30.11.10, 21:12
obsrajdach puka, wpuść bo niedługo rozmrażać go będzie trzeba
Obserwuj wątek
    • dezetta Re: dezetta 01.12.10, 05:51
      No to Ty też wpuść ptaka.
      • magiczna_marta Re: dezetta 01.12.10, 06:56
        Nawet mi go szkoda, w taki mróz go przeganiamy. Dobrze chociaż że nie przez całą Polskę.
        • dezetta Re: dezetta 01.12.10, 10:23
          No to otwórz biedakowi bo solidnie dowaliło na termometrze sad

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka