Dodaj do ulubionych

melduję, że mało się dziś poudzielam

12.05.09, 07:49
Albo kurczę i dłużej, bo córcia mi się rozchorowała i zostałam w
domu, a przy Niej nie mam możliwości pisania. Chyba, że tak jak
teraz, czyli kiedy sobie śpi.
Nie mogę się dodzwonić do dochtórki, może za wcześnie tongue_out
TABAKIERKA, jeśli tu wejdziesz, a mam taką nadzieję, to napisz coś,
bo w innym tam wątku przywitalnym łatwo się było zorientować, więc
dlaczego nie sad
Obserwuj wątek
    • matysiaczek.0 Re: melduję, że mało się dziś poudzielam 12.05.09, 07:51
      meldunek przyjęty, odrzucony! Dziecia zasyp zabawkami, bajkami i siadaj do kompa...
      • bernimy Re: melduję, że mało się dziś poudzielam 12.05.09, 07:55
        Jakby to ładnie napisać, że jak mama siada do komp. to dziecia ma
        wszystko w doopie! Jak ładniej to ubrać w słowa byście dobrze
        zrozumiały, że to nie niechęć ale mus?
        Koniecznie przy mnie i wali w klawiaturę i zawsze trafia w przycisk
        wyłączający mi komp.!!!
        • tabakierka2 Re: melduję, że mało się dziś poudzielam 12.05.09, 07:58
          jak chora to może zaśnie szybko?smile
        • asiaiwona_1 Re: melduję, że mało się dziś poudzielam 12.05.09, 07:58
          1. zabezpieczyć przycisk wyłączająy kompa
          2. dać dziecku jakąś rzecz do zabawy, której normalnie byś jej nie
          dała
          3. popieram matysiaka - wniosek nieprzyjęty z powodu braku
          zasadności.

          Ps. Pijemy kawę?
          • bernimy Re: melduję, że mało się dziś poudzielam 12.05.09, 08:15
            Pewnie, że pijemy!!!
            A więc jeszcze raz odpowiadam wszystkim:
            1. dzidzia śpi właśnie i dlatego jestem z Wami big_grinbig_grinbig_grin
            2. dzidzia wyjątkowo wyczuwa, kiedy mamusia chce się zrelaksować i
            wtedy właśnie nie ma szans, aby zająć czymś innym
            3. zawsze próbuję coś innego dać, ale chyba zostały już tylko
            zapałki, nóż czy kredki i pokazać jak malujemy pięknie po ścianach,
            więc co wybrać tongue_out
            Tak więc proszę o wybaczenie, kiedy zniknę i zamilknę.
            Plisss, a to na udobruchanie serce
            • asiaiwona_1 Re: melduję, że mało się dziś poudzielam 12.05.09, 08:18
              no nie wiem. Jakoś mało mnie twoje argumenty przkonują. Jednakowoż
              chciałabym delikatnie przypomnieć, że obiecałaś zrobić listę buziek
              wraz z instrukcją jak je zrobić big_grin
              • bernimy Re: melduję, że mało się dziś poudzielam 12.05.09, 09:36
                Dzięki Asiu za delikatność, włąśnie sobie wmawiałam: zapomnisz
                niechcący, zapomnisz.... a tu proszę!
                Ja już parę razy gdzieś pisałam, ale spróbuję tak na szybko
                ponownie big_grin
    • karra-mia się podpinam 12.05.09, 09:32
      jestem teraz i dopiero wieczorem, bo popołudniu mam wizytę u
      fryzjerabig_grin nareszcie, relax pełną gębą bez dziecia obok i odmiana
      jakaśsmile
      • bernimy karra-mia 12.05.09, 09:34
        "relax pełną gębą bez dziecia obok"
        to jakby odwrotnie niż u mnie big_grin
      • tabakierka2 a coś z dzieciem zrobiła, karra? 12.05.09, 09:34
        gdzież go przepiła/sprzedałasmile
        • karra-mia Re: a coś z dzieciem zrobiła, karra? 12.05.09, 09:38
          no ja idę do fryzjerki mojej kochanej, a dziecia zostawiam z
          tatusiem, żeby nie było, że pierwszy raz, ale relax pełną gębą
          dlatego, ze dziecia nie będę miała przyklejonego do sibei i
          fryzjerka będzie się mną zajmowaćbig_grin
    • alleo1 A ja się nie podpinam, tylko się poużalam, 12.05.09, 09:53
      że normalnie kurna nie nadążam. Ostatnio czytać nawet nie nadązam, a
      o pisaniu, to nawet nie ma co wspominać. Czasem pod jakimś
      luźniejszym tematem, ale jak już coś poważniejszego, to nie mam
      kiedy.
      Wczoraj pisałam nawet długaśnego, szczerego do bólu posta w temacie
      o prawach palącego chłopa, ale znów coś w trakcie wypadło, więc
      sobie to, co napisałam, skopiowałam do notatnika, żeby potem wkleić
      i myśl dokończyć... i nie znalazłam już czasu, żeby się na tym
      skoncentrować sad
      A podobno jeszczem niebieski ptak...
      Może, gdy zacznę już rabotać, to się to zmieni? wink
      Tymczasem mogę się pochwalić, że wczoraj odwiedziłam wszystkie
      urzędy, w których wizyty zaplanowałam sobie na dwa dni. Ale i tak
      dziś muszę jeszcze rundkę zrobić.
      Więc życzę Wam miłego forumowania!
      No i może jednak uda mi się wpaść na dłuższą pogawędkę... smile
      • bernimy no to tylko dodam, że tak będzie do 12.05.09, 17:42
        piątku, a wręcz do pon. 8.00 rano crying
        Córcia ma wirusówkę!
        • asiaiwona_1 Re: no to tylko dodam, że tak będzie do 12.05.09, 17:44
          a zaświadczenie od lekarza przyniesła? I zwolnienie lekarskie, że
          faktycznie nie może do magla przychodzić?
          • bernimy Re: no to tylko dodam, że tak będzie do 12.05.09, 17:47
            No pewnie, że wszystko ma, wszystko przyniesła, ale też wie, że nie
            musi niczego pokazywać, bo ufają jej... kiss zupełnie jak w dużej
            rodzinie big_grinbig_grinbig_grin
            • asiaiwona_1 Re: no to tylko dodam, że tak będzie do 12.05.09, 17:48
              bernimy napisała:

              > , bo ufają jej... kiss

              Zaufać Ci? UF UF UF UF UF big_grin
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka