dlania 17.04.09, 22:21 Wiecie co, jeszcze mi sie nie darzyło wejśc na chata, żeby ktos tam był. albo ja go obsługiwać nie umie. zawsze sama tam jestem, czasem sie na dwa niki zaloguje to se sama z soba pogadam. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mearuless dobra jestes:) 17.04.09, 22:22 az sie oplulam, kurwa mac a ciekawie tak dyskutujesz czy sie moze sama na siebie wkurwiasz>> Odpowiedz Link
dlania Re: dobra jestes:) 17.04.09, 22:51 Do etapu kłótni nie doszłysmy, ja i dlanka. tak se tylko obsłuche trenowałyśmy Odpowiedz Link
cudko1 Re: Chat 17.04.09, 22:22 taaaaaaaaaaaaaaaaaa ja MAM DOKŁADNIE TO SAMO i zniechęca mnie to na maksa Odpowiedz Link
emigrantka34 Re: Chat 17.04.09, 22:23 ja caly czas gadam sama do siebbie ale nawet nie wiem, o jakim Ty czasie piszesz dlaniu Odpowiedz Link
vredka Re: Chat 17.04.09, 22:25 Gadanie sama ze sobą złe nie jest, ja tak mam często A co do czata- próbowałam wejść kilka razy i za chuja nie mogę Odpowiedz Link
agusia79-dwa ale o co chodzi? 17.04.09, 23:55 mea byłam, wyrzuciło mnie, ale tam pusto Odpowiedz Link
m0nalisa Re: ale o co chodzi? 17.04.09, 23:56 no wyszlysmy juz wszystkie- zajęcia w podgrupach. Odpowiedz Link
cudko1 Re: Chat 18.04.09, 09:50 a idzie Wy z tym swoim czatem nie dość że nie wyspana to jeszcze takiej chcicy mi narobiły baby, że dzisiaj się chyba normalnie puszcze Odpowiedz Link
babowa Re: Chat 18.04.09, 13:31 przepraszam a czat od której czynny? i do której otwarty? bo jak ja polazłam kiele pólnocy to juz było po ptakach a przeciez wiadomo ze najlepiej sie czatuje w godzinach mocno nocnych wiec jakby co to prosze głosno mnie wołac Odpowiedz Link
cielecinka Re: Chat 18.04.09, 13:32 cudko, toc tam lajtowo bylo, nawet sie nie rozkrecilysmy Odpowiedz Link
panna.migotka777 Re: Chat 18.04.09, 14:20 Jeszcze raz pytam jak mam tam wejść skoro nigdy nie byłam na emamie i pewnie nie ma mnie na liście uczestników czatu. Logowanie nickiem i hasłem z magla jest niewykonalne. Czy ktoś mi wreszcie pomoże coś z tym zrobić??!! Odpowiedz Link
babowa Re: Chat 18.04.09, 14:27 migotka ja sie nie znam ale spróbuj tylko nick podac a masz jave? bo ona potrzeba jest spróbuj teraz najwyzej sama bedziesz Odpowiedz Link
panna.migotka777 Re: Chat 18.04.09, 14:31 Mam javę ale i tak dupa z logowania. Wybrany identyfikator jest niedozwolony!! Odpowiedz Link
babowa Re: Chat 18.04.09, 14:32 migota wez ty napisz na gazetowa do deeli ona tam panem i władca i na bank ci poradzi Odpowiedz Link
cielecinka Re: Chat 18.04.09, 14:33 bo zdaje sie ze musisz wejsc na stroone polchatu i zarejestrowac nicka , poczekaj poszukam Odpowiedz Link
cielecinka Re: Chat 18.04.09, 14:34 tu sie zarejstruj najpierw polchat.pl/join.php i sprobuj raz jeszcze Odpowiedz Link
panna.migotka777 Re: Chat 18.04.09, 14:47 wymyślę inny nick bo mi każą kupować.. dzięki! Odpowiedz Link
dlania Re: Chat 18.04.09, 15:45 Migotka, mi zawsze wyskakuje że identyfuikator zajety albo niedozwolony, zlewam to i enteruje dalej, za 2-3 razem zaskakuje. Nie wiem, czemu tak Odpowiedz Link