17.04.09, 22:21
Wiecie co, jeszcze mi sie nie darzyło wejśc na chata, żeby ktos tam był. albo
ja go obsługiwać nie umie. zawsze sama tam jestem, czasem sie na dwa niki
zaloguje to se sama z soba pogadam.
Obserwuj wątek
    • mearuless dobra jestes:) 17.04.09, 22:22

      az sie oplulam, kurwa mac a ciekawie tak dyskutujesz czy sie moze
      sama na siebie wkurwiasz>>smile
      • dlania Re: dobra jestes:) 17.04.09, 22:51
        Do etapu kłótni nie doszłysmy, ja i dlanka. tak se tylko obsłuche trenowałyśmy
        wink
    • cudko1 Re: Chat 17.04.09, 22:22
      taaaaaaaaaaaaaaaaaa ja MAM DOKŁADNIE TO SAMO i zniechęca mnie to na
      maksa
    • jola9932 Re: Chat 17.04.09, 22:22
      no jak to przeca ja jestem
    • emigrantka34 Re: Chat 17.04.09, 22:23
      ja caly czas gadam sama do siebbie


      ale nawet nie wiem, o jakim Ty czasie piszesz dlaniu
    • vredka Re: Chat 17.04.09, 22:25
      Gadanie sama ze sobą złe nie jest, ja tak mam częstowink
      A co do czata- próbowałam wejść kilka razy i za chuja nie mogęuncertain
    • mearuless co jets z czatem??????????????????????????? ??????? 17.04.09, 23:49


      • agusia79-dwa ale o co chodzi? 17.04.09, 23:55
        mea byłam, wyrzuciło mnie, ale tam pusto
        • m0nalisa Re: ale o co chodzi? 17.04.09, 23:56
          no wyszlysmy juz wszystkie- zajęcia w podgrupach.
          • mearuless aha 17.04.09, 23:57
            no to paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    • cudko1 Re: Chat 18.04.09, 09:50
      a idzie Wy z tym swoim czatem nie dość że nie wyspana to
      jeszcze takiej chcicy mi narobiły baby, że dzisiaj się chyba
      normalnie puszczetongue_out
      • babowa Re: Chat 18.04.09, 13:31
        przepraszam a czat od której czynny?
        i do której otwarty?

        bo jak ja polazłam kiele pólnocy to juz było po ptakach uncertain

        a przeciez wiadomo ze najlepiej sie czatuje w godzinach mocno nocnych

        wiec jakby co to prosze głosno mnie wołac smile
      • cielecinka Re: Chat 18.04.09, 13:32
        cudko, toc tam lajtowo bylo, nawet sie nie rozkrecilysmy smile
        • agusia79-dwa Re: Chat 18.04.09, 13:51
          cudko nie puszczaj się. Dzisiaj też chodź.
    • panna.migotka777 Re: Chat 18.04.09, 14:20
      Jeszcze raz pytam jak mam tam wejść skoro nigdy nie byłam na emamie i pewnie nie
      ma mnie na liście uczestników czatu. Logowanie nickiem i hasłem z magla jest
      niewykonalne. Czy ktoś mi wreszcie pomoże coś z tym zrobić??!!
      • babowa Re: Chat 18.04.09, 14:27
        migotka ja sie nie znam ale spróbuj tylko nick podac
        a masz jave?
        bo ona potrzeba jest
        spróbuj teraz
        najwyzej sama bedzieszsmile
        • panna.migotka777 Re: Chat 18.04.09, 14:31
          Mam javę ale i tak dupa z logowania. Wybrany identyfikator jest niedozwolony!!
          • babowa Re: Chat 18.04.09, 14:32
            migota wez ty napisz na gazetowa do deeli ona tam panem i władca i
            na bank ci poradzi
          • cielecinka Re: Chat 18.04.09, 14:33
            bo zdaje sie
            ze musisz wejsc na stroone polchatu i zarejestrowac nicka , poczekaj poszukam
          • cielecinka Re: Chat 18.04.09, 14:34


            tu sie zarejstruj najpierw

            polchat.pl/join.php
            i sprobuj raz jeszcze
            • panna.migotka777 Re: Chat 18.04.09, 14:47
              wymyślę inny nick bo mi każą kupować.. dzięki!
              • dlania Re: Chat 18.04.09, 15:45
                Migotka, mi zawsze wyskakuje że identyfuikator zajety albo niedozwolony, zlewam
                to i enteruje dalej, za 2-3 razem zaskakuje. Nie wiem, czemu takwink
                • babowa Re: Chat 18.04.09, 16:07
                  znaczy ,dlania na chama sie pchasz big_grin
                  • dlania Re: Chat 18.04.09, 16:09
                    No total na chama, po dobroci nie wpuszczająwink
    • amoreska Re: Chat 20.04.09, 21:47
      Dziś czat wywala jak nie wiem co ... sad
      • vredka Re: Chat 20.04.09, 22:54
        uncertain
        co wejdę to od razu wywalauncertain

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka