magiczna_marta 30.11.10, 21:12 obsrajdach puka, wpuść bo niedługo rozmrażać go będzie trzeba Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
magiczna_marta Re: dezetta 01.12.10, 06:56 Nawet mi go szkoda, w taki mróz go przeganiamy. Dobrze chociaż że nie przez całą Polskę. Odpowiedz Link
dezetta Re: dezetta 01.12.10, 10:23 No to otwórz biedakowi bo solidnie dowaliło na termometrze Odpowiedz Link