Dodaj do ulubionych

Jaki macie talent?

23.10.09, 19:03
Bo ja to tylko taki jak
ten pan. Śpiewac
nie umiem, grac nie umiem, malowac tez nie, nawet nie szydełkuje.
wink
Obserwuj wątek
    • mearuless Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 19:04
      ja mam talent niezwykly otoz jak nikt inny potrafie wkurwiac ludzi z mego
      otoczenia:0
      • amoreska Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 19:08
        Mea, to jest jak najbardziej talent "zwykły" wink.
        • cudko1 Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 19:12
          ja umiem wszytsko zepsuć sad

          a talentu pana komentować nie będę tongue_out
        • grave_digger Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 19:15
          dlania, ty tak przed mężem czy zarobkowo w go go club? big_grin

          ja rysować umiem
          grać na gitarze też
          trochę na fortepianie
          mam słuch absolutny, ale pierwsze miejsce w szkole muzycznej zagarnął syn
          dyrektora wink mi przypadło drugie sad


          ale
          nie umiem gotować
          nie umiem znaleźć sobie normalnego chłopa
          nie umiem nie krzyczeć na dziatwę, gdy brak mi cierpliwości wink
          ani nie umiem tego, co ty dlania big_grin
          • andziulec Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 19:49
            > ale
            > nie umiem gotować
            > nie umiem znaleźć sobie normalnego chłopa
            > nie umiem nie krzyczeć na dziatwę, gdy brak mi cierpliwości wink
            > ani nie umiem tego, co ty dlania big_grin
            Grave chyba byśmy się świetnie dogadałybig_grinbig_grinbig_grin
            • grave_digger Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 20:02
              ooo jak miło. w grupie zawsze raźniej big_grin
              • andziulec grave 23.10.09, 20:09
                a materiały się przydały? W poniedziałek będę tego bronićbig_grin
                • grave_digger Re: grave 23.10.09, 20:12
                  o to ja kciuki będę trzymać!! ale koniecznie daj jeszcze na forum znać! no to
                  weekend masz pracowity jednym słowem...
    • semida Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 19:14
      Mam talent do picia wszelkiego rodzaju alkoholusmile
    • ba_warka Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 19:49
      no no nieźle, nieźlebig_grin A ja mam talent do sprowadzania mojego małża na ziemię
      kiedy fantazja ułańska go poniesie..i jeszcze mam talent do wchodzenia w odchody
      wszelkiego rodzajubig_grin
      • agik82 Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 19:59
        no cóż, ja mam talent do darcia pyska i wkurwiania wszystkichbig_grin
    • mathiola Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 19:52
      Ja nie wiem jaki talent ma ten pan i ty, dlańka, bo mnie się nie ładuje, ale
      mogę ci opowiedzieć o moich licznych talentach. Pierwszy to taki, że potrafię
      strasznie dużo wypić i być na chodzie, a nawet sensownie gadać wink
      Drugi talent to talent wybitny do gubienia, zapominania, niezauważania i
      strzelania gaf. Ten jest mniej miły od pierwszego, ale dostarcza równie dużo
      radości, jak nie mi, to otoczeniu tongue_out
    • gandzia4 Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 19:59
      Mój talent polega na ujarzmianiu mojej Bandy Pustej Głowy, oraz nieźle wychodzi
      mi logistyka podstawowej komórki społecznej składającej się z 6 osób i jednego
      kota, trwającej na 60m2 przy skromnym budżecie tejże komórkitongue_out
    • prigi Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 20:04
      mój talent jest tak głęboko ukryty, ze od 30 lat się jeszcze nie
      ujawnił tongue_out

      a nie, przepraszam, podobno mam dar nawiązywania rozmowy z każdym i
      o prawie wszystkim
    • deodyma Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 20:16
      sypie wierszami, jak z rekawabig_grin
      mam talenta do kwiecistej, pieknej mowy, dzieki czemu w realu
      nazywaja mnie POETKAbig_grin
      • caffe_mocca Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 20:24
        Umiem bardzo ąłdnie rysowac smile
        Jestem w ogóle po Liceum Plastycznym zeby było śmieszniej , a zawód wybrałam nie
        majacy nic wspólnego ze sztuka (no chyba ze "sztuka lekarską" smile)
    • esofik Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 20:30
      jestem mistrzynią leniuchowania wink
    • karra-mia Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 20:43
      hmmmm jaki ja mam talent???
      suspicious
      • doral2 Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 21:10
        ja umiem język w rurkę zwinąć smile
        • kama_msz Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 21:26
          dlania, to już byłooooooooootongue_out
          mój talent zna chyba każdy na forumie, więc się na ten temat rozwodzić nie będętongue_out
        • mathiola eee, to nie talent 23.10.09, 21:29
          to normalka wink
          • wilma1970 Re: eee, to nie talent 23.10.09, 21:52
            Gram na gitarze, flecie, rysuję... ale najfajniejsze jest to, że potrafię
            precyzyjnie rzucić dowolną zabawką dziecka do dowolnego pojemnika albo na
            dowolną półkę.
            Biorę klocek, ludzika lub figurkę, podrzucam w ręku, by ocenić jej wagę i
            lotność i sru! Trafiam zawsze. Ale tylko wtedy, gdy nikt nie patrzy. Nie mogę
            powiedzieć: Ty, pa: ! Bo mi wtedy z nerwów nie wychodzi, także do dupy z takim
            talentem.
    • mondovi Re: Jaki macie talent? 23.10.09, 22:32
      do tycia od powietrza big_grin
    • jowita771 Re: Jaki macie talent? 24.10.09, 10:42
      Mam zadziwiającą zdolność do robienia dobrego wrażenia. Ludzie podejrzewają mnie
      o wiedzę i umiejętności, o których nawet nie śniłam. Jak miałam kilka lat, to
      rodzice koleżanek stawiali mnie za przykład swoim córkom, a mnie było głupio, bo
      nie miałam połowy tych cech, które mi "zarzucano". Ciągle jestem podejrzewana o
      biegłą znajomość języków, w których potrafię sklecić zaledwie parę zdań, co
      prawda, z dobrym akcentem, ale jednak nadal jest to parę zdań.
      • mariolka55 Re: Jaki macie talent? 24.10.09, 10:56
        o ja pierdykam
        przesadziłbig_grin
        • medussa7 Re: Jaki macie talent? 24.10.09, 21:30
          Ja mam talent do wydzielania adrenaliny u siebie i u innychsmile
          No i mam WIEELKI talent do gadania!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka