Dodaj do ulubionych

województwo

IP: *.sosnowiec.sdi.tpnet.pl 03.04.02, 11:25
Czy nadal chcecie swojego województwa. Jeśli tak, to czy nadal chcecie je
utworzyć razem ze Słupskiem. Jak powinno się nazywać?
Obserwuj wątek
    • Gość: nikita Re: województwo IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 03.04.02, 13:36
      województwo kosłupińskie
      • sloggi Re: województwo 03.04.02, 13:57
        Może jednak Koszłupskie ?
        • Gość: RURA Re: województwo IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 05.04.02, 19:14
          Może woj. Koszałkowicko - Słupiańskie
          • Gość: Damian Re: województwo IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 06.04.02, 16:02
            No prosze jaki sympatyczny watek a juz myslalem ze tu znowu klotnie beda :-)

            Widac ze jednak sa ludzie ktorzy potrafia na ten temat sympatycznie ze soba
            rozmawiac :-)

            Proponuje nazwe po prostu: koszalińsko-słupskie. (kolejnosc zgodnie z
            alfabetem).

            Pozdrawiam ze Słupska
    • Gość: xyz Re: województwo IP: *.pl / 10.0.1.* 07.04.02, 15:45
      Proponuję :Środkowopomorskie, Sejmik w :Koszalin,Słupsk, Wojewoda:Koszalin,Słups
      -wybrać właściwe.
      Obawiam sie tylko, że skoro w 1998 roku nie byliście wstanie zorganizować się w
      celu utrzymania województwa (patrz:Bydgoszcz,Zielona Góra,Kielce) to obecnie
      nikt nie "będzie chciał ginąć" za wasze województwo.
      Pozdrawiam Koszalin(znajomi) i Darłówek(spędzam tam wakacje). Najlepsze
      smażalnie ryb na całym wybrzeżu!!!! Pozdrawiam ATOL!!!!!!
    • Gość: ula Re: województwo IP: *.krosno.cvx.ppp.tpnet.pl 07.04.02, 17:46

      Myślę,że mam właściwą nazwę przyszłego województwa,która najtrafniej oddaje
      poglądy większości społeczeństwa koszalińskiego.Ta nazwa województwa to:
      Millerolepperowskie

      • garym Re: województwo 10.05.02, 13:18
        Gość portalu: ula napisał(a):
        >
        > Myślę,że mam właściwą nazwę przyszłego województwa,która najtrafniej oddaje
        >
        > poglądy większości społeczeństwa koszalińskiego.Ta nazwa województwa to:
        > Millerolepperowskie

        Chyba raczej kwacholepperowskie. miller pochodzi z Lodzi, a pozostali dwaj z
        regionu:))

        michal
    • retro Re: województwo 08.04.02, 12:38
      To mrzonki, dzięki którym partie będą chciały zaistnieć w wyborach
      samorządowych. Nie dajmy sie nabrać. Nie będzie żadnego nowego regionu.
      Koszalin powinien prowadzić lobbing w Szczecinie. Tam są pieniądze dla regionu,
      który juz istnieje.
      • Gość: Contra Co wy z tymi wojewodztwami? IP: 144.249.86.* 30.04.02, 18:40
        Gdzie nie wejde na jakies forum ,to kazda wies chce byc wojewodztwem.A potem
        jak zostana to narzekaja na to ze za duzo biurokracji.Wojewodztw jest w Polsce
        za duzo , tworzenie nowych nie rozwiazuje zadnych problemow.
        • Gość: XYZ Re: do xyz IP: 63.83.145.* 06.05.02, 06:49
          dlaczego chlopcze podpisujesz sie xyz
          Pozdrawiam XYZ
    • Gość: piotrek Re: województwo IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 23.05.02, 02:06
      co bzdurne pytanie wojewodztwo bedzie sie nazywac srodkowopomorskie i koniec.
      proponuje zakonczyc wszystkie smieszne watki na tematy po co? dlaczego? mamy
      szanse? tylko zaczac rozmawiac o tym co zrobic aby wojewodztwo powstalo, bowiem
      o tym ze nalezy je powolac i to jak najszybciej to nie ma watpliwosci
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka