ktora już wykonała te czynność w tym sezonie??? nie mowie o solarce!!!!, ja
dzis zasiadłam na lezaczku, chyba z 3 godziny, i kurwa co?? psińco!!!!!opalilo
mi tylko twarz, a gdzie kurwa reszta ja sie pytam??? jutro mam zamiar na
spacer sukienkie zalozyc a nogi nadal jakby mi kto maką posypał


myslałam
ze chociaz troche mnie szczaska, ale nie, przynajmniej mam twarz


jakby nie
było.