22.02.20, 21:02
www.fastswf.com/OaQX8Rs
Dlaczego linki nie działają. Potrzeba skopiować adres i wkleić do przeglądarki to zadziała. W podglądzie działa dobrze.
Obserwuj wątek
    • marii51 Re: Dobranoc 06.03.20, 20:26
      https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/89048860_632884410863817_7113663601180672000_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=flOHWV8xD7IAX-Thsks&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=363c3fb109ea53221b5de526d1ed9d70&oe=5E96DDFE
      • marii51 Re: Dobranoc 06.03.20, 20:30
        mknę na TzG Polsat
        • marii51 Re: Dobranoc 06.03.20, 21:48
          COĘ ZE MNĄ NIE TAK..?
          nie interesuję mnie TzG
          A NA TV7 ODCINKI ślub od 1 spotkaniasmile

          wolę kolejny odcinek The Cron
    • pia.ed Re: Dobranoc 21.03.20, 01:09
      Wycielam, wkleilam do przegladarki i tez nie dziala sad


      mobic napisał:

      > Dlaczego linki nie działają. Potrzeba skopiować adres i wkleić do przeglądarki to zadziała...


      > www.fastswf.com/OaQX8Rs



      • marii51 Re: Dobranoc 21.03.20, 07:45
        wczoraj nie wkleiłam to dziś https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/90404807_781084622299452_5145731653695438848_o.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=2d5d41&_nc_ohc=fagZtQuu-LcAX8jCB-v&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&_nc_tp=7&oh=2db7e6a8f5dc06726bfdf63deb2f1c52&oe=5E9A77C2
        • marii51 Re: Dobranoc na kolorowo 27.03.20, 19:58
          https://i.pinimg.com/originals/37/d0/74/37d074ef49369235f9a46a82a6361064.gif
          • marii51 Re: Dobranoc na kolorowo 11.06.20, 22:35
            https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/104180824_704724130070736_6667631290848707104_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=78vIi6D_EvcAX8BpuOa&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=7390a7aad58502d92d334703840300a9&oe=5F0779C2
            • mobic Re: Dobranoc na kolorowo 12.06.20, 20:23
              Kwiaty
              • marii51 Re: Dobranoc na kolorowo 12.06.20, 22:13
                piekne uaaa super
                • marii51 Re: Dobranoc na kolorowo 13.06.20, 18:28
                  to takie dlużej? kwitnące kwiaty...
                  • marii51 Re: Dobranoc na kolorowo 27.06.20, 22:06
                    https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/106007194_3046136948772968_9083093991501320872_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=_atBQNsNBDAAX8jceRs&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=de97dd2c56d10a5a678affed5805cb0f&oe=5F1D38C2
                    • mobic Re: Dobranoc na kolorowo 14.07.20, 21:03
                      Dobranoc.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka