Dodaj do ulubionych

Kocie pozycje

17.11.11, 08:59
Skoro mamy wątek o tym, GDZIE śpią koty, to niestety nie mogę się powstrzymać i pokażę Wam, JAK śpi jeden z moich kotów:

http://img163.imageshack.us/img163/8417/img00150201107132007.jpg


I on tak może dłuuuuugo... wink
I tak, wiem, jest wielki. Bo to w ogóle chyba panda jest...
Obserwuj wątek
    • aniuta75 Re: Kocie pozycje 17.11.11, 09:16
      big_grinbig_grinbig_grin

      Panda jak nic big_grin.
      • opium74 Re: Kocie pozycje 17.11.11, 09:24
        bo on jest tak gruby...ekhm chciałam powiedziec wielki ze się zwinąć w kulkę nie może big_grinbig_grin
        • eniac_woman Re: Kocie pozycje 17.11.11, 09:34
          opium74 napisała:

          > bo on jest tak gruby...ekhm chciałam powiedziec wielki ze się zwinąć w kulkę ni
          > e może big_grinbig_grin

          big_grin big_grin big_grin
          Ależ może się zwinąć, w rogal wink
          Kiedyś go jeszcze złapię jak siedzi, bo on SIEDZI, na tyłku, jak człowiek. big_grin
          • rose.rouge Re: Kocie pozycje 17.11.11, 10:55
            > Kiedyś go jeszcze złapię jak siedzi, bo on SIEDZI, na tyłku, jak człowiek. big_grin
            Rany chce to zobaczyc! big_grin
            • eniac_woman Re: Kocie pozycje 17.11.11, 19:50
              Wyślę, jak tylko go dorwę, obiecuję smile
    • dziewczyna_bosmana Re: Kocie pozycje 17.11.11, 09:28
      Rewelacja !!! smile
    • mme_marsupilami Re: Kocie pozycje 17.11.11, 09:30
      Dobry jest !
    • olinka20 Re: Kocie pozycje 17.11.11, 09:40
      Poza cudo, poplułam sie herbatą big_grin
      Teraz proszę kocurka siedzacego jak człowiek, jak nie zobacze to nie uwierze wink
      • karra-mia Re: Kocie pozycje 03.12.11, 22:08
        Oli a osiak twoj nie siedzi na tyłku? Moja psica tez siedzie jak człowiekbig_grin
    • ez-aw Re: Kocie pozycje 17.11.11, 10:08
      Rewelacyjny jest big_grin Uwielbiam koty i proszę o kolejne zdjęcia smile
    • w_miare_normalna Re: Kocie pozycje 17.11.11, 11:00
      haha ale fajny tongue_out
      • sewa.49 Re: Kocie pozycje 17.11.11, 13:58
        Normalnie jak w Matrixie big_grinbig_grinbig_grin
    • fajnyrobal Re: Kocie pozycje 17.11.11, 16:00
      Ja pierniczę big_grinbig_grin
      • rudamarta4 Re: Kocie pozycje 17.11.11, 16:51
        Mój spał tak smile
        Po operacji nosił kołnierz, który strasznie go wkurzał.
        [img]http://img846.imageshack.us/img846/4521/dscf2393640x480.jpg
        • sewa.49 Re: Kocie pozycje 17.11.11, 17:10
          Bardzo mu wygodnie. Musialam glowe przechylic, zeby sie lepiej przyjrzec wink
          Przepraszam bardzo, czy on w lozeczku spi? big_grin
          • rudamarta4 Re: Kocie pozycje 17.11.11, 17:17
            Tak smile
            • olinka20 Re: Kocie pozycje 17.11.11, 18:36
              A tobie by było wygodnie w takiej antenie satelitarnej spac?
              Sie dziwisz kotu, ze kombinował.
        • eniac_woman Re: Kocie pozycje 17.11.11, 19:49
          Nie no, sama słodycz, zwłaszcza połączenie kołnierza z tą pościelą big_grinbig_grin
    • mallard classic 18.11.11, 21:04
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/pi/gd/wle6/jm8KHtgtBrDsQujYQX.jpg
    • eniac_woman Kot siedzący 03.12.11, 18:02
      Pisałam wcześniej, że mój kot również siedzi na pupsku i że wam wrzucę zdjęcie, jak go uchwycę - no to go złapałam komórką i wrzucam smile
      http://img847.imageshack.us/img847/3383/img00572201112031743.th.jpg

      • aqua48 Re: Kot siedzący 03.12.11, 22:10
        Jamnior całe życie tak siada..
        • olinka20 Re: Kot siedzący 05.12.11, 09:44
          Hahahah, jak gosc big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka