cudko1 01.04.09, 15:40 portalwiedzy.onet.pl/4868,31980,1550565,1,czasopisma.html no mój jest babski, może nie zdecydowanie ale jednak 12 punktów w skali 20 punktowej. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
teqilaa Re: sprawdź jaką ,asz płeć mózgu. 01.04.09, 15:49 10, to znaczy że co? babochłop jakiś? Odpowiedz Link
aniuta75 Re: sprawdź jaką ,asz płeć mózgu. 01.04.09, 15:55 Hmmm mi wyszło 18. I szczerze powiem, że zaskoczył mnie wynik . Odpowiedz Link
liwilla1 Re: 7/20 01.04.09, 16:03 i serdeczne tez mam dluzsze niz wskazujace... o zesz! jestem facet! Odpowiedz Link
gacusia1 11 p-tow. 01.04.09, 16:36 To pewnie dlatego,ze zawsze chcialam byc chlopakiem i zazdroscilam bratu tego wszystkiego,co on MOGL a ja nie. Odpowiedz Link
jola9932 Re: 11 p-tow. 01.04.09, 16:54 taaa do pełni szczęscia widać mi tylko kutasa brakujeD 3/20 Odpowiedz Link
fajka7 Re: sprawdź jaką ,asz płeć mózgu. 01.04.09, 18:09 kucze, a ja to zalozylam na emamie i nikt mi oczywisce nie powiedzial, ze tu juz jest Odpowiedz Link
dlania Re: sprawdź jaką ,asz płeć mózgu. 01.04.09, 18:21 Tez mam 12 na 20 - jestem bardziej kobieca niz myślałam. Odpowiedz Link
asiaiwona_1 Re: sprawdź jaką ,asz płeć mózgu. 01.04.09, 18:27 11/20. czyli taki babochłop z mikroskopijną przewagą baby. To tak jakbym miała fiutka i duże cyce Odpowiedz Link
sanciasancia Re: sprawdź jaką ,asz płeć mózgu. 01.04.09, 18:39 Wtedy byś miała jeszcze szansę a karierę u Almodovara. Odpowiedz Link
deela Re: sprawdź jaką ,asz płeć mózgu. 01.04.09, 20:11 bez robienia strzelam zem facet zaraz zrobie to wam powiem co wyszlo Odpowiedz Link