01.03.11, 19:03
Mam pytanie, mozę naiwne, do korzystających. Wczoraj chciałam cos kupic i jak przyszlo do zapłaty to nie wiedziałam jak, bo tam w wykazie banków nie ma mojego banku, a nie nie mogłam nigdzie znależc danych do przelewu...
Obserwuj wątek
    • edycja_kopiuj_wklej Re: Grupon 01.03.11, 19:11
      Ja place karta kredytowa, wiec tylko numer karty podawalam i tyle. Wiec ci nie pomoge. Chociaz osobiscie to chyba jestem uzalezniona od grupona. Nie ma miesiaca, zebym czegos nie kupila. Ostatnio nawet tez na gruperze zalozylam konto, bo mieli oferte ktora mnie zainteresowala
      • red-truskawa Re: Grupon 01.03.11, 19:15
        własnie, a ja nie mam karty kredytowej i z róznych wzgledów wole jej nie miec.
        • doral2 Re: Grupon 01.03.11, 19:27
          założyłam sobie tam konto, chociaż nic mi w oko nie wpadło, ale jak zaczęli mnie spamować wiadomościami, to się szybciutko stamtąd wymiksowałam.
          nie mam zamiaru tracić pół dnia, by się przez gówniane oferty i spam przebijać uncertain
          • edycja_kopiuj_wklej Re: Grupon 01.03.11, 22:34
            Bo to trzeba wczesniej zalozyc oddzielne konto pocztowe na takie spamy. Raz na pol roku zagladac i Ctr+A , Del
            smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka