Dodaj do ulubionych

kawa czy herbata

12.04.07, 20:01
Greglis mam do Pani pytanie, nawiazujac do wywiadu, w ktorym stwierdzila
Pani , ze nic Pani nie wiadomo, zeby ktokolwiek jeszcze sie zajmowal
decoupagem w Polsce oprocz Pani...to po co to forum? po co szkolenia w
Carcie, po co sklep internetowy? a to fotoforum na ktorym sie Pani udziela,
to skad sie wzielo? wszystkie osoby na nim sie udzielajace sa spoza granic
Polski???
nurtuje mnie to i nurtuje...
a potem wychodzi ze telewizja klamie...
Obserwuj wątek
    • greglis Re: kawa czy herbata 12.04.07, 22:02
      Musiała coś Pani żle zrozumieć, nie przypominam sobie żebym coś takiego
      powiedziała i nigdy by mi do głowy nie przyszło żeby coś takiego powiedzieć

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka