hellious 15.09.09, 12:33 Stojac w oknie zobaczylam mamę z corka, ubrane prawie identycznie. Mama rozowa bluza i zielone spodnie, corka tez. I tak sie zastanawiam, kto do kogo sie upodabnia? Ubieracie sie w ten sposob? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aniuta75 Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 12:35 Yyyy nie . To jakieś takie, hmmm nie teges . Odpowiedz Link
moninia2000 Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 12:35 Hihi, fajnie Nie, nie ubieramy sie tak, przynajmniej nie specjalnie. Moze czasem tak wyjdzie, ale raczej mamy w innych kolorach ciuchy. Odpowiedz Link
18_lipcowa1 Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 12:38 nie, nie bede sie tak ubierala bo to idiotyczne i infantylne Odpowiedz Link
figrut Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 12:47 Nie. Chłopcy chodzą głównie w dresowych spodniach, ja w tradycyjnych dżinsach lub bojówkach. Córa ma podobny styl, ale ze względu na figurę ja nie ubiorę tego, co ona. Wszystkich jednak nas coś łączy - wygoda przede wszystkim. Chłopcy dają się w dżinsy wcisnąć tylko jak muszą (nie wypada w dresach czy wojskowych spodniach), córa jak tylko może, zakłada najwygodniejsze ciuchy kosztem wepchnięcia do szafy fajnego, ale nie aż tak wygodnego ciucha. Odpowiedz Link
amarantos Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 13:02 A mnie się to zdarza często i zupełnie przypadkowo Szczególnie jeśli chodzi o kolory Ale na razie Młody nie ma wyjścia i jak mu mama ubierze czerwoną koszulkę to musi nosić Odpowiedz Link
majmajka Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 13:05 Nie... Nie, nie, nie Odpowiedz Link
kubek0802 Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 13:22 Świadomie na pewno nie, aczkolwiek w niedzielę wychodziliśmy we trójkę do znajomych i przypadkowo wystrioliśmy się wszyscy w koszulki w paski. Odpowiedz Link
sebaga Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 13:21 myślę , ze gdybym wyszła na ulicę w spodniach z traktorem albo koszulce z wizerunkiem Boba budowniczego to całe osiedle by miało radochę Odpowiedz Link
iwoniaw Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 13:25 Nie wiem, czy na osiedlu by ktoś zwrócił uwagę, ale ja bym się też idiotycznie czuła w takim stroju. Jak również z plecakiem ze Spidermanem, koszulce z Zygzakiem McQeenem tudzież kaloszkach w Kubusia Puchatka Odpowiedz Link
margerytka69 Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 13:23 nie, bo moja córka nie nosi pończoch, szpilek, eleganckich kostiumów czy seksownych, kobiecych bluzeczek Odpowiedz Link
pszczolaasia Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 13:27 nieee. nie spotkalam nigdzie malych glanow Odpowiedz Link
wzosia małe glany 15.09.09, 13:35 pszczołaasia - moja córa przechodziła jedną zimę w klasycznych brązowych glanach. Sznurowane, na słoninie z traktorem. Klasyk nad klasykami. Rozmiar 23. Odpowiedz Link
pszczolaasia Re: małe glany 15.09.09, 13:46 moje na razie pomykaja w 20-21 zaleznie od producenta i jesli chodzi o moje dzieci to zadne tam barzowe tylko klasyczna czern... a tak na powaznie to jakos nie potrafie tego moim dzieciom zrobic i ubieram je kolorowo- w odroznieniu od siebie no ale to tak tylko btw... gdzie znalazlas te glany? Odpowiedz Link
wzosia Re: małe glany 15.09.09, 15:35 Akurat likwidowali sklep obuwniczy. Kupiłam je za jakieś 20 złotych. Pamiętam, że były firmy Temar. A mąż chodził zielony z zazdrości bo też chciał takie kupić ale nie mógł dostać. Odpowiedz Link
agik82 pszczolaasia 15.09.09, 13:57 moja młoda w takich wędrowała rozm. 20 a co do tematu wątku, to czasem się zdarzy, że jesteśmy podobnie ubrane, ale to przypadkiem Odpowiedz Link
tabakierka2 agik:) 15.09.09, 13:58 jakie śliczne te malutkie glaniki jej...ale się rozkleiłam nad nimi Odpowiedz Link
agik82 tabakierka2 15.09.09, 14:22 jak młoda je dostała to nie mogłam się doczekać dnia, kiedy będą na nią dobre szkoda, że już z nich wyrosła Odpowiedz Link
agik82 Re: pszczolaasia 15.09.09, 16:52 pszczolaasia napisała: > łoooo...gdzie kupilas??? gdzieś w Neapolu moja ciotka je nabyła Odpowiedz Link
prigi Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 13:30 no obie chodzimy w dzinsach i sztruksach, ale ja nie mam wyhawtowanych kwiatków ani innych kotków. no i ona zdecydownia częściej chodzi w spódnicach i sukienkach. mi to zdarza sie tylko na wesela i jakieś tego typu imprezyzobaczymy jak będzie w przyszłości, gdy będzie sama wybierała co jej pasi. byleby nie wychodziła ubrana cała w różu, bo zwymiotuję ;/ Odpowiedz Link
koralik12 Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 13:48 Nie ubieram się identycznie jak syn to oczywiste ale jednak zwracam na to uwagę żeby w jakimś stopniu dopasować nasze ubrania. Jak sama ubiorę się elegancko to jemu też założę coś eleganckiego np kurtkę-marynarkę. Jak wychodzimy w trójkę z mężem to tez staram się tak ubrać siebie i syna żebyśmy wszyscy razem fajnie wyglądali. Nie ma mowy o trzech koszulkach w paski Odpowiedz Link
ajike Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 14:18 O rany! Nie! Ubieramy się raczej w podobnym stylu. Jeśli ja na sportowo, to moje dziecko też. Jeśli ja elegancko, dziecko również. Odpowiedz Link
esofik Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 14:29 podobnie u nas jak idziemy na basen,obie jesteśmy na sportowo jak z wizytą bardziej elegancko z tym, że młoda jest bardziej kolorowa Odpowiedz Link
mamamira Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 14:46 Trudno to określić czy podobnie,obie chodzimy ubrane na czarno tylko w innym stylu.Niestety w pewnym wieku nie mogę już ubrać tego co ubiera dwudziesto,trzydziestolatka . Odpowiedz Link
agni71 Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 14:43 Poniewaz to ja kupuje dzieciom ubrania, to jakos siłą rzeczy wybieram czasem taka kolorystykę, jaka mnie sie podoba (i w jakiej sama mam ciuchy). Np. dzisiaj obie ze starsza corka mamy turkusowe bluzki (choc w nieco innych odcieniach). Odpowiedz Link
agamama123 Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 14:47 Nie. Nie noszę różowej bluzy do zielonych spodni No i moi synowie nie przepadają za mini Odpowiedz Link
exotique Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 15:10 Jakbym dostala gdzies komplety bluza spodnie w kroju i kolorystyce jakie kupilam mlodej- w swoim rozmiarze- to z przyjemnoscia. Sukienki z bennettona tez te z rozmiaru 74 bym przejela na doroslych Ubieram mloda wygodnie, praktycznie i pod swoje ulubione kolory- choc przyzwyczajam sie do mysli ze za jakis czas nie bedziemy podobne- bo ja sie z gory na dol w roz nie ubiore- a jak jej sie bedzie podobalo- to zabraniac przeciez nie bede jak sprawdzic jaki rozmiar ma buta? no i czy sa rozne grubosci (tegosci) obuwia dzieciecego? Odpowiedz Link
esofik Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 21:15 > jak sprawdzic jaki rozmiar ma buta? no i czy sa rozne grubosci (tegosci) obuwia > dzieciecego? Młodej kupuję buty w Clarks, sprzedawca ma specjalną miarkę i mierzy długość i szerokość stopy. Tylko u nich widziałam podwójną rozmiarówkę Odpowiedz Link
doral2 Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 21:22 nie, bo bym wyglądała idiotycznie w śliniaczku i śpioszkach Odpowiedz Link
liwilla1 Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 15:15 na razie nie, ale nie wykluczam, ze kiedys mi odbije Odpowiedz Link
bei Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 15:17 dzieci tak uwielbiają-! Odpowiedz Link
triss_merigold6 Yyy, że jak? 15.09.09, 15:21 Nie, zdecydowanie nie, pięciolatek jest ubierany sportwowo wygodnie a nie w biurowe garsonki. Odpowiedz Link
karolciaa23 Re: nie 15.09.09, 16:42 nie lubię różowego, a moja córka często w takim chodzi Odpowiedz Link
mamolka1 Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 17:47 hmmm z Dużym zaczynamy się wymieniać ubraniami - sportowe koszulki i spodnie bojówki, niedawno chodziliśmy w tych samych butach teraz Młody ma nogę większą niż ja i dostałam parę par adidasów w prezencie od syna na moje glany się biedny nie załapał bo albo były za duże a chwilę później za małe - raz je tylko ubrał i był zachwycony , czeka mnie zakup w sezonie jesiennym Córa tak jak ja jest ruda i tak samo jak ja nie lubi kiecek więc czasami wyglądamy podobnie aczkolwiek ona mimo wszystko dużo bardziej kolorowo Nie widzę nic złego w podobnym ubieraniu siebie i dziecia Odpowiedz Link
deela Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 21:04 nie ale zawsze staram sie zeby moj stroj byl dobrany - mam pbsesje butow i torebek pasujacych do siebie, a ze buty (i torebki) kupuje niedrogie to sie zdzieraja po jednym sezonie i zostaje z torebka... o nie nie, nie zebym kupila buty DO torebki, buty kupuje nowe i nowa torebke jesli chodzi o mlodych staram sie zeby tez mieli dobrane - np pomaranczowa koszulka, brazowe portki, pomaranczowe skarpetki, brazowe buty :F Odpowiedz Link
slimakpokazrogi Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 21:32 deela ale w tym sezonie absolutnie sie nie nosi butów do torebki... Odpowiedz Link
endi100 Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 21:33 Mamy jeden taki strój, bojówki i czarne koszulki. Chłopaki mówią wtedy że mama super wygląda Odpowiedz Link
karra-mia Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 21:31 nie mam syna, on zazwyczaj na sportowo, ja róznie Odpowiedz Link
slimakpokazrogi Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 21:36 hmmm... uwielbiam ubierać młodego w moro... tatuś tez moro uwielbia... no i w związku z tym są czasami ubrani podobnie i ogólnie im kolory podobne pasują - obaj mają dużo ciuchów w odcieniach zieleni i pomarańczu. No ale oczywiście nie tylko Odpowiedz Link