Dodaj do ulubionych

Przygod ana rybach:D

22.07.09, 11:07
Mąż własnie mi opowiedział.Wczoraj wieczorem poszedł na ryby.Lowi na skałach w
miescie, jest tam miejsce na grilla,piknik,basen z kamieni i własnie skały z
których można łowić w morzu.Godzina 23.00, mąż siedzi sobie na skałe,nad sama
wodą i łowi ryby,dalej na trawie jacyś młodzi robia sobie grilla.Nagle moj mąż
słyszy nad głową sapanie,jęki.Jakaś parka się seksi,nie widzą mojego M, bo on
siedzi i skała go zakryła.3 minuty pozniej parka sie ubiera,żartuje i wtedy
moj M wstaje (widać go już do do pasa) i zaczyna zmieniać haczyk.Parka w
szoku,chłopak skamieniał w trakcie zapinania spodni.M mówi im haj i zarzuca
wędke.Parka ucieka i za chwilkę słychac od strony grilla glośny smiech winkChyba
pochwalili sie znajomym spotkaniem z wędkarzemwink
Obserwuj wątek
    • joanna266 Re: Przygod ana rybach:D 22.07.09, 11:24
      no moj po takiej przygodzie to by juz spokojnie spac nie poszedł;-
      ).a co do "przyłapanych" to sama kiedys byłam w ich skórze z tym ze
      nas centralnie nakrył wtedy jeszcze mój niedoszły tesciu.do dzis
      pamietam ze ze dwie godziny w pokoju siedziałam bo głupio było mi mu
      w oczy spojrzecsmile
    • ez-aw Re: Przygod ana rybach:D 22.07.09, 15:09
      No to miał atrakcje facet smile Oni zresztą też wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka