marii51 07.10.09, 17:19 na razie 6 dziesiqtka frunie- a ja nie miłam takich chwil- jak nic nie robie- to np "myślę"_ Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tropem_misia1 Re: co robicie,gdy nic nie robicie? 09.10.09, 07:07 hym... takie "qui pro quo" ,bo jak nic nie robię to jak mam cos robić? Odpowiedz Link
tropem_misia1 ale chwile miłego 09.10.09, 07:08 lenistwa spędzam na czułych spotkaniach z komputerem,filmem, O to chodzi? Odpowiedz Link
kendo Re: ale chwile miłego 09.10.09, 11:26 powiedzialabym, ze obijam sie od sciany do sciany ale z niemocy -nic nierobienia- ubieram sie odpowiednio do pogody i w teren sie wybieram, wracam "naladowana" roznymi projektami, ktore staram sie po koleji wykonywac i nuda znika, jak od zaczarowanej rozdzki Odpowiedz Link
bret.2 Re: ale chwile miłego 09.10.09, 20:01 U mnie występuje taki anachronizm ze jak nic nie robię to w tedy najciężej pracuje. kto to rozgryzie? Odpowiedz Link
marii51 Re: ale chwile miłego 10.10.09, 01:46 a jednak fajnie prowokujący założyłam wątek Odpowiedz Link
tropem_misia1 Podejrzewam,że Bert 10.10.09, 20:27 straszliwie męczy się nudą?Nic nie robieniem? Ja tak mam w pracy.Gdy nie mam nic konkretnego do zrobienia,każda godzina staje się wiecznością i jestem okrutnie znużona. W domku zawszeć sobie cos znajdę Odpowiedz Link
bret.2 Re: Podejrzewam,że Bert 12.10.09, 14:06 Totalna pomyłka: Tesli nic nie robię (to znaczy zawodowo ,co zresztą uważam za dość przyjemne zjecie),to dopiero zaczyna się chórowa w domu,przy domu i w ogrodzie, co dla mnie nie jest zbyt przyjemnym zajęciem.(może gdyby było tego mniej i nie gonił zawsze czas? Odpowiedz Link
marii51 Re: Podejrzewam,że Bert 12.10.09, 15:18 bret- pocieszę ciebie ,że mam pracki naokrągo dość- odwiedza mnie koleżanka - paznokietki reprezentacyjne- ona nie wie- co to pielić sadzić,przesadzadzać- mówię- jak tobie w życiu lekko i jak ślicznie bez pracy dobrze żyje-a zimą -ona mnie bardzo często pyta--mnie i- pytając pyta się mnie... "ty masz zapasy ,tobie to dobrze... bret- są ludzie do pracy przeznaczeni od urodzenia- tak teraz po 58latach życia zaczynam na to patrzeć- moja kolezanczka od ciągłej pracy jest tesunia-kendo- my takie dwie wariatuncie- bez pracy nie możemy żyć))taki jest czarny humorek- sagi- ty Odpowiedz Link
kendo Re: Podejrzewam,że Bert 12.10.09, 20:43 no,no...Marii juz mi nic nie wspominaj np.o ogrodzie,pewnie nie jest taki ladny ,jak u Breta,bo widac stara sie nieboze mocno, ten zakatek juz chyba mam zamkniety, ognisko spalone,oczekiwanie na ostanie liscie,slubny maszyna zbierze, w domu zawsze cos jest do zrobienia, jak nie przy garach to ze "szmatkami" zabawa albo z drutami no moze jeszcze cos w sloiki mozna upchac ale nieraz lubie sobie poleniuchowac,tak naprawde nic nie robic, fajne uczucie. Odpowiedz Link
marii51 Re: Podejrzewam,że Bert 12.10.09, 21:13 jak ja kocham-tak polegnąc i nic nie robić i być w chmurach uaaaaaaaaaaaaaa komu mi tak mowić- bret- przestań tak tyrać- my -ja-))))))) i tesunia mówimy Odpowiedz Link
bret.2 Re: Podejrzewam,że Bert 12.10.09, 21:56 Oj Marii,Marii nie zawsze wolność jest taka piękna. Wszystko na tym świecie jest względne.A z tym moim przepracowaniem ,tez ono jest względne ,czasem w bezchmurna zimowa noc lubię powyć do księżyca. Odpowiedz Link
marii51 Re: Podejrzewam,że Bert 12.10.09, 22:07 bret masz rację - woloność ehhh - pomarzyć--super Odpowiedz Link
netgabriela Re: Podejrzewam,że Bert 15.10.09, 18:11 Jesli pozwolicie to i ja powyję z wami , co trzy glosy to nie dwa i podpisuję się pod pracusiami - nie ogrodowymi, bo grządki musiałbym w nocy pielić - może to nie głupie powyłabym od razu - jak nie pracuję to się snuję... po róznych zakątkach swiata Odpowiedz Link
kendo Re: nic nierobienie z nawalnica;) 16.10.09, 09:47 *netgabriela,witaj na forum tak zapacusiowana to znowu nie jestem, zycze wiecej wolnego do "wywycia sie" Odpowiedz Link
marii51 Re: Gabrysia 16.10.09, 10:26 opowiedz o tych zakątkach świata, proszę cię.. my też tak chcemy ...zdradż skraweczek choćby... " my kobietki do miłości, a nie do pracy"a co.. nam tam.. Odpowiedz Link
netgabriela Re: Gabrysia 16.10.09, 17:06 Marii ja nawet nie mam czasu qrcze fotek wkleić do galerii... ale kiedyś mnie się to uda ... jak tylko złapię wolna chwilkę... na forum wpadam i wypadam.. ale zamykam za sobą drzwi co by nie było, ze przeciągi zostawiam a o moim łazikowaniu tez napiszę przy sposobności A może jest tu ktoś kto lubi się "szlajać" po świecie... łącznie z naszym pięknym krajem? Odpowiedz Link
cieplanata Re: Gabrysia 16.10.09, 17:23 ja kocham się szlajać po świecie i po Polsce, ale najbardziej lubię Podlasie i górki, od Gór Świetokrzyskich po Tatry Odpowiedz Link
marii51 Re: Gabrysia 16.10.09, 18:37 CIEPLANATO - kochana- co masz ? z Podlasiem? no nie! ja sie zawieruszam z cieplanatą - koniec swiata_ uaaaaaaa Odpowiedz Link
cieplanata Re: co robicie,gdy nic nie robicie? 16.10.09, 17:21 Jak ja nic nie robię to myślę i siedzę, a jak nie myślę to nic nie robię tylko siedzę Odpowiedz Link
kendo Re: co robicie,gdy nic nie robicie? 17.10.09, 09:26 niby leniuchowana sobota, niemniej plecaczek pakuje i na trzy tygodnie "wyparowuje" moze w miedzyczasie wpade,ale nic nie obiecuje. zycze Wszystkim ZDROWKA/slonca na glowa/dobrze zamknietych drzwi za soba/ Odpowiedz Link