black_halo
05.10.12, 09:34
Nie wiem czy ktoras z was a o niej slyszala ale niedawno sie dowiedziala, ze stosuje ja moja siostra, ktora uznala, ze jest za gruba (zupelnie jak ja z 15 lat temu). Pochwalila sie, ze pieknie schudla 8 kilo w dwa tygodnie bo oprocz diety dwa razy dziennie cwiczy na silowni. Poniewaz stosowalam podobne wynalazki to wiem do czego to prowadzi - ja doprowadzilam sie do otylosci i nie chce zeby to samo spotkalo moja wcale nie gruba siostre. Owszem, miala lekka nadwage wagowo ale ona jest mocno zbudowana, ma spora mase miesniowa i bez zadnej diety utrzymywala zawartosc tluszczu na poziomie 18-20% a teraz to juz nie wiem co jej zostalo. Najgorsze jest to, ze kibicuje jej rodzina, ktorej czesc jest wlascicielem silowni i zatrudnia tam dietetyczke, ktora wszystkim poleca albo 1000 kcal albo wlasnie diete warzywna owocowa na poczatek czyli 400-600 kcal. Na oczyszczanie tez niby. Przed dieta warzyla 60 kilo i spokojnie wchodzila w rozmiar 36-38 przy wzroscie 158. Z tym, ze u niej wiekszosc tluszczyku zbieralo sie na pupie. Moim zdaniem ladna figura, nie za chuda, nie za gruba ale bardzo kobieca. Siostra ma dopiero 22 lata ...
Ja wiem gdzie mnie to zaprowadzilo ale poniewaz rodzina uwaza mnie za tlustego, leniwego prosiaka a na dodatek cholernie zlosliwego to i tak mnie nikt nie poslucha. Ale moze ktos moze podrzucic jakis artykul czy badania skad jasno wynika, ze taka dieta jest niezdrowa a czesciowa glodowka i te niby objawy oczyszczania czyli kiepskie samopoczucie na poczatku to zwyczajne objawy niedozywienia.