Witam po 3 tygodniach

Nawet nie zamierzam zaglądać do starych
postów bo bym spedziła resztę wakacji przed kompem
Bylo super, pogoda ladna w ostatnim tygodniu, kapiel w morzu (13
stopni) zaliczona

Na weselu się pobawiliśmy, momo ze bylismy tylko
do północy.
Pozdrawiam