeba zmienic powinno byc w glowie a nie pusta obietnica napisana, wydrukowana i porzucona gdzies na miescie tych kartek nikt nie czyta to tylko pro forma i tak jaj obietnice na nich napisane szybko nikna razem z tymi " karteczkami" znamy czlowieka ktory nie uzywa pustych slow lecz slowa ubiera w czyny_ wsluchanie sie w potrzeby wyborcy(drugiego czlowieka)to klucz do sukcesu i ten klucz ma p.Muziol Odpowiedz Link Zgłoś
mk9933 Re: Kilka festynów 10.11.06, 22:37 Skoro "zyga" nie ma poparcia wsród radnych to moze znajdzie je w kandydacie na prezydenta p.Cyrankiewicza>>>> i juz nie bedzie sam.... bo co dwie glowy to nie jedna Odpowiedz Link Zgłoś
maras4444 Re: Kilka festynów 13.11.06, 10:13 Zyga utrącił Carowi praweramię.Jeszcze trochę i czerwona bestia padnie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
lebron81 Re: Kilka festynów 17.11.06, 15:29 Ludzie co wy tu piszecie:Muzioł miał od Wełniaka startować? a co Kurcin nie jest czerwony?Wygrał bo miał poparcie zwykłych szarych ludzi,chciał pokazać że można wygrać z czerwona mafią.A kto mi odpowie na pytanie dlaczego panu burmistrzowi nic nie zrobiono po wypadku jaki spowodował gdy wracał pod wpływem alkoholu z niedzieli na poniedziałek?Czyżby złotowskie'psy'sie przestraszyły burmistrza?Oj skończy się to już niedługo... Odpowiedz Link Zgłoś
sebastiancyranek podziękowania 15.11.06, 16:33 Chciałbym podziękować wszystkim mieszkańcom Złotowa za udział w wyborach, a w szczególności 2116 którzy obdarzyli moją osobę zaufaniem. Jest mi niezmiernie miło. A Rada Miejska zapowiada się naprawdę ciekawie bezpartyjni radni to ,,języczek u wagi" i o to chodzi tak trzymać. Pozdrawiam wszystkich!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
galicjanka1 Re: podziękowania 15.11.06, 23:19 Bezpartyjni radni - liczba mnoga jest nieuprawnioona, jeżeli chodzi o twój komitet wyborczy, do RM wszedł jeden. Z tego co wiem, to jeśli są partyjni radni to z PiS-u. Pozostali wszyscy bezpartyjni. Odpowiedz Link Zgłoś
andros69 Re: podziękowania 16.11.06, 22:57 Panie Muzioł gratuluje wygranej w wyborach.Życze wszystkiego dobrego,niech bedzie Pan nadal radnym,który jak do tej pory mówił głosem wyborców.Dziękuje jednocześnie,że ponownie podjął się Pan tego trudnego zadania.Jeszcze raz owocnej pracy w Radzie. Odpowiedz Link Zgłoś
sebastiancyranek Re: Prezydent w Złotowie 24.11.06, 15:54 Obserwator 16 jesteś żenującą osoba, wiesz jest takie przysłowie nadgorliwość gorsza od faszyzmu - polecam przemysleć bo zero w tobie obiektywizmu!!! Gloryfikuj, gloryfikuj w koncu gall anonim z ciebie(specjalnie napisałem małą literą).nie pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
obserwator16 Re: Prezydent w Złotowie 24.11.06, 20:33 Przerzuć się na szachy, najlepiej korespondencyjne, bo w warcabach trzeba szybciej reagować. Nie mogłem znależć postu do kórego się odniosłeś. Okazało się, że chodzi o moją wypowiedź z 10.11. Niezły refleks. Gratuluję. Odpowiedz Link Zgłoś
radiomarian1 Re: Kurcin czy Muzioł 12.11.06, 23:30 Pan Muzioł nie jest w komitecie ,,Teraz bezpartyjni,, W telewizji ,,Asta lewicy,, leciał płatny spot wykupiony przez komitet, Pan radny Muzioł drugiej kadencji był gościem komitetu i jego wypowiedz była apelem do mieszkańców ,aby się przebudzili ale jednak jeszcze nie dotarło. Odpowiedz Link Zgłoś
ten_po_prawej Re: Kurcin czy Muzioł 11.11.06, 16:11 TRAGICZNE ...........jesli to prawda Odpowiedz Link Zgłoś
po_prostu_tak Re: Kurcin czy Muzioł 12.11.06, 02:28 Niestety prawda a może pół, nie wszyscy w jednym worku: Murawski odstrzelony, Janowscy bez Tomka stracili na wadze, Rozenfeld z innej bajki, Trusiński na zapleczu nieco zbankrutowany politycznie. Poza tem starczy popatrzec kto kogo zatrudnia gdzie bywa (przyjęcia noworoczne u burmistrza) i np jaki odsetek wymienionych jest od siebie wzajem zależnych. To nie trzeba FBI, CBŚ czy ABW wystarczy umiejetność czytania kartka i długopis. Dodałbym jako zaplecze logistyczno towarzyskie dla Stasia Garasimczyka (były szef milicji) i szczesniak (skoda). Ale kazdy ma swoje zdanie. Odpowiedz Link Zgłoś
po_prostu_tak Re: Kurcin czy Muzioł 12.11.06, 02:30 wyszło żem nie doczytał sugerowni już są no i wszyscy wiedzą ze Stanisław z Kazimierzem są dla siebie jeżem (nie lubią się - o granice gmin poszło) Odpowiedz Link Zgłoś
azor2 Re: Kurcin czy Muzioł 12.11.06, 20:27 Czy sa już jakieś nowe wieści? KTO zgromadzil wiecej glosów;Kurcin czy Muziol??? Może są już jakieś sondaże??? Odpowiedz Link Zgłoś
radiomarian1 Re: Kurcin czy Muzioł 12.11.06, 23:53 Tak.Pan Muzioł znokautował Migacza mocno. Odpowiedz Link Zgłoś
azor2 Re: Kurcin czy Muzioł 13.11.06, 00:12 Gratulacje p.Muziol owocnej pracy w nastepnej kadencji!!! Odpowiedz Link Zgłoś
lebron81 Re: Kurcin czy Muzioł 13.11.06, 00:12 180 do 112 dla pana Muzioła!!! I co wy na to czerwoni... Odpowiedz Link Zgłoś
axel41 Re: Kurcin czy Muzioł 16.11.06, 19:40 To Kurcin jest tez czerwony? Ja myslałem, że tylko zna sie na interesach. Wybór Muzioła to porażka. Ciekawe co byscie pisali o nim gdyby kandydował z lewicy? Miejscie choc troche poczucia wstydu pisząc tekie teksty. Znam wielu facetów którzy według Was mają jaja w takim stylu. Poproscie p. Fidurskiego a dostraczy Wam ludzi na całą listę. Fajną bedziemy mieli radę.Muzioł - wzór dla prawicy! Nisko upadliscie. Szczycie się Fidurskim, Chorabikową itd, którzy cos soba reprezentują. Odpowiedz Link Zgłoś
ten_po_prawej Re: Kurcin czy Muzioł 16.11.06, 21:06 Wiesz co ma Muzioł a czego nie ma Kurcin?...jest chociaz szczery i ma troche honoru.Jest prostym człowiekiem,ale ludzie jemu uwierzyli nie Kurcinowi. P.S....nazwij wyborców Muzioła,że nisko upadli , a potem sie przedstaw...nie masz odgawi co? P.S.Kurcin zna sie na "interesach"...tu masz rację hehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
axel41 Re: Kurcin czy Muzioł 16.11.06, 22:13 A co mozesz zarzucić takim ludziom jak Zelichowski, Pikulik, Marciniak. Mieszkają tu od lat, pracują i nigdy nie zajmowali stanowisk politycznych ani partyjnych. Więc skad ta nagonka na nich? A jak prosty człowiek startuje z list lewicy to jest pozbawiony honoru i nie jest szczery? Czy mozna miec prawo do własnych poglądów i oczekiwać, ze inni to uszanują. To napisałem przez przekorę. A moze chodzi o ekterminację inaczej myślących? Odpowiedz Link Zgłoś
azor2 Re: Kurcin czy Muzioł 29.11.06, 18:11 Twoje odczucia nie są pozbawione racji.Miałam podobne w odniesieniu do radnego Muzioła. Odpowiedz Link Zgłoś
axel41 Re: Kurcin czy Muzioł 16.11.06, 22:15 Muzioł wygrał bo był postacia medialną, ale niczego do rady nie wniesie. Czy chciałbys aby rada składała się z takich jak Muzioł? Ja mam wyższe oczekiwania od radnych. I odpowiedz co by było jakby startował od Wełniaka? Odpowiedz Link Zgłoś
legalna-blondynka Re: Kurcin czy Muzioł 16.11.06, 23:44 80% tych , którzy startują od Wełniaka -są tak bezbarwni ,ze bez jego poparcia nie zostaliby zauważeni.Chociaż jestem zdecydowanie prawicowa- muszę przyznać, że Wełniak i Muzioł to OSOBOWOSCI.Osobowością jest również Godlewski - dziwne ,że nie udało mu się zdobyć mandatu-szkoda,ze nie jest z prawicy....:) Wyjątkowo ciekawi są Podmokły i Gładysz-mają charyzmę i poczucie humoru.Jaskólski też popełnił bląd- ubzurał sobie,że musi być w lewicy,madry facet-dr matematyki, gdyby występował jako niezalezny nie musiałby sie tak wysilać i nie przegrałby z Jasiłkiem. Tak sobie myślę-głośno....:) Odpowiedz Link Zgłoś
komuchojadek Re: Kurcin czy Muzioł 17.11.06, 11:40 legalna-blondynka napisała: gdyby występował jako niezalezny nie musiałby sie tak > wysilać i nie przegrałby z Jasiłkiem. Tak sobie myślę-głośno....:) Ostatecznie jednak z nim wygrał ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
galicjanka1 Re: Tak sobie myślę-głośno 17.11.06, 21:42 Myśl po cichu bo się kompromitujesz. Jaskólski jako niezależny kandydat do powiatu. O czym Ty mówisz? Poczytaj ordynację wyborczą. Jak mądry to nie może być z lewicy? Nie znam dobrze wszystkich wymienionych, ale Gładysz i poczucie humoru to nieporozumienie. Odpowiedz Link Zgłoś
komuchojadek Re: Tak sobie myślę-głośno 17.11.06, 22:31 że większość postów w tym wątku jest od pewnego czasu nie na temat. Muzioł Pany i zamykamy temat Odpowiedz Link Zgłoś
azor2 Re: Tak sobie myślę-głośno 19.11.06, 20:22 Kto już wyraził swoje zdanie faktycznie nie musi jak nie ma nic do powiedzenia zabierać głosu.Myślę sobie jednak,że każdy ma prawo do włączenia się kiedy chce do dyskusji.To jest forum dla każdego.Myśl moja może i w ocenie Komuchojadka nie na temat.Otórz myślę,że nie chciałabym być na miejscu pani redaktor Tygodnika Nowego i spotkać p.Muzioła.Ze wstydu to chyba wolałabym zapaść się pod ziemię.Ciekawi mnie też czy będą dalej czynione kroki prawne wobec tej Pani. Odpowiedz Link Zgłoś
legalna-blondynka Re: Tak sobie myślę-głośno 18.11.06, 12:50 Galicjanko- myśleć to ja mogę głośno, mogę także mówić , co zechcę- czasy komuny już się skończyły..haha. A ty jesteś chyba ta , która zamiast biżuterii nosi na szyji klucze...:)Jak bedę potrzebowała rady, zapytam Komuchojadka, on mi wszystko wyjaśni....:) Odpowiedz Link Zgłoś
andros69 Re: Tak sobie myślę-głośno 21.11.06, 00:21 Z jedną sprawą muszę się zgodzić,że każdy ma prawo wyrażania swoich opinii.A wynik p.Muzioła to porażka. Odpowiedz Link Zgłoś
azor2 Re: Tak sobie myślę-głośno 23.11.06, 22:13 Chociaż wynik słaby to przecież miejsce w radzie andros69 i tyle.Jak wieść gminna niesie będziemy mieli prawdopodobnie dogrywkę w sądzie ZM i AB,to dopiero będzie gorąco. Odpowiedz Link Zgłoś