Dodaj do ulubionych

Borat - Bruno, umarłam:)

08.07.09, 17:11
dziewczyny, przeczytajcie ten wywiad, nie jest krótki ale poświećcie te pare
minut. Zawsze myślałam że to taki błazen, debil. Te jego odpowiedzi powaliły
mniebig_grin

film.onet.pl/0,0,1565067,1,596,artykul.html
Obserwuj wątek
    • slimakpokazrogi Re: Borat - Bruno, umarłam:) 08.07.09, 17:39
      ale że cohen to dureń??? e ee to ja wiedziałam, że nie.
      • dlania Re: Borat - Bruno, umarłam:) 08.07.09, 18:22
        Ja go nie "kumiem", jak mówi moja córka.
        • madameblanka Re: Borat - Bruno, umarłam:) 08.07.09, 18:36
          ja też na początku myślałam że ma po prostu ciężki dowcip, ale po przeczytaniu
          tej rozmowy z nim, myśle że gościu ma niezły zasób wiedzy i świetnie przedstawia
          różne sytuacje w karykaturze.
          • dlania Re: Borat - Bruno, umarłam:) 08.07.09, 18:38
            Nie przecze, blanka, ale to nie mój zasób słów, nie moja wiedza i nie moje
            poczucvie humoru. Juz wole big cycwink
            • madameblanka Re: Borat - Bruno, umarłam:) 08.07.09, 18:40
              noo skiba też jest niezły, hehe
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka