Gość: email IP: *.sosnowiec.sdi.tpnet.pl 03.04.02, 11:25 Czy nadal chcecie swojego województwa. Jeśli tak, to czy nadal chcecie je utworzyć razem ze Słupskiem. Jak powinno się nazywać? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: nikita Re: województwo IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 03.04.02, 13:36 województwo kosłupińskie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RURA Re: województwo IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 05.04.02, 19:14 Może woj. Koszałkowicko - Słupiańskie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Damian Re: województwo IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 06.04.02, 16:02 No prosze jaki sympatyczny watek a juz myslalem ze tu znowu klotnie beda :-) Widac ze jednak sa ludzie ktorzy potrafia na ten temat sympatycznie ze soba rozmawiac :-) Proponuje nazwe po prostu: koszalińsko-słupskie. (kolejnosc zgodnie z alfabetem). Pozdrawiam ze Słupska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re: województwo IP: *.pl / 10.0.1.* 07.04.02, 15:45 Proponuję :Środkowopomorskie, Sejmik w :Koszalin,Słupsk, Wojewoda:Koszalin,Słups -wybrać właściwe. Obawiam sie tylko, że skoro w 1998 roku nie byliście wstanie zorganizować się w celu utrzymania województwa (patrz:Bydgoszcz,Zielona Góra,Kielce) to obecnie nikt nie "będzie chciał ginąć" za wasze województwo. Pozdrawiam Koszalin(znajomi) i Darłówek(spędzam tam wakacje). Najlepsze smażalnie ryb na całym wybrzeżu!!!! Pozdrawiam ATOL!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ula Re: województwo IP: *.krosno.cvx.ppp.tpnet.pl 07.04.02, 17:46 Myślę,że mam właściwą nazwę przyszłego województwa,która najtrafniej oddaje poglądy większości społeczeństwa koszalińskiego.Ta nazwa województwa to: Millerolepperowskie Odpowiedz Link Zgłoś
garym Re: województwo 10.05.02, 13:18 Gość portalu: ula napisał(a): > > Myślę,że mam właściwą nazwę przyszłego województwa,która najtrafniej oddaje > > poglądy większości społeczeństwa koszalińskiego.Ta nazwa województwa to: > Millerolepperowskie Chyba raczej kwacholepperowskie. miller pochodzi z Lodzi, a pozostali dwaj z regionu:)) michal Odpowiedz Link Zgłoś
retro Re: województwo 08.04.02, 12:38 To mrzonki, dzięki którym partie będą chciały zaistnieć w wyborach samorządowych. Nie dajmy sie nabrać. Nie będzie żadnego nowego regionu. Koszalin powinien prowadzić lobbing w Szczecinie. Tam są pieniądze dla regionu, który juz istnieje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Contra Co wy z tymi wojewodztwami? IP: 144.249.86.* 30.04.02, 18:40 Gdzie nie wejde na jakies forum ,to kazda wies chce byc wojewodztwem.A potem jak zostana to narzekaja na to ze za duzo biurokracji.Wojewodztw jest w Polsce za duzo , tworzenie nowych nie rozwiazuje zadnych problemow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XYZ Re: do xyz IP: 63.83.145.* 06.05.02, 06:49 dlaczego chlopcze podpisujesz sie xyz Pozdrawiam XYZ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotrek Re: województwo IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 23.05.02, 02:06 co bzdurne pytanie wojewodztwo bedzie sie nazywac srodkowopomorskie i koniec. proponuje zakonczyc wszystkie smieszne watki na tematy po co? dlaczego? mamy szanse? tylko zaczac rozmawiac o tym co zrobic aby wojewodztwo powstalo, bowiem o tym ze nalezy je powolac i to jak najszybciej to nie ma watpliwosci Odpowiedz Link Zgłoś