schiraz Re: chcę tak jak cudak!! 07.04.09, 21:44 No ja, pisałam ci już, że nawet niedaleko mnie masz Mieszkam niedaleko jeziora powidzkiego (dokładnie 4 km), notabene najczystszego w wielkopolsce Odpowiedz Link
slimakpokazrogi Re: chcę tak jak cudak!! 08.04.09, 12:45 uuu, w powidzkim to kurs nurkowy robiłam... ale fajnie. Jak juz się lepiej poznamy, to tez mnie zaproscie,ok? Odpowiedz Link
jvstys Re: chcę tak jak cudak!! 08.04.09, 15:49 mój mąż tam kursy prowadził ale z Łodzi przyjeżdżali może u niego właśnie Odpowiedz Link
slimakpokazrogi jvstys 08.04.09, 21:52 o, ja w giewartowie robiłam, ale nie u męża Twego na bank, bo instruktor mój bezżenny był. A Ty też nurkujesz? Odpowiedz Link
tabakierka2 Re: chcę tak jak cudak!! 08.04.09, 13:19 i ja, ja, ja JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! Odpowiedz Link