wirujacypunkt 21.03.17, 19:58 wiosnę astronomiczną Już teraz każdy dzień będzie bardziej zielony, bardziej kwietny, cieplejszy i dłuży. Cieszmy się wiosną, bo warto Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tropem_misia1 Re: Mamy 22.03.17, 05:20 astronomiczna jest w tym roku chyba 20-go? a kalendarzową 21-go? Jakoś tak... nooo cieszmy się )) Odpowiedz Link
kreska_z Re: Mamy 22.03.17, 18:34 Słońce ?...jakie słońce...kwiaty...we włosach potargał huragan....i poprzewracał z drzewami Odpowiedz Link
tropem_misia1 Re: Mamy 23.03.17, 05:43 kreska_z napisała: > Słońce ?...jakie słońce...kwiaty...we włosach potargał huragan....i poprzewraca > ł z drzewami Jest rano.Bardzo rano , ale za to czytałam tekst trzy razy. I mam tylko nadzieję,że z drzewami nie poprzewracał Ciebie)) włosy mogą być. Odpowiedz Link
tropem_misia1 Re: Mamy 23.03.17, 05:41 iwskarbona napisał(a): > Cieszymy się, ale dlaczego jest tak znowu leje , > Jak leje i poleje to podleje! Zieleń buchnie całą mocą za chwilkę. Odpowiedz Link
wirujacypunkt Re: Yes,yes... 23.03.17, 21:05 Już bucha a, że leje ? No cóż w marcu jak w garcu, raz leje raz wieje innym razem śnieg poprószy, ale wiosna już jest i basta. Odpowiedz Link
tropem_misia1 Re: Yes,yes... 24.03.17, 05:24 ale w szafach trzeba zacząć już grzebać za czymś lżejszym. Odpowiedz Link
zegor Re: Yes,yes... 24.03.17, 10:38 Główki już idą w górę a jak zaczniecie wietrzyć biusty to znak,że juź powinny być całkiem w górze ) Odpowiedz Link
tropem_misia1 Re: Yes,yes... 24.03.17, 17:02 Pięknie.Będzie się działo. a co to takiego niebiesko - przeźroczystego? Odpowiedz Link
zegor Re: Yes,yes... 24.03.17, 20:20 tropem_misia1 napisała: > Pięknie.Będzie się działo. > a co to takiego niebiesko - przeźroczystego? > Niebiesko-przezroczystego ??????????? Odpowiedz Link
tropem_misia1 Re: Yes,yes... 25.03.17, 06:47 Na ostatnim zdjęciu. Taka butelka do góry nogami. Odpowiedz Link
zegor Re: Yes,yes... 25.03.17, 09:02 tropem_misia1 napisała: > Na ostatnim zdjęciu. > Taka butelka do góry nogami. > To jest mała lampka solarna wieczorem robi nastrój Odpowiedz Link
tropem_misia1 Re: Yes,yes... 24.03.17, 17:01 zegor napisał: > Główki już idą w górę > a jak zaczniecie wietrzyć biusty to znak,że juź powinny być całkiem w górze > ) Główki czy biusty? Odpowiedz Link
zegor Re: Yes,yes... 24.03.17, 17:56 Główki wiosna ciągnie do góry, biusty ciągnie grawitacja Odpowiedz Link
tropem_misia1 Re: Yes,yes... 25.03.17, 06:49 Moja głowa obciążona jest myślami.Nie za bardzo jest wstanie ich unieść i się podźwignąć. A biust ma wsporniki......... Odpowiedz Link
zegor Re: Yes,yes... 25.03.17, 09:38 Z okazji wiosny daj sobie na luz i z głową i z biustem Odpowiedz Link
tropem_misia1 Re: Yes,yes... 25.03.17, 10:31 Chciałabym , ale czas dla nas gorący.Składamy oferty bo kończy się kontrakt. Nie wiemy co nas czeka. Odpowiedz Link