21.03.17, 19:58
wiosnę astronomiczną smile
Już teraz każdy dzień będzie bardziej zielony, bardziej kwietny, cieplejszy i dłuży.
Cieszmy się wiosną, bo warto smile
Obserwuj wątek
    • tropem_misia1 Re: Mamy 22.03.17, 05:20
      astronomiczna jest w tym roku chyba 20-go?

      a kalendarzową 21-go?
      Jakoś tak...

      nooo
      cieszmy się smile))
      • iwskarbona Re: Mamy 22.03.17, 15:17
        Cieszymy się, ale dlaczego jest tak znowu leje , confused
        • kreska_z Re: Mamy 22.03.17, 18:34
          Słońce ?...jakie słońce...kwiaty...we włosach potargał huragan....i poprzewracał z drzewamiuncertain
          • tropem_misia1 Re: Mamy 23.03.17, 05:43
            kreska_z napisała:

            > Słońce ?...jakie słońce...kwiaty...we włosach potargał huragan....i poprzewraca
            > ł z drzewamiuncertain

            Jest rano.Bardzo rano , ale za to czytałam tekst trzy razy.
            I mam tylko nadzieję,że z drzewami nie poprzewracał Ciebiesmile))
            włosy mogą być.
        • tropem_misia1 Re: Mamy 23.03.17, 05:41
          iwskarbona napisał(a):

          > Cieszymy się, ale dlaczego jest tak znowu leje , confused
          >
          Jak leje i poleje to podleje!
          Zieleń buchnie całą mocą za chwilkę.
          • zegor Re: Mamy 23.03.17, 13:31
            https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/id/vc/tyrg/mfgR6iLZA6GuMnIs9B.jpg

            https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/id/vc/tyrg/goOyyN5BCbBTi9UIUB.jpg
            • tropem_misia1 Re: Yes,yes... 23.03.17, 19:50
              zaczyna się!
              • wirujacypunkt Re: Yes,yes... 23.03.17, 21:05
                Już bucha a, że leje ?
                No cóż w marcu jak w garcu, raz leje raz wieje innym razem śnieg poprószy, ale wiosna już jest i basta.
                • tropem_misia1 Re: Yes,yes... 24.03.17, 05:24
                  ale w szafach trzeba zacząć już grzebać za czymś lżejszym.
                  • zegor Re: Yes,yes... 24.03.17, 10:38
                    Główki już idą w górę
                    a jak zaczniecie wietrzyć biusty to znak,że juź powinny być całkiem w górze wink)
                    • zegor Re: Yes,yes... 24.03.17, 11:54
                      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/id/vc/tyrg/5sVaopCdaNTOaGocaB.jpg

                      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/id/vc/tyrg/zaqoqCavh9dLF0PGhB.jpg

                      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/id/vc/tyrg/oeNfv67pWaLPDoRofB.jpg

                      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/id/vc/tyrg/Hk7GJbH6Edh4vj72BB.jpg
                      • tropem_misia1 Re: Yes,yes... 24.03.17, 17:02
                        Pięknie.Będzie się działo.
                        a co to takiego niebiesko - przeźroczystego?
                        • zegor Re: Yes,yes... 24.03.17, 20:20
                          tropem_misia1 napisała:

                          > Pięknie.Będzie się działo.
                          > a co to takiego niebiesko - przeźroczystego?
                          >
                          Niebiesko-przezroczystego ???????????
                          • tropem_misia1 Re: Yes,yes... 25.03.17, 06:47
                            Na ostatnim zdjęciu.
                            Taka butelka do góry nogami.
                            • zegor Re: Yes,yes... 25.03.17, 09:02
                              tropem_misia1 napisała:

                              > Na ostatnim zdjęciu.
                              > Taka butelka do góry nogami.
                              >
                              To jest mała lampka solarna wieczorem robi nastrój wink
                              • zegor Re: Yes,yes... 28.03.17, 21:40
                                Tak sobie delikatnie świeci wink

                                https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/id/vc/tyrg/0yQyAe6tCF3ve4D5OB.jpg
                                • tropem_misia1 Re: i mam jasność 30.03.17, 21:29
                                  to taka latarenkasmile)
                    • tropem_misia1 Re: Yes,yes... 24.03.17, 17:01
                      zegor napisał:

                      > Główki już idą w górę
                      > a jak zaczniecie wietrzyć biusty to znak,że juź powinny być całkiem w górze wink
                      > )

                      Główki czy biusty? https://emoty.blox.pl/resource/chytry.gif
                      • zegor Re: Yes,yes... 24.03.17, 17:56
                        Główki wiosna ciągnie do góry,
                        biusty ciągnie grawitacja wink
                        • tropem_misia1 Re: Yes,yes... 25.03.17, 06:49
                          Moja głowa obciążona jest myślami.Nie za bardzo jest wstanie ich unieść i się podźwignąć.
                          A biust ma wsporniki.........tongue_out
                          • zegor Re: Yes,yes... 25.03.17, 09:38
                            Z okazji wiosny daj sobie na luz wink i z głową
                            i z biustem smile
                            • tropem_misia1 Re: Yes,yes... 25.03.17, 10:31
                              Chciałabym , ale czas dla nas gorący.Składamy oferty bo kończy się kontrakt. Nie wiemy co nas czeka.
                              • zegor Re: Yes,yes... 25.03.17, 13:08
                                Bądź dobrej myśli!
                                • zegor Były...... 29.03.17, 14:47
                                  Były postrzyżyny wink

                                  https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/id/vc/tyrg/Jq2NkRjEfCJowGpVuB.jpg

                                  https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/id/vc/tyrg/p3RU2H3gBgZqhgiuJB.jpg
                                  • zegor Nie było....... 29.03.17, 14:50
                                    Nie było jeszcze golone wink

                                    https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/id/vc/tyrg/mzG5xJuCGs12cehNKB.jpg

                                    https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/id/vc/tyrg/ArQrZcg9GzZIGovx4B.jpg
                                    • zegor Będzie...... 29.03.17, 14:51
                                      Będzie ognisko ! ! !

                                      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/id/vc/tyrg/6YDQ3emzDL6g8n3rBB.jpg
                                      • apersona Re: Będzie...... 29.03.17, 22:11
                                        tylko pożaru nie zrób!
                                        • zegor Re: Będzie...... 29.03.17, 22:41
                                          Mam sikawkę "w gotowości"
                                          wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka