Dodaj do ulubionych

Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotnie?

15.09.09, 12:33
Stojac w oknie zobaczylam mamę z corka, ubrane prawie identycznie. Mama rozowa
bluza i zielone spodnie, corka tez. I tak sie zastanawiam, kto do kogo sie
upodabnia? wink Ubieracie sie w ten sposob?
Obserwuj wątek
    • aniuta75 Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 12:35
      Yyyy nie tongue_out. To jakieś takie, hmmm nie teges tongue_out.
    • moninia2000 Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 12:35
      Hihi, fajniesmile
      Nie, nie ubieramy sie tak, przynajmniej nie specjalnie.
      Moze czasem tak wyjdzie, ale raczej mamy w innych kolorach ciuchy.
    • 18_lipcowa1 Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 12:38
      nie, nie bede sie tak ubierala
      bo to idiotyczne i infantylne
    • figrut Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 12:47
      Nie. Chłopcy chodzą głównie w dresowych spodniach, ja w tradycyjnych dżinsach
      lub bojówkach. Córa ma podobny styl, ale ze względu na figurę ja nie ubiorę
      tego, co ona. Wszystkich jednak nas coś łączy - wygoda przede wszystkim. Chłopcy
      dają się w dżinsy wcisnąć tylko jak muszą (nie wypada w dresach czy wojskowych
      spodniach), córa jak tylko może, zakłada najwygodniejsze ciuchy kosztem
      wepchnięcia do szafy fajnego, ale nie aż tak wygodnego ciucha.
    • amarantos Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 13:02
      A mnie się to zdarza często i zupełnie przypadkowo smile Szczególnie jeśli chodzi
      o kolory smile Ale na razie Młody nie ma wyjścia i jak mu mama ubierze czerwoną
      koszulkę to musi nosić smile
    • majmajka Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 13:05
      Nie...
      Nie, nie, niesmile
      • kubek0802 Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 13:22
        Świadomie na pewno nie, aczkolwiek w niedzielę wychodziliśmy we
        trójkę do znajomych i przypadkowo wystrioliśmy się wszyscy w
        koszulki w paski.
    • sebaga Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 13:21
      myślę , ze gdybym wyszła na ulicę w spodniach z traktorem albo koszulce
      z wizerunkiem Boba budowniczego to całe osiedle by miało radochę smile
      • iwoniaw Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 13:25
        Nie wiem, czy na osiedlu by ktoś zwrócił uwagę, ale ja bym się też idiotycznie
        czuła w takim stroju. Jak również z plecakiem ze Spidermanem, koszulce z
        Zygzakiem McQeenem tudzież kaloszkach w Kubusia Puchatka big_grin
    • margerytka69 Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 13:23
      nie, bo moja córka nie nosi pończoch, szpilek, eleganckich kostiumów
      czy seksownych, kobiecych bluzeczek
    • pszczolaasia Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 13:27
      nieee. nie spotkalam nigdzie malych glanowsmile
      • wzosia małe glany 15.09.09, 13:35
        pszczołaasia - moja córa przechodziła jedną zimę w klasycznych
        brązowych glanach. Sznurowane, na słoninie z traktorem. Klasyk nad
        klasykami. Rozmiar 23.
        • pszczolaasia Re: małe glany 15.09.09, 13:46
          moje na razie pomykaja w 20-21 zaleznie od producentabig_grin i jesli chodzi o moje
          dzieci to zadne tam barzowe tylko klasyczna czern...smile a tak na powaznie to
          jakos nie potrafie tego moim dzieciom zrobic i ubieram je kolorowo- w
          odroznieniu od siebiesmile
          no ale to tak tylko btw...
          gdzie znalazlas te glany?suspicious
          • wzosia Re: małe glany 15.09.09, 15:35
            Akurat likwidowali sklep obuwniczy. Kupiłam je za jakieś 20 złotych.
            Pamiętam, że były firmy Temar. A mąż chodził zielony z zazdrości bo
            też chciał takie kupić ale nie mógł dostać.
      • agik82 pszczolaasia 15.09.09, 13:57
        moja młoda w takich wędrowała
        https://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/ac/ae/r8nu/hVoDBrbiCz1QYsOmcB.jpg

        rozm. 20smile

        a co do tematu wątku, to czasem się zdarzy, że jesteśmy podobnie ubrane, ale to przypadkiem
        • tabakierka2 agik:) 15.09.09, 13:58
          jakie śliczne te malutkie glanikismile jej...ale się rozkleiłam nad
          nimismile
          • agik82 tabakierka2 15.09.09, 14:22
            jak młoda je dostała to nie mogłam się doczekać dnia, kiedy będą na nią dobre

            szkoda, że już z nich wyrosła
        • pszczolaasia Re: pszczolaasia 15.09.09, 15:14
          łoooo...gdzie kupilas???
          • agik82 Re: pszczolaasia 15.09.09, 16:52
            pszczolaasia napisała:

            > łoooo...gdzie kupilas???

            gdzieś w Neapolu moja ciotka je nabyłasmile
    • prigi Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 13:30
      no obie chodzimy w dzinsach i sztruksach, ale ja nie mam
      wyhawtowanych kwiatków ani innych kotków. no i ona zdecydownia
      częściej chodzi w spódnicach i sukienkach. mi to zdarza sie tylko na
      wesela i jakieś tego typu imprezysmilezobaczymy jak będzie w
      przyszłości, gdy będzie sama wybierała co jej pasi. byleby nie
      wychodziła ubrana cała w różu, bo zwymiotuję ;/
    • koralik12 Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 13:48
      Nie ubieram się identycznie jak syn to oczywiste smile ale jednak zwracam na to
      uwagę żeby w jakimś stopniu dopasować nasze ubrania. Jak sama ubiorę się
      elegancko to jemu też założę coś eleganckiego np kurtkę-marynarkę. Jak
      wychodzimy w trójkę z mężem to tez staram się tak ubrać siebie i syna żebyśmy
      wszyscy razem fajnie wyglądali. Nie ma mowy o trzech koszulkach w paski big_grin
    • ajike Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 14:18
      O rany! Nie!

      Ubieramy się raczej w podobnym stylu. Jeśli ja na sportowo, to moje dziecko też. Jeśli ja elegancko, dziecko również.
      • esofik Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 14:29
        podobnie u nas

        jak idziemy na basen,obie jesteśmy na sportowo
        jak z wizytą bardziej elegancko
        z tym, że młoda jest bardziej kolorowa
        • mamamira Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 14:46
          Trudno to określić czy podobnie,obie chodzimy ubrane na czarno tylko w innym
          stylu.Niestety w pewnym wieku nie mogę już ubrać tego co ubiera
          dwudziesto,trzydziestolatka .
    • agni71 Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 14:43
      Poniewaz to ja kupuje dzieciom ubrania, to jakos siłą rzeczy
      wybieram czasem taka kolorystykę, jaka mnie sie podoba (i w jakiej
      sama mam ciuchy). Np. dzisiaj obie ze starsza corka mamy turkusowe
      bluzki (choc w nieco innych odcieniach).
    • agamama123 Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 14:47
      Nie.
      Nie noszę różowej bluzy do zielonych spodnismile
      No i moi synowie nie przepadają za minismile
    • exotique Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 15:10
      Jakbym dostala gdzies komplety bluza spodnie w kroju i kolorystyce jakie kupilam
      mlodej- w swoim rozmiarze- to z przyjemnoscia. Sukienki z bennettona tez te z
      rozmiaru 74 bym przejela na doroslych smile
      Ubieram mloda wygodnie, praktycznie i pod swoje ulubione kolory- choc
      przyzwyczajam sie do mysli ze za jakis czas nie bedziemy podobne- bo ja sie z
      gory na dol w roz nie ubiore- a jak jej sie bedzie podobalo- to zabraniac
      przeciez nie bede smile

      jak sprawdzic jaki rozmiar ma buta? no i czy sa rozne grubosci (tegosci) obuwia
      dzieciecego?
      • esofik Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 21:15
        > jak sprawdzic jaki rozmiar ma buta? no i czy sa rozne grubosci
        (tegosci) obuwia
        > dzieciecego?

        Młodej kupuję buty w Clarks, sprzedawca ma specjalną miarkę i mierzy
        długość i szerokość stopy. Tylko u nich widziałam podwójną
        rozmiarówkę
        • doral2 Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 21:22
          nie, bo bym wyglądała idiotycznie w śliniaczku i śpioszkach big_grinbig_grinbig_grinbig_grin
    • liwilla1 Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 15:15
      na razie nie, ale nie wykluczam, ze kiedys mi odbije smile
      • bei Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 15:17
        dzieci tak uwielbiają-!
    • triss_merigold6 Yyy, że jak? 15.09.09, 15:21
      Nie, zdecydowanie nie, pięciolatek jest ubierany sportwowo wygodnie
      a nie w biurowe garsonki.
      • karolciaa23 Re: nie 15.09.09, 16:42
        nie lubię różowego, a moja córka często w takim chodzi
    • mamolka1 Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 17:47
      hmmm z Dużym zaczynamy się wymieniać ubraniami - sportowe koszulki i spodnie bojówki, niedawno chodziliśmy w tych samych butach teraz Młody ma nogę większą niż ja i dostałam parę par adidasów w prezencie od syna smilena moje glany się biedny nie załapał bo albo były za duże a chwilę później za małe - raz je tylko ubrał i był zachwycony , czeka mnie zakup w sezonie jesiennym
      Córa tak jak ja jest ruda i tak samo jak ja nie lubi kiecek więc czasami wyglądamy podobnie aczkolwiek ona mimo wszystko dużo bardziej kolorowo
      Nie widzę nic złego w podobnym ubieraniu siebie i dziecia
    • deela Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 21:04
      nie
      ale zawsze staram sie zeby moj stroj byl dobrany - mam pbsesje butow i torebek
      pasujacych do siebie, a ze buty (i torebki) kupuje niedrogie to sie zdzieraja po
      jednym sezonie i zostaje z torebka... o nie nie, nie zebym kupila buty DO
      torebki, buty kupuje nowe i nowa torebke
      jesli chodzi o mlodych staram sie zeby tez mieli dobrane - np pomaranczowa
      koszulka, brazowe portki, pomaranczowe skarpetki, brazowe buty :F
      • slimakpokazrogi Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 21:32
        deela ale w tym sezonie absolutnie sie nie nosi butów do
        torebki... tongue_outtongue_out
      • endi100 Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 21:33
        Mamy jeden taki strój, bojówki i czarne koszulki. Chłopaki mówią
        wtedy że mama super wygląda wink
    • karra-mia Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 21:31
      nietongue_out
      mam syna, on zazwyczaj na sportowo, ja róznie
    • slimakpokazrogi Re: Ubieracie sie podobnie do dzieci, lub odwrotn 15.09.09, 21:36
      hmmm... uwielbiam ubierać młodego w moro... tatuś tez moro
      uwielbia... no i w związku z tym są czasami ubrani podobniesmile i
      ogólnie im kolory podobne pasują - obaj mają dużo ciuchów w
      odcieniach zieleni i pomarańczu. No ale oczywiście nie tylkosmile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka