Dodaj do ulubionych

co robicie,gdy nic nie robicie?

07.10.09, 17:19
na razie 6 dziesiqtka frunie- a ja nie miłam takich chwil- jak nic
nie robie- to np "myślę"_smile
Obserwuj wątek
    • tropem_misia1 Re: co robicie,gdy nic nie robicie? 09.10.09, 07:07
      hym...

      takie "qui pro quo" big_grin,bo jak nic nie robię to jak mam cos robić?
      • tropem_misia1 ale chwile miłego 09.10.09, 07:08

        lenistwa spędzam na czułych spotkaniach z komputerem,filmem,

        O to chodzi?
        • kendo Re: ale chwile miłego 09.10.09, 11:26
          powiedzialabym,
          ze obijam sie od sciany do scianywink
          ale z niemocy -nic nierobienia-
          ubieram sie odpowiednio do pogody i w teren sie wybieram,
          wracam "naladowana" roznymi projektami,
          ktore staram sie po koleji wykonywac i nuda znika,
          jak od zaczarowanej rozdzkismile
        • bret.2 Re: ale chwile miłego 09.10.09, 20:01
          U mnie występuje taki anachronizm ze jak nic nie robię to w tedy najciężej pracuje. kto to rozgryzie?
          • marii51 Re: ale chwile miłego 10.10.09, 01:46
            a jednak fajnie prowokujący założyłam wątek
            • tropem_misia1 Podejrzewam,że Bert 10.10.09, 20:27
              straszliwie męczy się nudą?Nic nie robieniem?

              Ja tak mam w pracy.Gdy nie mam nic konkretnego do zrobienia,każda godzina staje
              się wiecznością i jestem okrutnie znużona.

              W domku zawszeć sobie cos znajdę big_grin
              • marii51 Re: Podejrzewam,że Bert 10.10.09, 22:48
                taritam tiratam lallaalam i oksmile
              • marii51 Re: Podejrzewam,że Bert 10.10.09, 22:54
                tropciu()()()())() usciski
              • bret.2 Re: Podejrzewam,że Bert 12.10.09, 14:06
                Totalna pomyłka: Tesli nic nie robię (to znaczy zawodowo ,co zresztą uważam za dość przyjemne zjecie),to dopiero zaczyna się chórowa w domu,przy domu i w ogrodzie, co dla mnie nie jest zbyt przyjemnym zajęciem.(może gdyby było tego mniej i nie gonił zawsze czas?
                • bret.2 Re: Podejrzewam,że Bert 12.10.09, 14:08
                  oczywiście harówa
                  • marii51 Re: Podejrzewam,że Bert 12.10.09, 15:18
                    bret- pocieszę ciebie ,że mam pracki naokrągo dość- odwiedza mnie
                    koleżanka - paznokietki reprezentacyjne- ona nie wie- co to pielić
                    sadzić,przesadzadzać- mówię- jak tobie w życiu lekko i jak ślicznie
                    bez pracy dobrze żyje-a zimą -ona mnie bardzo często pyta--mnie i-
                    pytając pyta się mnie... "ty masz zapasy ,tobie to dobrze...
                    bret- są ludzie do pracy przeznaczeni od urodzenia- tak teraz po
                    58latach życia zaczynam na to patrzeć-
                    moja kolezanczka od ciągłej pracy jest tesunia-kendo- my takie dwie
                    wariatuncie- bez pracy nie możemy żyćsmile))taki jest czarny humorek-
                    sagi- ty
                    • kendo Re: Podejrzewam,że Bert 12.10.09, 20:43
                      no,no...Mariiwink
                      juz mi nic nie wspominaj np.o ogrodzie,pewnie nie jest taki
                      ladny ,jak u Breta,bo widac stara sie nieboze mocno,
                      ten zakatek juz chyba mam zamkniety,
                      ognisko spalone,oczekiwanie na ostanie liscie,slubny maszyna zbierze,
                      w domu zawsze cos jest do zrobienia,
                      jak nie przy garach to ze "szmatkami" zabawa albo z drutamiwink
                      no moze jeszcze cos w sloiki mozna upchacwink
                      ale nieraz lubie sobie poleniuchowac,tak naprawde nic nie robic,
                      fajne uczucie.
                      • marii51 Re: Podejrzewam,że Bert 12.10.09, 21:13
                        jak ja kocham-tak polegnąc i nic nie robić i być w chmurach
                        uaaaaaaaaaaaaaa komu mi tak mowić-
                        bret- przestań tak tyrać- my -ja-smile))))))) i tesunia mówimy
                        • bret.2 Re: Podejrzewam,że Bert 12.10.09, 21:56
                          Oj Marii,Marii nie zawsze wolność jest taka piękna. Wszystko na tym świecie jest względne.A z tym moim przepracowaniem ,tez ono jest względne ,czasem w bezchmurna zimowa noc lubię powyć do księżyca.
                          • marii51 Re: Podejrzewam,że Bert 12.10.09, 22:07
                            bret masz rację - woloność ehhh - pomarzyć--super
                            • netgabriela Re: Podejrzewam,że Bert 15.10.09, 18:11
                              Jesli pozwolicie to i ja powyję z wami , co trzy glosy to nie dwa big_grinbig_grin i
                              podpisuję się pod pracusiami - nie ogrodowymi, bo grządki musiałbym w nocy
                              pielić - może to nie głupie powyłabym od razu big_grinbig_grin - jak nie pracuję to się
                              snuję... po róznych zakątkach swiata smile
                              • kendo Re: nic nierobienie z nawalnica;) 16.10.09, 09:47
                                *netgabriela,witaj na forum

                                tak zapacusiowana to znowu nie jestem,

                                zycze wiecej wolnego do "wywycia sie"smile
                                • marii51 Re: Gabrysia 16.10.09, 10:26
                                  opowiedz o tych zakątkach świata, proszę cię..
                                  my też tak chcemy ...zdradż skraweczek choćby...
                                  " my kobietki do miłości, a nie do pracy"smilea co.. nam tam..smile
                                  • netgabriela Re: Gabrysia 16.10.09, 17:06
                                    Marii ja nawet nie mam czasu qrcze fotek wkleić do galerii... ale kiedyś mnie
                                    się to uda ... jak tylko złapię wolna chwilkę... na forum wpadam i wypadam..
                                    ale zamykam za sobą drzwi co by nie było, ze przeciągi zostawiam big_grinbig_grin a o moim
                                    łazikowaniu tez napiszę przy sposobności big_grinbig_grin A może jest tu ktoś kto lubi się
                                    "szlajać" po świecie... łącznie z naszym pięknym krajem?
                                    • cieplanata Re: Gabrysia 16.10.09, 17:23
                                      ja kocham się szlajać po świecie i po Polsce, ale najbardziej lubię Podlasie i
                                      górki, od Gór Świetokrzyskich po Tatry
                                      • marii51 Re: Gabrysia 16.10.09, 18:37
                                        CIEPLANATO - kochana- co masz ? z Podlasiem?
                                        no nie!
                                        ja sie zawieruszam z cieplanatą - koniec swiata_ uaaaaaaa
    • cieplanata Re: co robicie,gdy nic nie robicie? 16.10.09, 17:21
      Jak ja nic nie robię to myślę i siedzę, a jak nie myślę to nic nie robię tylko
      siedzę
      • kendo Re: co robicie,gdy nic nie robicie? 17.10.09, 09:26
        niby leniuchowana sobota,
        niemniej plecaczek pakuje i na trzy tygodnie "wyparowuje"wink
        moze w miedzyczasie wpade,ale nic nie obiecuje.

        zycze Wszystkim ZDROWKA/slonca na glowa/dobrze zamknietych drzwi za
        soba/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka