Dodaj do ulubionych

wróciłam:)

08.07.09, 16:05
Witam po 3 tygodniachsmile Nawet nie zamierzam zaglądać do starych
postów bo bym spedziła resztę wakacji przed kompemsmile
Bylo super, pogoda ladna w ostatnim tygodniu, kapiel w morzu (13
stopni) zaliczonasmile Na weselu się pobawiliśmy, momo ze bylismy tylko
do północy.
Pozdrawiamsmile
Obserwuj wątek
    • kama_msz Re: wróciłam:) 08.07.09, 16:13
      witaj spowrotemwink
    • panna.migotka777 Re: wróciłam:) 08.07.09, 16:22
      Witamy spowrotem smile
    • slimakpokazrogi Re: wróciłam:) 08.07.09, 16:27
      heloł. anioły i demony Cię ominęły w multibaby kinie....
    • polinkaz Re: wróciłam:) 08.07.09, 16:29
      To i ja:
      Witamy "spowrotem" smile

      A te 13 st. - to gratuluję odwagi wink
      • renatar-d Re: wróciłam:) 08.07.09, 17:05
        ja poszłam z zamiarem sie wykapać i weszłam do wody na pare minut.
        Za to mojej 3 letniej córeczki wogóle nie planowałam kapac, niestety
        zamiast pomoczyc nogi wlazła z meżem cała ( była w sukience) i nie
        mozna jej było wyciągnąć, tak jej sie spodobało i nie było jej
        zimnosmile Byłam pewna ze to odchoruje tym bardziej, że nie miałam dla
        niej nic na przebranie i wracała ok 500m goła, owinieta małym
        kocykiem zwiazanym na ramionach gumka do włosówsmile Po drodze jadła
        lodasmile Ludzie na deptaku sie za nią oglądali bo była 19 godzina i
        wyglądała przekomicznie. Zdrowa jest jak ryba, chyba nie na darmo
        chrtuje się zimną wodą z prysznicabig_grin
        • agik82 Re: wróciłam:) 08.07.09, 17:07
          no to i ja cię ponownie witam:
          • doral2 Re: wróciłam:) 08.07.09, 19:20
            nienawidzę cię!! 3 tygodnie urlopu, no!! <foch>
            • renatar-d Re: wróciłam:) 08.07.09, 19:30
              He he ulop to ja miałam ale od gotowania i wiekszego sprzataniasmile
              Jestem cały czas w domu z dziecmi a na 3 tyg pojechałam do mamusibig_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka