09.11.09, 19:06
i jakaś poddenerwowana jestemsad
mam 1000 myśli na sekundę, o wszystkim i o niczym, nie umiem się skupić, poprostu nosi mnie i, jak mówi mój kuzyn, mam banię

sama nie wiem czemu, ale jakoś mi dziwnie jest, tak jakby się coś złego miało wydarzyć- możecie się śmiać, ale czasem tak mam i nie umiem tego wyjaśnić

tak tylko chciałam się nieco uzewnętrznić
Obserwuj wątek
    • lolinka2 Re: nosi mnie 09.11.09, 19:10
      A może to coś takiego?
      • agik82 lolinka 09.11.09, 19:17
        nie strasz mnie, to mi się nie podobasad
        • lolinka2 Re: lolinka 09.11.09, 19:22
          eeeeetam, manie bywają twórcze
          większości fajnych dzieł sztuki pewnie by nie było, gdyby ich twórcom
          zabrakło maniakalnego napędu (vel innych patologicznych zmian afektu).
        • totorotot Re: lolinka 09.11.09, 20:16
          Aga, nie daj sobie wmówić takich pierdół smile Czasem cygaro jest tylko cygarem, a jesienna deprecha li i jednie listopadowym piórkiem w dupie. Też dzisiaj miałam gorszy dzień, gdyż spotkała mnie wielka, WIELKA niesprawiedliwość, jako że dzieć pominął dzisiejszą dwugodzinną drzemkę. Przebolałam, że przy przejściu na mleko w proszku straciłam drugą drzemkę, no ale jedna to mnie siem należeć jak psu buda! A jeszcze kuffa dzisiaj taki nawał roboty, że nie wiedziałam za co się chwycić- czy za tylek czy za głowę, a wszystko z wijem-wyjem wiszącym u nogi.
          No ale cóż, dzień się skończył tera laben i dogorydupen-leżen smile
          Czego i Tobie zyczę serdecznie smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka