dlania 23.10.09, 19:03 Bo ja to tylko taki jak ten pan. Śpiewac nie umiem, grac nie umiem, malowac tez nie, nawet nie szydełkuje. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mearuless Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 19:04 ja mam talent niezwykly otoz jak nikt inny potrafie wkurwiac ludzi z mego otoczenia:0 Odpowiedz Link
amoreska Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 19:08 Mea, to jest jak najbardziej talent "zwykły" . Odpowiedz Link
cudko1 Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 19:12 ja umiem wszytsko zepsuć a talentu pana komentować nie będę Odpowiedz Link
grave_digger Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 19:15 dlania, ty tak przed mężem czy zarobkowo w go go club? ja rysować umiem grać na gitarze też trochę na fortepianie mam słuch absolutny, ale pierwsze miejsce w szkole muzycznej zagarnął syn dyrektora mi przypadło drugie ale nie umiem gotować nie umiem znaleźć sobie normalnego chłopa nie umiem nie krzyczeć na dziatwę, gdy brak mi cierpliwości ani nie umiem tego, co ty dlania Odpowiedz Link
andziulec Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 19:49 > ale > nie umiem gotować > nie umiem znaleźć sobie normalnego chłopa > nie umiem nie krzyczeć na dziatwę, gdy brak mi cierpliwości > ani nie umiem tego, co ty dlania Grave chyba byśmy się świetnie dogadały Odpowiedz Link
grave_digger Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 20:02 ooo jak miło. w grupie zawsze raźniej Odpowiedz Link
andziulec grave 23.10.09, 20:09 a materiały się przydały? W poniedziałek będę tego bronić Odpowiedz Link
grave_digger Re: grave 23.10.09, 20:12 o to ja kciuki będę trzymać!! ale koniecznie daj jeszcze na forum znać! no to weekend masz pracowity jednym słowem... Odpowiedz Link
semida Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 19:14 Mam talent do picia wszelkiego rodzaju alkoholu Odpowiedz Link
ba_warka Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 19:49 no no nieźle, nieźle A ja mam talent do sprowadzania mojego małża na ziemię kiedy fantazja ułańska go poniesie..i jeszcze mam talent do wchodzenia w odchody wszelkiego rodzaju Odpowiedz Link
agik82 Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 19:59 no cóż, ja mam talent do darcia pyska i wkurwiania wszystkich Odpowiedz Link
mathiola Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 19:52 Ja nie wiem jaki talent ma ten pan i ty, dlańka, bo mnie się nie ładuje, ale mogę ci opowiedzieć o moich licznych talentach. Pierwszy to taki, że potrafię strasznie dużo wypić i być na chodzie, a nawet sensownie gadać Drugi talent to talent wybitny do gubienia, zapominania, niezauważania i strzelania gaf. Ten jest mniej miły od pierwszego, ale dostarcza równie dużo radości, jak nie mi, to otoczeniu Odpowiedz Link
gandzia4 Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 19:59 Mój talent polega na ujarzmianiu mojej Bandy Pustej Głowy, oraz nieźle wychodzi mi logistyka podstawowej komórki społecznej składającej się z 6 osób i jednego kota, trwającej na 60m2 przy skromnym budżecie tejże komórki Odpowiedz Link
prigi Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 20:04 mój talent jest tak głęboko ukryty, ze od 30 lat się jeszcze nie ujawnił a nie, przepraszam, podobno mam dar nawiązywania rozmowy z każdym i o prawie wszystkim Odpowiedz Link
deodyma Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 20:16 sypie wierszami, jak z rekawa mam talenta do kwiecistej, pieknej mowy, dzieki czemu w realu nazywaja mnie POETKA Odpowiedz Link
caffe_mocca Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 20:24 Umiem bardzo ąłdnie rysowac Jestem w ogóle po Liceum Plastycznym zeby było śmieszniej , a zawód wybrałam nie majacy nic wspólnego ze sztuka (no chyba ze "sztuka lekarską" ) Odpowiedz Link
kama_msz Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 21:26 dlania, to już byłoooooooooo mój talent zna chyba każdy na forumie, więc się na ten temat rozwodzić nie będę Odpowiedz Link
wilma1970 Re: eee, to nie talent 23.10.09, 21:52 Gram na gitarze, flecie, rysuję... ale najfajniejsze jest to, że potrafię precyzyjnie rzucić dowolną zabawką dziecka do dowolnego pojemnika albo na dowolną półkę. Biorę klocek, ludzika lub figurkę, podrzucam w ręku, by ocenić jej wagę i lotność i sru! Trafiam zawsze. Ale tylko wtedy, gdy nikt nie patrzy. Nie mogę powiedzieć: Ty, pa: ! Bo mi wtedy z nerwów nie wychodzi, także do dupy z takim talentem. Odpowiedz Link
jowita771 Re: Jaki macie talent? 24.10.09, 10:42 Mam zadziwiającą zdolność do robienia dobrego wrażenia. Ludzie podejrzewają mnie o wiedzę i umiejętności, o których nawet nie śniłam. Jak miałam kilka lat, to rodzice koleżanek stawiali mnie za przykład swoim córkom, a mnie było głupio, bo nie miałam połowy tych cech, które mi "zarzucano". Ciągle jestem podejrzewana o biegłą znajomość języków, w których potrafię sklecić zaledwie parę zdań, co prawda, z dobrym akcentem, ale jednak nadal jest to parę zdań. Odpowiedz Link
medussa7 Re: Jaki macie talent? 24.10.09, 21:30 Ja mam talent do wydzielania adrenaliny u siebie i u innych No i mam WIEELKI talent do gadania!!! Odpowiedz Link