madameblanka 08.07.09, 17:11 dziewczyny, przeczytajcie ten wywiad, nie jest krótki ale poświećcie te pare minut. Zawsze myślałam że to taki błazen, debil. Te jego odpowiedzi powaliły mnie film.onet.pl/0,0,1565067,1,596,artykul.html Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
slimakpokazrogi Re: Borat - Bruno, umarłam:) 08.07.09, 17:39 ale że cohen to dureń??? e ee to ja wiedziałam, że nie. Odpowiedz Link
dlania Re: Borat - Bruno, umarłam:) 08.07.09, 18:22 Ja go nie "kumiem", jak mówi moja córka. Odpowiedz Link
madameblanka Re: Borat - Bruno, umarłam:) 08.07.09, 18:36 ja też na początku myślałam że ma po prostu ciężki dowcip, ale po przeczytaniu tej rozmowy z nim, myśle że gościu ma niezły zasób wiedzy i świetnie przedstawia różne sytuacje w karykaturze. Odpowiedz Link
dlania Re: Borat - Bruno, umarłam:) 08.07.09, 18:38 Nie przecze, blanka, ale to nie mój zasób słów, nie moja wiedza i nie moje poczucvie humoru. Juz wole big cyc Odpowiedz Link
madameblanka Re: Borat - Bruno, umarłam:) 08.07.09, 18:40 noo skiba też jest niezły, hehe Odpowiedz Link