Dodaj do ulubionych

opalanie!!

21.05.09, 21:06
ktora już wykonała te czynność w tym sezonie??? nie mowie o solarce!!!!, ja
dzis zasiadłam na lezaczku, chyba z 3 godziny, i kurwa co?? psińco!!!!!opalilo
mi tylko twarz, a gdzie kurwa reszta ja sie pytam??? jutro mam zamiar na
spacer sukienkie zalozyc a nogi nadal jakby mi kto maką posypałsadsad myslałam
ze chociaz troche mnie szczaska, ale nie, przynajmniej mam twarzsmilesmilejakby nie
było.
Obserwuj wątek
    • niesiah Re: opalanie!! 21.05.09, 21:25
      ja ja ja big_grin
      • cudko1 Re: opalanie!! 21.05.09, 21:28
        i ja i ja i ja

        ale ja naszczęście nie mam z tym zbyt wielkiego problemu - choć jak
        byłam młodsza to się opalałam znacznie szybciej - to możlwie że
        jakoś się skóra zmienia pod względem podatności na opalanie????confused

        w ten łikend wybierałam się na opalanie na działke ale buuurze mają
        być i inne opady atmosferyczne więc duuuuuupasad
    • slimakpokazrogi Re: opalanie!! 21.05.09, 21:47
      a ja byłam na wakacjach w marcutongue_out. zanim znalazłam magla, to juz się
      nie chwaliłam. chociaż w sumie opalać sie nie lubię, a lubię byc
      opalona. na leżaczek bym się nie skusiła. już wolę solarkę raz-dwa.
      • cudko1 ŚLIMAK 21.05.09, 21:50
        co ja bym dała za takie nic nie robienie i leżeni np. na wyspach
        kanarysjkich, Ogólnie jestem zwolenniczką aktywnych form wypoczynku,
        ale wizja basenu (albo innej wody) leżaczka i kogoś kto by mi drinki
        kolorowe przynosił rozkłada mnie na łopatki poprosty........ tak mi
        tego potrzeba ehhh życie mogę sobie pomarzyć jak naraziesad
        • slimakpokazrogi Cudko 21.05.09, 22:36
          taaa, se poleżałam, akurat... młody miał 9 miesięcy, to tak średnio
          poleżałam.... Ale drinki były. I trochę nurkowania nawet - się
          wymienialiśmy z mężem.
    • aniuta75 Re: opalanie!! 21.05.09, 21:55
      Tja o leżeniu na leżaczku to ja sobie najwyżej pomarzyć mogę. Opalona jestm
      oczywiście i to nawet mocno ale słońce łapię w biegu czyli na spacerach i
      placach zabaw smile. Wyglądam jak gupek jak się rozbiorę tongue_out.
    • polinkaz Re: opalanie!! 21.05.09, 22:18
      eh, to Ty szczęściara jesteś.
      Ja się w dłuuugi łikend opalałam, na szybko i dłuuuugo co by czasu nie tracić...i żem się poparzyła. Bąble mi się na nogach i rękach porobiły. Blee do dziś mnie swędzą sad (Trzeba się było oliwką dla dzieci nie smarować wink)

      Ale kolorek, nie powiem, mam bardzo udany smile
    • madame_zuzu Re: opalanie!! 21.05.09, 23:36
      ja zacznę ten proceder w niedzielę...i skończe we wrześniu. Zamierzam minimum 5
      dni w tyg.byc na plaży ( popołunia i poranki) zobaczymy czy będe czekoladowa,
      czy poparzona big_grin Póki co zaopatrzyłam i siebie i dziecko w kremy z filtrami dla
      siebie 30 a młodemu 50..
      • tomelanka Re: opalanie!! 21.05.09, 23:39
        W kwietniu jeszcze bylo kilka upalnych dni to sie poswiecilam i polezalam ze 2
        godzinki. Wystarczy mi na cale wakacje pewnie smile
        • marta_i_koty Re: opalanie!! 21.05.09, 23:45
          ja, ale jak na razie z marnym skutkiem. Za to ramiona se zjarałam jeżdżąc na
          rowerze i teraz łapy mam brązowe, a resztę taką sobie..
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka