Albo kurczę i dłużej, bo córcia mi się rozchorowała i zostałam w
domu, a przy Niej nie mam możliwości pisania. Chyba, że tak jak
teraz, czyli kiedy sobie śpi.
Nie mogę się dodzwonić do dochtórki, może za wcześnie

TABAKIERKA, jeśli tu wejdziesz, a mam taką nadzieję, to napisz coś,
bo w innym tam wątku przywitalnym łatwo się było zorientować, więc
dlaczego nie