jak otwieram stronę-otwiera mi się strona główna, którą ustawiłam..nawet doszłam do tego gdzie się to robi

alee jak chcę następną nową kartę otworzyć to wyskakuje mi pusty biały ekran..a na innym kompiuterze mam tak, że wyświetlają mi się miniaturki ostatnio używanych stron...6 chyba czy 8..
no i jak to ustawić????